• BornaPŽ1986
    1k
    a Petko da ode za bilo kolikoobelix

    Ako ce vec ici bolje da ode iduce ljeto besplatno nego sad za sicu, ne isplati nam se.
  • BigZ
    395
    Polazemo ispit u ovosezonskim kvalifikacijama s A+ (Astana, AEK, Antwerp)
    ;)
  • NitkoBitan
    13.5k
    Dizemo si kreditni rejting sa BBB na AAA, da se lakse mozemo zaduzivat :lol:
  • BigZ
    395
    Dizemo si kreditni rejting sa BBB na AAA, da se lakse mozemo zaduzivatNitkoBitan

    Dizanje rejtinga je zadnji koracic za izgradnju novog stadiona.. Sve ima smisla! :lol:
  • DiddyGuela
    1.3k
    Bas me zanima hoce li Leko biti tzv. scout Antwerpa u slucaju naseg međusobnog dvoboja.
    On je tamo ostavio ozbiljan rezultat iza sebe, klub i navijaci na njega gledaju kao na velicinu.
    Stvarno se ne bi cudio da ga netko iz Belgije kontaktira po pitanju savjeta za dvoboje protiv nas.
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Leko mi se ne čini kao mentalno obolio lik, očekivam skroz suprotno.
  • vjeko1701
    6.1k
    Tu mi više Jakobušić postaje upitan. Zamisli kako bi ga sekta pojela kad izašlo van da je dopustio Leki da pomogne Dinamu ući u LP.
  • DiddyGuela
    1.3k
    Mi smo njima nedavno pomogli u utakmici protiv Milana (uefa youth league).
    Ne ocekujem prljavstine s njihove strane.
    Ali tko ce ih znati...
  • vjeko1701
    6.1k
    Istina, al nas ne vodi populist koji ovisi o najekstremnijem segmentu navijačke baze.
  • Zagi
    5.8k
    elo.png
    Kak bi se reklo, mušterije.
  • Jaro
    6.1k
    dobro, koji kuki - kao da Belgijanci nikako ne mogu do informacija, videa, statistika i kojecega o Dinamu u 2023.oj godini bez Hajduka i I.Leke?

    Mogao je i Hajduk do materijala o Milanu - potrosio bi mozda koji sat ili max dan duze.
  • IceMan
    1.6k
    Realno nikad ni nije bilo lagano ući u LP.


    AEK i Antwerp su ekipe tu negde, realno skupa s nama dio trećeg/ četvrtog pota.
  • Joey Barton
    255
    Nama je prvih 11 za 25 dana: Nevistić, Bogdan, Perić, Rile, Moha, Ljubo, Mišić, Baturina, Špikić, Kaneko, Emreli; klupa: Zagorac, Perković, Maxime, Boško, Sučić, Bulat, Krdzalić, Lukanić, Marin, Rukavina, Drmić, pa vi procjenite našu budućnost u europskim natjecanjima
  • OsamŠest
    2.7k

    Svatko tko misli da je ovo Dinamova momčad za 25 dana je jednostavno lud.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Je, prodat će se redom svi reprezentativci, a baš nitko neće doć

    Ajde, jesu neke stvari loše, ali sigurno na čelu kluba ne sjedi nitko slijep da ne vidi da je tako nešto ravno sabotaži kluba. Pa daj nemojte ga baš do ibera tjerat

    Slučaj Mikha je pokazao da se itekako pošteno ime može dovest bez da novinari to saznaju, i ja sam siguran da će bar još jedan takav posao bit, uz neke očekivane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.