• Mihaljević
    8.7k
    Tri puta zaredom natježi ždrijeb... UEFA muku muči...
  • OsamŠest
    2.7k
    Prolazimo i AEK i Antwerp.. I Kopenhagen i Spartu ak treba.. :grin:
  • Krizy
    38.4k
    S tri pobjede i remijem do Lige prvaka :up:
  • Facke
    2.7k
    Pa ljudi moji cemu ste tolko negativni? Cemu? Nemrem razmeti. Se mene fucka el igrame protiv Dundelangea ili Antwerpena. S pravem pristupem bumo dobili i AEKa i Antwerpena. A vidim da neki vec unaprije piseju "mi nemame sanse uc u ligu prvaka". Kakvi ste to navijaci? Dejte budite male vise pozitivni. Najbitnije je da sekak igrame Europu. El je to Liga Prvaka, Europska ili Konferencijska liga. Igrame europu ljudi moji. A neki su tulike negativni ko da sme ispali v drugu HNL.
  • nwankwo646
    342
    Obzirom na odlaske i očiti nedolazak kapitalaca, možda je najbolje KL igrati. Novce imamo, a uz KL bi bilo lakše na dva kolosijeka...
  • PlavacZRima
    283
    Sve više ličimo na one od dole,sam kmečimo ,kriva je sad UEFA za ždrijeb. Ak smo mi pravi mogu nam AEK,Royal,Sparta i danci pušit onu stvar.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ako ostanu sva 4 reprezentativca do kraja kvalifikacija nimalo se ne bojim. Stvarno ne bi volio da nas netko u meduvremenu napusti, inace palac dolje za njega...
  • Benito
    620
    Kad na zoni vidim pesmizam od nekih ljudi koji uvijek guraju samo pozitivu, onda me ni ne čudi da samo čitam postove di su sve najgori scenariji za nas...nadam se da će pokazat sad koliko su dobri jer ovakva atmosfera utječe na sve, i igrače i navijače kaj odmah vuče i posjetu na stadion, tak da nadam se da će se svi trgnut zajedno i zainatit se i krenut gazit od stožera, igrača, uprave itd.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Ždrijeb je konkretan i služit će kao odličan lakmus papir trenutnog stanja... je, mogla se sreća osmjehnuti i moglo se izvući lakše protivnike. Međutim, ovako ćemo znati jesmo li spremni ganjati prolazak skupine u LP ili barem treće mjesto. U skupini nas ionako čekaju teži protivnici od ovih...

    Napuniti dva puta stadion, dat sve od sebe pa ćemo vidjeti što zaslužujemo, nogometnu elitu, utješnu nagradu u vidu europa lige ili treći rang europskog nogometa.
  • LeonianWrynn
    162
    Neka otvore zapad gore pa da ljudi koji nisu u BBB mogu doć na stadion bez da plate najmanje 25€ (ako želimo pun stadion)
  • BBBaranja
    2.1k
    UEFA MAFIA
  • Juznjak
    3.3k

    Moj ti je savjet da si nađeš posao i radiš tj. zarađuješ nešto u životu, a ne ovdje svaki dan pisat gluposti i opravdanja za ne dolazak na utakmicu. Onda ćeš skupit pišljivih 25€. Odvratno je čitat tvoje komentare, dno dna!
  • LeonianWrynn
    162


    Upravo sam na poslu dok ovo tipkam
  • Nogo
    1.7k
    https://yourimageshare.com/ib/SevtNcxjdt

    Pogledajte kako Bosanci opisuju naš ždrijeb :)
  • PlavacZRima
    283
    Moral buš popravit attachment,nemre se otvorit.Ak si stavil sliku bila ti je obavijest da nebuš mogel stavljat slike jer je server pun.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.