• bluepower86
    853
    Danima citam na stotine upisa protiv Biscana da dobije ostavku,sad kad je to vrlo blizu opet imate zamjerke za preostala rjesenja.U jednom od upisa sam napisao tko god da dode nam nece valjat i odgovarat i htjet cete smjenu nakon 2,3 mjeseca.Hrpa negative i izmisljenog virtualnog pritiska dok igraci i trener imaju podrsku tribina.Dinamo se prati samo virtualno a kad treba doci na utakmicu uvijek neke izlike tako i sada oko izbora novog trenera.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Dajte razrjesite kesu i dopelajte trenera s nekakvim jebenim renomeom a ne trenere hnl kalibra.Jurki

    Inace smo u proslosti odrjesavali kesu za trenere s "renomeima" :lol:
  • Ludovic IX
    6.2k
    Znam da je ova situacija totalno u suprotnosti sa svime što smo očekivali od dinama jednom kad mamic ode ali ja biram radije ovo bez mamića nego LP i prvo mjesto sa Mamićem.

    sad će netko opet reći da će ispod kamena izmigoljit oni koji sam čekaju da se vrate u tabor Mamića, a ja kažem, da ne treba čekati, ima ih i na ovom forumu.

    da se moglo bolje, vjerojatno je ali moglo je i gore..
  • Orc123
    6.2k
    Kek, Vaha, Petkovic, Garsija!
  • superhik
    10.6k
    Insajderi su nam na kolektivnom još :sad:
  • Mlađi referent
    11.4k
    Odlična odluka

    Ja bi bio sretan Jakirom ili Tomićem premda sam svjestan limita, a posebno ovog drugog.
  • og1986
    2.9k

    Pa zona ima koliko oko 300 ljudi jel ?

    Pa naravno da će brdo njih biti protiv ili za odlazak Bišćana.

    Jedni se uključuju na jednu vijest drugi na drugu.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Sopa je teški luđak i to nam treba upravo...PlavaSlavonija86d

    Dinamovac, Boys. Taj bi im se najebao svega zivoga za bolikurcinu :cool:
  • Captain America
    15.4k
    Jakir , Vaha ili Šimundža želje koje mogu ovo okrenuti.

    Ostavljam mali prostor Tomiću jer koji god Šibenčanin je bio ovdje u ozbiljninoj ulozi je bio jackpot.
  • marcio amoroso
    34k
    Neka dovedu napokon trenera kojemu Dinamo nije uvjerljivo najbolji klub koji je trenirao. Neka se više ne uče na Dinamu.
  • Benito
    633
    Cirkus, teški cirkus
  • marcio amoroso
    34k
    pičkica kao BišćanPlavaSlavonija86d

    Zadnja opomena pred ban. Zadnja!!!
  • Orc123
    6.2k
    Znate kaj je problem. Promijenit ce trenera da bi maknuli fokus sa sebe i sa peijelaznog rok! To je najveci problem! Zaboravite da cemo ikoga dovesti osim mozda iz loxe ova dva ako i to!
  • Crusades1986
    10.3k
    Opet reciklaža jedno te istih imena. Daj barem malo proširite listu kandidata sa nekim tko nije zadnji 5 smjena trenera bio doveden u vezu za klupu Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.