• Matija97
    29
    Ako prođemo jedne i druge, jesmo onda u trećem šeširu Lige Prvaka?
  • markoli
    1.7k
    Debelo u trećem šeširu.
  • Do kraja2023
    149
    Najteži mogući ždrijeb al igra se za skupine Lige prvaka. Bit će strašne tekme, idemo po redu prvo grci.
    Bez obzira na ishod puna podrška Biščanu i Šimiću!
    DINAMO ZAGREB
  • NORTE
    9.9k
    Vrlo važnu titulu za budućnost kluba dovodimo u pitanje neriješenom igračkom križaljkom i gubljenjem bodova (potivnik ima i utakmicu manje).
    Financijska i sportska (u vidu trofeja koji će se kasnije podrazumijevati) važnost ove titule je neizreciva.

    Ako ju osvojimo bit ćemo još jači nego zadnjih godina kad smo srušili Tottenham i Chelsea, a rivali će još 18 godina čekat na novu priliku.

    Da, Bišćan je zadržao prednost i osvojio prošlu titulu, osvojio je superkup, sa 6:0 prošao Kazahstance i pobijedio raspadnutu tovarsku Istru.

    Bišćan je tvrdio da mu treba kvaliteta, a ne juniori.

    Otišli ovo ljeto:
    Menalo, Bočkaj, Štefulj, Tolić, Kulenović, Janković i Čuže.

    Nisu li oni bili kvaliteta za klupu pa i prvu momčad ako zatreba zbog prodaje ili izostanaka...
    Ne treba nam širina?! Bolje je na klupi imat Krdžalića i Lukanića, a Sučića u prvih 11?

    Jedan Drmić je u 6 tekmi ušao dva puta (12 i 13 minuta).

    Pred prodajom su nam 3 ili 4 reprezentativca i njihov vrlo skori odlazak je javna tajna što nam pišu i zonini "insajderi".
    Tko će nam igrati u prvih 11 kad prodaju zvijezde, krene pravi europski ritam, kartoni i zdravstveni problemi igrača?

    Već smo trebali imati brojna pojačanja da bi odlazak zvijezda bio lakši.
    Širina kadra je ključna za domaći i europski uspjeh, a mi želimo oboje.
    Domaći uspjeh je važniji, jer je očito da klub više ne može ili ne želi imati široku, kvalitetnu i skupu momčad.

    Izbacivanje Aek-a je velika stvar, a još važnija ulazak u LP preko Antwerpa, zbog financijske stabilnosti kluba i novog ulaganja u pojačanja i zadržavanja trenutne kvalitete.

    Pored toga, svaka Hnl tekma nam treba biti PRIORITET.
    Nikakve Barcelone, Arsenali ili Bayerni u Ligi prvaka u koju nadam se ulazimo!
    Tamo može i 0 bodova dok god gazimo po novu titulu.

    Prošlu polusezonu u kojoj nije bilo Europe smo uz puno stresa jedva održali uspješnom.
    Čačić se gubitkom kupa sam eliminirao.
    Nažalost stanje sad i nije baš puno bolje i moram priznat da nisam neki veliki optimist.
    Unatoč tome svejedno se nadam najboljem i plavoj erupciji.

    Navijam za ulazak u LP zbog bolje financijske injekcije klubu i glavnog fokusa na Hnl.
    Europsko proljeće preko EL/KL me ne zanima.
    Gazi Aek-a i Antwerpa!
  • Kepec
    5.1k
    Prođemo li aek (kaj mislim da budemo) i nakon toga antwerp, bit ću dosta uvjeren da prolazimo i grupu lige prvaka. Trenutna momčad ima tu jačinu samo da to do kraja prikažu na terenu. U slučaju da odemo u europa ligu ili na kraju krajeva u konferencijsku, malo ću se zapitati, ali opet europa je europa.
  • Infinity
    15.5k
    Mi u Ligi prvaka mozemo uzeti par bodova ako nas sreca pomazi i izvucemo Kopenhagen, Young Boyse ili Celtic. I to sve vise sumnjam, jer je izgledno da cemo u grupi biti slabiji nego sad, a ovo su ozbiljni klubovi koji ce se vjerojatno pojacati, pogotovo ako dobiju za protivnika nekoga s kim mogu igrati, nekoga poput nas.

