• Armagedon13
    958
    U slučaju ispadanja od AEKa idemo na Kopenhagen ili Spartu
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Zdrijeb je tezak, ali nisu to klubovi kojih se treba plasiti i unaprijed uposati ispadanje. Ja sam siguran da nas ceka fina jesen, i to ne u konferencijskoj ligi sigurno.

    Nikad dosad nije bilo ovoliko pesimizma, svi pisu da su 4 reprezentativca otisla, ja tu informaciju ne vidim nigdje osim u glavama i tekstovima placenih novinarcica prema kojima je Livi istovremeno potpisao za Fener, Villarreal i Almeriu, Sutalo za Ajax i Fiorentinu, Ivanusec za Feyenord, a Petkovic ide od Turske, preko Italije do Njemacke...

    Ljudi moji, napokon se rijesilo l. beka, Ljubo je u vezi, imamo bolje desno krilo od Spikica. Ima tu nedostataka naravno, ali me zanima sto bi se pisalo da Petko nije opucao kako je opucao, da je Livi skocio na onu loptu ili da je jedna od onih prilika protiv Gorice usla. Bi li i tad bilo ovoliko pesimizma jer realno, to je nogomet, nekad ti da nekad oduzme. Nama je zasad ajmo reci 2 puta oduzeo, vratit ce kad tad, nekim ludim a la Vida golom ili nekako drukcije.
  • Nolifer
    7.1k
    Zakaj da se ikog bojimo, nek se oni boje nas, mi smo Dinamo Zagreb, neka drhti cijela Europa!
    Daj mi samo pobjede.... :strong: :ok: :up:
  • Orc123
    6k
    A je nas sposrao zdrijeb u pm ove godine, sad ce cacke moci mozda likovati. Nadam se da nece imati prilike jer svi ovi moguci protivnici su jaci nego Bodo prosle godine koji nam je nosio LP...nismo imali srece ali mi smo Dinamo!
  • blackbully
    4.5k
    Ganjaš godinama koeficijente, vučeš se kroz kvalifikacije. I kad napokon dođeš do nositeljstva u svim pretkolima dobiješ ni više ni manje nego prvaka Grčke i Belgije. Dok u drugom paru igraju Klaskvik - Molde. Jebeš takvo nositeljstvo i cijeli sustav bodovanja.
  • nwankwo646
    342
    Ove godine sve naopako, ždrijeb, penali, ofsajd pa korner u zadnjoj sekundi, obrane golmana... Zato se i bojim za naslov...
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Do prije neki dan sanjate drugi pot LP i govorite da je prolazak grupe lako moguc,da bi sad dosli do stanja da strepite za ulazak u EL. Daj ljudi malo optimizima,nije sve crno,zbog nule protiv Gorice od euforije do totalnog sloma, sto vam je? Jednostavno je ova generacija trajala nekih 5 godina i znalo se da mora doci do ovoga,ovo je proces rekonstrukcije i bit ce i teskih dana i rezultata,ali buducnost je svijetla
  • Mlađi referent
    11.4k
    Savršen ždrijeb

    Kad razbijemo AEK i Antwerp nakon ovog tmurnijeg starta, cijeli grad će uhvatit euforiju da idemo po ušatog, ajdeeeeee
  • Herñan Crespo
    88
    Antwerpen je mozda prvak jace lige. No na europskoj sceni je Dinamo za njega gigant. Mislim da je AEK tezi protivnik.
  • Ludovic IX
    6.1k
    zato što nisi ti dinamovac. Da jesi, n2bi plako u svakom postu
  • nwankwo646
    342
    U pravu si. Pravi navijači su optimisti.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Obzirom na odlaske i očiti nedolazak kapitalaca, možda je najbolje KL igrati. Novce imamo, a uz KL bi bilo lakše na dva kolosijeka...nwankwo646

    Je li moguce da natpisi medija i nerijeseno protiv Gorice toliko udju u glavu navijaca i naprave problem?

    Ne, zasto se bojite AEK-a? Volio bi naci neki njihov forum da vidim jel oni strijepe od nas ili pisu da ce nas razbiti. Igraci nisu idioti, znaju sta je u igri, ako netko zeli ici neka ide, nije prvi put. Tukli smo i Anderlecht prije, to sto je netko prvak Belgije ne znaci da je Manchester City.

    Nisam jos primijetio neke bitnije odlaske, da smo se mogli malo bolje pojacati mogli smo, makar rotacijski ali mislim da je ovaj kadar spreman za ove utakmice.
  • Sajla
    4.2k
    Ne, zasto se bojite AEK-a? Volio bi naci neki njihov forum da vidim jel oni strijepe od nasBornaPŽ1986

    bio je link čim smo ih izvuli i tamo je bilo plakanje. da kak su se oni bogu zamjerili da uvijek moraju igrati protiv najjačih :)
    btw. u zadnjih par dana sam napisao 100 puta post, pa obrisao. ne da mi se više ovo čitati.. kad su ljudi na zapadu nakon 15 minuta utakmice počeli pičkarati i dovikivati Bišćanu, Baturini, Petku (jer već smo trebali valjda voditi 3-0) bilo mi je muka, ali ovo na zoni me zakucalo. igramo skupinu LP, reprezentatici ostaju, uzimamo naslov u HNL. jedan zapucan penal i neprobijeni bunker me ne mogu pokolebati.
  • obelix
    86
    Nama je zasad ajmo reci 2 puta oduzeo, vratit ce kad tad, nekim ludim a la Vida golom ili nekako drukcije.

    Tim golom je definitivno nam vise oduzeto nego dato kao klubu i navijacima ;)

    Treba gledat pozitivno. Zdrijeb je tezak, ali ako se prode mozda igraci i ostanu zbog LP, a samim tmie ide i lova, ak ispadnemo skroz do KL, onda smo definitivno tamo pretendenti za daleko otici...ova sezona je svakako bitna da osvojimo HNL kako god prije svega da dignemo trofej, onda osiguramo grupu nove LP sa 36 klubova, a na kraju i da spustimo najveci optimizam tovara jos od 2009.

    Nadam se da ako netko odlazi neka to budu Petko i Livi zbog zadnje godine ugovora. Da se Livi po klauzuli proda za 10 mil, a Petko da ode za bilo koliko, a Ivanusec i Sutalo ostanu do zime barem dok ne dodu i uigraju se jos doatna dva tri pojačanja (?!) tto bi bilo top
  • Nino Bule
    12.1k
    Pomazit ce i nas sreca kad bude trebalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.