• Droljo
    6.5k
    Kaneko može igrati desnog veznog u rombu. Ako može krilo, vingbeka...
  • Kaktus Car
    430
    Ako Ivanušec odlazi i ostaje se bez pravih krila onda se i neka 3-5-2 varijanta može odigrati u Europi ako se nađe nekog brzog napadača koji može igrati uz Petkovića
  • LovroZG
    1.3k
    Čak i da ode Ivanušec, kak bi to izgledalo?

    Mišić
    Kaneko Ljubičić
    Baturina

    A rezerve:

    Bulat
    Kačavenda Alžirac
    Stojković

    Ne bi opet bilo mjesta za sve, a i Kaneko mi je upitan jer se on dosad pokazo više ko dirbler nego netko tko kroz pas igru razvija napad.

    Ja bi prije ko formaciju za nuždu imo 352 jer ona može bit vrlo ofenzivna u HNL-u s Ristovskim na stoperu i Kanekom na tom wingbacku, al zasad Biščan nije isprobavo različite formacije pa ko zna dal uopće planira igru s dva napadača. Prije bi reko da tražimo novu špicu jer ovo šta imamo ne paše Biščanu.
  • og1986
    2.9k
    Dinamo i Ivan Laća (20) sporazumno raskinuli ugovor.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Tko se mača laća...
    Ide nazad u Šibenik?
  • og1986
    2.9k
    Ide nazad u Šibenik?DiddyGuela

    Sportske pišu da je to najvjerojatnije. Ali kao ima neku ponudu iz Turske. Iako, smo se uvjerili da našim i turskim novinarima ne treba baš vjerovati.
  • Maki17
    182
    Podrška Šimiću i Bišćanu. Gade mi se čitati svi ti negativni komentari. Samo Dinamo
  • Dinamosaur
    1.1k
    ljudi imaju kratko pamcenje a o ovome se bas i ne govori po portalima. Sve samo pljuvacina po novoj upravi i treneru.
  • Armagedon13
    958
    Teško je naći adekvatne zamjene za naše reprezentativce, očekujem da igrom(presing,agresija)kompenziramo manjak kvalitete
  • Bosskovitz
    8.8k
    Postoji taj mindset internet navijača Dinama koji na stadion dođe samo kad se igra s Realom ili PSG-om, ostalo je ispod njega, derbi još nekad i pogleda, tekmu protiv Gorice ni ni pogleda, ali vidio je na gol.hr-u da je Dinamo u raspadu i odigrao 0:0 pa kaj koji kurac ovaj Bišćan i Šimić pičku materinu, teraj strance daj nam naše dečke, dobili smo 15 miljona za Gvardiola kaj sad ne dovedemo napadača za tih 15 miljona, ... ali ovdje? Na Zoni? Gdje ljudi znaju tko piše za koji medij i kako, gdje ljudi znaju koliko traje prvenstvo, gdje su gledali utakmicu, gdje su svjesni koliko je ovo drugačija tekma od AEKa...?

    Smirite se, ljudi. Mislim da će jučerašnja frustrirajuća tekma biti samo dodatnih 5-10% extra zalaganja protiv AEK-a.
  • miro
    3.6k
    Jel sutra izvlačimo protivnika za potencijalni playoff?
  • OsamŠest
    2.8k

    Je, sutra u 12h.
  • scooniepenn
    2.4k

    Kolega Bosskovitz i ja smo se cesto i na Snetu slagali tako da i ovaj put potpisujem od rijeci do rijeci. Ono sto meni jedino smeta u dosadasnjem prijelaznom roku je ne zauzimanje jasnog stava oko reprezentativaca, npr. 2 od 4 je maksimalno sto cemo potencijalno prodati, s tim da Petko koji najmanje zeli ici dobiva poticajan ugovor i on je sigurno u ta 2, a zelimo i Livija zadrzati ako bi on pristao na novi poboljsani ugovor. Mene recimo to smeta jer se nigdje nije izjasnilo sto se zeli napraviti odnosno kako izgleda nasa buducnost pocetkom rujna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.