    Najlaksa moguca grupa koju mozemo dobiti je Feyenoord, Porto, Dinamo i Kopenhagen. Uzeli bi cetiri boda kuci, nista vani i zavrsili bi zadnji. Prije svega godinu dana bi stavio ruku u vatru da bi u toj grupi bili medju prva dva pod vodstvom Cacica. Ovako cemo kukati da smo bili blizu, a izvucemo li Real i Bayern cemo se tjesiti kako smo pruzili otpor.
  • LeonianWrynn
    162
    Ako klub zbilja proda više od 2 reprezentativca onda smo u banani teškoj bez ili sa ligom prvaka
  • Bosna86
    11.6k
    Kada će se znati nas ždrijeb u slučaju ako ispadnemo od Grka
  • Kepec
    5.1k
    Europa liga bi nam u tom slučaju bila savršena. Navijačima i dalje zanimljivo, igrački na našem nivou unatoč tomu da nam ode par glavnih igrača. Nećemo postati Istra čak i ako nam odu Šutalo, Ivanušec, Petković i Livaković. Slabiji ćemo bit ali i dalje dovoljno jaki.
  • Infinity
    15.5k
    Brzo. U 13h se zdrijeba EL.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Bude ovo ok, ako je nama najtezi suparnik i mi smo njima duplo.
  • Infinity
    15.5k
    Ne znam, ja sam u ovom trenutku teski pesimist. U EL smo prvi nositelj, ali i dalje mozemo dobiti grupu u kojoj su tri kluba iz liga petica. A na sta nam lice rezultati i transfer politika, naravno da se plasim nekog Toulousea.

    Do prije mjesec nikad nikome ne bi priznao da je veci optimist od mene po pitanju Dinama. Ja sam prije par godina vjerovao da ce Shakhtar u zadnjim minutama okrenuti Atalantu s igracem manje ili da cemo mi okrenuti City. Kad je Olmo trebao ici jedini sam pisao da ostaje i ostao je jos godinu i opet sam vjerovao da nece ici, ali... Uvijek u svemu pokusavam naci scenarij prema kojem ce sve otici na nasu stranu, ali ovo sad mi ne ulijeva neku nadu. I dalje mislim da cemo biti prvaci, ali se za Europu bojim stradanja. U ovom trenutku, sutra se mozda nesto promijeni.
  • vjeko1701
    6.3k
    Mislim da si malo previše pesimističan. Pod prvo, ne vjerujem da će otići 4/4 igrača koji se pišu. Nadam se maksimalno 2. Bogdan je konačno solidno rješenje na LB kakvog nismo imali godinama. Kaneko mi izgleda kao da će sjest savršeno za europu protiv jačih protivnika a i u HNL-u bi trebao biti sve bolji. U grupe EL bi trebali biti favoriti barem za 2. mjesto dok u LP sve ovisi o ždrijebu pa tu baš ne mogu predviđati.
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Teško da ćemo ući u ligu prvaka, jednostavno je momentum negativan. Čak i kad bi se prošao AEK igralo bi se sa prvakom Belgije i to vjerojatno bez barem 2 od 4 reprezentativca koji će do tih utakmica otići.

    Bjelica je često spominjao kako je energija najvažnija a ja osjetim da Dinamo nemu tu energiju i taj zamah da u dvije runde zaredom izbaci grčkog i belgijskog prvaka. Mislim da će se ove godine igrati EL ili Konferencijska Liga ali dugoročno to uopće ne bi bilo toliko negativno. Mogli bi nabiti koeficijent i sljedeće godine ići izravno u LP, samo postoji jedan preduvjet za takav scenarij a taj uvjet je osvajanje HNL-a. Trenutno smo de facto na -5 i treba sve snage upregnuti na HNL.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    jesmo onda u trećem šeširu Lige Prvaka?Matija97

    Jesmo al nam tim poput Newcastlea prijeti iz cetvrtog, a kakce smo k... srece ne bi me zacudilo da u LP dodjemo i onda njih iz cetvrtog izvucemo, uz neki Real i Dortmund iz prvog odnosno drugog. :roll: :confused:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.