• BornaPŽ1986
    1k
    Zamisli samo da se nešto slično ponovi iz ovih ili onih razloga a nitko ne može garantirati da nećeThe Undertaker

    Po ovoj logici zabraniti dozivotno gostujucima utakmice jer nitko ne moze garantirati da se nece ponoviti. Otisli su tamo bez ulaznica, na svoju odgovornost. Ne znam kako ovo moze biti dobro za klub. Bas zato sto nitko ne moze garantirati meni to nema smisla, znaci kad zabrana istekne ispada da se ovakve tuce nece ponavljati? Nek ovi tamo radije obave posao i nadju krivca.
  • The Undertaker
    5.3k
    Ja govorim baš o ovom trenutku jer i UEFA ne može ne napraviti ništa a čovjek je ubijen. Dobili smo odgojnu mjeru koja minimalno šteti klubu (što je meni najvažnije). To što se neće jednu godinu ići na gostovanje je najmanja žrtva koju možemo podnijeti. Dobro smo prošli.
  • Hrc-Vg
    346
    Ček, tu netko fakat misli da bbb neće ići na ta gostovanja?
  • hardek
    2.8k
    Pa nažalost na ovo pitanje smo davno trebali dobiti odgovor od kluba ali očito nitko od novinara ne pita? Ne vjerovatno da se nigdje ne može pronaći nikakvo očitovanje o igraču placenom 3,4 milijuna eura.
  • miro
    4.4k
    Daj Bože da sam u krivu, ali mislim da će nažalost ić. E onda ako se nešto slično ponovi, onda će se svi zgražat da "zakaj smo izbačeni iz Europe" i kako je to nepravedno i siguran sam da će ih masa ljudi opravdavati. Ali to neće promijeniti činjenicu da, u tom slučaju, ne igramo Europu i da su naši dečki groznu štetu napravili našem klubu, a Glava bu sretan ko prase u blatu tamo u Međugorju. Možda mu padne na pamet kako da opet uzme klub pod svoje - uz novinare pravednike i javnost koja "nemre vjerovat da se to ponovo događa"
  • Klenx
    5.6k
    Klub će u 2023. godini imat debelo preko 80, a lako moguće i 90 milja eura prihoda.

    U prvoj postavi Moharrami, Špikić, Bulat, Bernauer...

    Jeza me hvata...
  • bongo
    842


    Jedan od navedenih (bilo koji) više nego dovoljan...
  • Mr Anderson
    8k
    Neće se sva lova knjižiti u ovoj godini, odnosno neće ni sjesti u ovoj godini.
  • LeonianWrynn
    162
    Klub ima i više nego dovoljno novca da dovede 2-3 "velika" igrača koja bi nam bila pojačanje, izgovora više nema
  • morales
    128
    šimić je najavio 5 do 8 igraca sam je to izjavio neznam sta vise ceka upalio je se alarm,teske 4 utakmice dolazi pojacanja trebaju hitno nikakve prinove,dosta je cjenkanja i trazenja igraca tipa ove posudbe pa cemo ga mozda otkupit tu nema pojacanja niti jedan to klub ne prihvaca malo koji,nek potrosi i 10 milijuna eura samo nek doveda dva pojacanja od ovog škrtarenja za 100 200 tisuca eura nema nista
  • diebalo77
    184
    Livi ode sad nas budu punili ko paprike Nevistiću ne vjerujem ništa kakve je golove primao u Lokomotivi
  • Kepec
    5.5k
    Nakon zonine objave na društvenim mrežama i svih rasprava ovdje na forumu mogu samo reći:
    https://ibb.co/8KJwtGM
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Klub će u 2023. godini imat debelo preko 80, a lako moguće i 90 milja eura prihoda.

    U prvoj postavi Moharrami, Špikić, Bulat, Bernauer...
    Klenx

    Sigurno je da dogodine te prihode nećemo imati.
  • Papastrumf
    12.3k
    Klub će u 2023. godini imat debelo preko 80, a lako moguće i 90 milja eura prihoda.Klenx

    Neće. Ako klub planira nekakav proračun od 50-55 mil € onda si neće dopustiti da mu u jednoj godini sjedne 90.
  • Ivdzo11
    4.2k
    A i ovih 20.5 mil od Ajaxa je prema pisanju dogovoreno u dvije godine da se isplati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.