• Efes Pilsen
    7.3k
    Nije niko potrosio Biscana, potrosio se on sam izborom stozera.
    Jovicevic je potrosen jer ga se gurnulo u nenormalnu situaciju potpuno nespremnog. Biscan je imao i vrijeme i podrsku, ne vidim da ga igraci sabotiraju, a ako je propali transfer Bakrara bio presudan onda sve u kurac. Biscan je sam pao, sam se ubio.
  • Zagi
    5.9k
    Meni ima, tebi nema.
    Prenervozan sam da objašnjavam.
    ugodan dan
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    trebao je voditi još protiv sparte i protiv rijeke pa da vidimo di smo

    moje mišljenje
  • boem
    309
    Po meni Jakirović najbolje rješenje, sasvim sigurno je dovoljno upoznat sa situacijom u klubu, tj. igračkim kadrom, a svatko tko bi došao sa strane nam sad kratkoročno ne može pomoći.
  • San Lorenzo
    12.8k
    trebao je voditi još protiv sparte i protiv rijeke pa da vidimo di smo

    moje mišljenje
    Gražvydas Mikulėnas

    Trenutnih -8 i ispadanje iz Lige prvaka, pola svlačionice otpisano...meni sasvim jasno di smo...smjena, ostavka, šta god je jedini logičan slijed događaja.
  • miro
    3.6k
    *ebo me pas ako je meni više išta jasno

    ima se para - nema se para ?
    jesu Mamićevci unutra - ili ipak nisu ?
    hoće statut - neće statut ?
    Šimić vodi klub - Šimić ne vodi glavnu riječ
    dolazi 5-8 pojačanja - dođu 2

    ne sjećam se gore situacije u klubu i priznajem da se osjećam ko tele koliko mi je bilo stalo da učlanim i užu i širu familiju u klub, a da pojma nisam imao (a nemam ni sad) - kako je klub ustrojen i tko će zastupati te moje glasove i eure, sve na neki navijački zanos - a ni BBB nisu ništa konkretno predstavili (nek me netko ispravi)

    i još ovo sranje u Ateni, ma nek ide sve u kurac

    vidimo se u četvrtak
  • DrawTube
    3.6k
    Ne znam hoće li dobar pokazatelj ima li Mamića u klubu biti idući financijski izvještaj, 10 milijuna eur potrošeno na posrednike je u najmanju ruku sumnjivo
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ok, ostavka. tu smo di jesmo, da li je Igor sam kriv za sve? naravno da nije, nek se nose svi ostali onda u 3pm.

    svi su krivi samo je zdravko zaslužan

    sada umjesto zdravko insert bilo čije ime iz kluba

    isto sranje drugo pakovanje
  • DiddyGuela
    1.4k


    Mislis da bi bilo dobro u ovom trenutku potjerati cijelu upravu zbog loseg trenera? Ja mislim da bi to bio totalni kaos iako se slazem u tvojoj ocijeni da su svi skupa krivi.

    Svi skupa su krivi i kada je Bjelica potjeran pod ne razjasnjenim okolnostima pa ni tada nitko nije letio na glavu van. A trebali su...
  • striko
    1.3k

    Ja mislim baš suprotno. Trebalo je reagirati odmah a ne da usere sve živo. Žao mi je Bišćana ali niti jedan njegov potez nema smisla. Od Topića, Marina, Ristovskog pa nadalje.
  • mlinchica
    1.4k
    Stiže Jakir, Menalo ostaje, uprava ostaje, baka i dalje grije sjedalicu u loži, sve je po starom… borba traje i dalje.
  • emilperska
    4.5k
    Klasicni alibi potez koji je besmislen u ovom trenutku (danas). Dovest 2 pojacanja nakon zarade od 50 milijuna EUR u mj dana ili smijenit trenera? :chin:
    Trenutno se ne naziru perspektivna dugorocna rjesenja. Goran Tomic je trener luzer koji je izgubio sve bitne tekme u karijeri. A iz Rijeke je otisao jer mu je prevelik presing bio. Kako ce mu u Dinamu bit?
    S Sibenikom je izgubio doigravanje za HNL
    S Loksom finale kupa
    S Rijekom finale kupa i raspao se u zavrsnici kad je gorilo
    U Emiratima ima ili je imao 0 5

    Ako dovodimo trenera koji ce dobit Slaven i igrat totalni nogomet protiv svih, super.
    Ali to nije trener pobjednik
  • Dinamosaur
    1.1k
    trebao je voditi još protiv sparte i protiv rijeke pa da vidimo di smo

    moje mišljenje
    Gražvydas Mikulėnas

    Sad kad nam osvane Alen Peternac na klupi to bi tek bio vrh svega. Ili vlatka na klupi sa mobitelom u ruci. Gade mi se
  • nwankwo646
    342
    Šteta šta Biščan nije bolji, tj. šta nije onakav kako ga se euforično i mitski najavljivalo, bila bi to predobra priča.

    Edit: na kraju mi je i njega ža, ali još više te priče, te neke bajke ...
  • NitkoBitan
    13.6k
    Dovest 2 pojacanja nakon zarade od 50 milijuna EUR u mj dana ili smijenit trenera? :chin:emilperska

    Dinamo fali jos malo da popuni budzet. Najbolje da krenemo sad rasipat novce jer je eto u par dana doslo desetak milijuna eura. Dobili smo 50 milja a raahoda nemamo, bek od 10 milijuna!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.