• IstinaZaDinamo
    1.6k
    ima se para - nema se para ?
    jesu Mamićevci unutra - ili ipak nisu ?
    hoće statut - neće statut ?
    Šimić vodi klub - Šimić ne vodi glavnu riječ
    dolazi 5-8 pojačanja - dođu 2
    miro

    1. Ne koliko neki misle, jer ne dolaze sve isplate odjednom a treba isplaćivati plaće na poluigrace, rikverce, 200 uposlenih i tko zna što sve ne

    2. Nažalost jesu

    3. Hoce, ali žele zaštititi svoju guzicu

    4. Šimić sigurno ne vodi glavnu riječ

    5. Rečeno je 5-8 igrača, ne pojačanja
  • hardek
    1.9k
    Žao mi je Igora, ali s obzirom na zadnjih mjesec dana izgleda da nije bilo suđeno. Mislim da nije loš trener ali mora pogledati u svoj stožer i donijeti neke teške odluke.

    Što se tiče novog trenera, Vaha se jednom pokazao dobrim ali mislim da je njega vrijeme pregazilo. Osim toga ako je itko gledao naše utakmice pod Vahom u ligi, realno bilo je to na klimavim nogama. Dobivali smo 1:0 većinu utakmica i stvarali jako malo prilika.

    Tomići, Krznari, Sopići nebi smjeli doći niti u kontekst Dinama. Garcia iz Istre je sigurno zanimljiv, ok rezultati mu nisu bili neki ali to je jedan od rijetkih trenera u HNLu koji je uspio da njegov klub igra prepoznatljiv nogomet, ali u ovoj situaciji gdje se treba vaditi iz sranja mislim da nije dobro riješenje.
  • nwankwo646
    342
    I još nešto, malo me i Ante Tomić razočara, oni njegovi intervjui na poluvremenu... nije nešto elokventan i rečenice mu često gramatički nelogično zvuče.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Vaha je pobjedjivao 1:0 jer je pripremao igru za Europu, to nam je i bio problem uvijek, napadački u ligi, a jadno u europi
  • Mihaljević
    8.7k
    Garcija? Kako da on vodi ekipu sa 90% Hrvata a on ne zna beknit...
  • San Lorenzo
    12.8k

    Valjda u današnje doba svatko zna englesk.
  • hardek
    1.9k
    Pa pročitaj do kraja sta sam napisao. Zanimljiv trener ali trenutno nije dobro riješenje. Razlog zašto sam ga napisao kao zaninljivog je jer mislim da bi bio kvalitetan izbor ali samo u slučaju da ima mogućnost odraditi cijele pripreme sa ekipom. Ovako kao netko ko gasi požar ipak treba drugačiji trener i sa ovog govornog područja
  • scooniepenn
    2.3k
    Može biti Vaha star, težak karakter, ali dovoditi njegove rezultate u pitanje i činjenicu je li i dalje dovoljno dobar je smiješno. Čovjek je doslovce svugdje imao rezultate, odveo je 3 različite reprezentacije izravno na Svjetsko prvenstvo iz zajebancije. Je li kasnije dobio otkaz jer nema mekanu kralježnicu i sa financijskim zaleđem koje ima neće pod stare dane pristajati na kompromise, isto tako je. Nije da ga nužno zagovaram, ali ti jamčim da on ispao od AEK-a i Antwerpa ne bi sigurno s kadrom koji je imao Biščan. Kao rješenje do kraja ove sezone s mogućnošću produženja na još jednu sezonu ne vidim nikakav problem.
  • emilperska
    4.5k
    Vaha je bio Bjelica prije Bjelice..
  • superhik
    10.6k
    Ajde da prebacimo ovu raspravu o novom treneru u temu koja je prikladna za to.
    Dakle ovdje.


    O Bišćanu imate temu ovdje.

    Edit: Tema o novom treneru Jakiroviću je ovdje.
  • miro
    3.6k
    Mi ne znamo uopće kaj se u Dinamu događa i to nije Mamićeva krivica.

    Ima li koji novinar koji će NAPOKON postavit klubu i Upravi relevantna pitanja o ustroju i budućnosti kluba i tko iz kluba ima mandat i hrabrosti odgovorit na njih?

    Gdje su povjerenici i ostala ekipa koja je glasno i na sve stane pozivala na učlanjenje?

    BSN? - koja je to borba i gdje smo sad?
  • Cosey
    468


    Potpis. Isto razmišljamo.
  • Armagedon13
    958
    E nek smo mi zaj.... Miška
  • Efes Pilsen
    7.3k
    da je dao Frigana mozda bi Biscan bio trener i dalje :lol:
  • Mlađi referent
    11.4k
    Brzo je Miško popio kroše za zajebanciju s Friganom

    Mislim nije da ga krivim, legitimno od njega da ga nije dao u tom trenu, ali vjerujem da bi sad vrlo rado prodao Frigana da se može pozvat na gentlemenski deal s Dinamom i zaustavit kupovinu Jakira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.