• Zagi
    6k
    Ono sto meni jedino smeta u dosadasnjem prijelaznom roku je ne zauzimanje jasnog stava oko reprezentativacascooniepenn

    Kako bi izgledao jasan stav? Što to konkretno znači?
  • scooniepenn
    2.4k

    To bi konkretno znacilo izjasnjavanje o reprezentivcima tipa Petko za nas nije na prodaju, fokusirat cemo se na dogovor o novom ugovoru, a u slucaju Livija, bez obzira na klauzulu zelimo da i dalje kapetanski predvodi Dinamo do novih uspjeha. Ili u slucaju Ivanuseca, Luka je ekstra klasa, za nas vrijedi nemjerljivo, ali neki minimum je 13 milijuna eura da bismo razgovorali o njegovom transferu. Imas odlican primjer AEK-a i Garcije koji je dobio podebljani ugovor i ostat ce barem jos godinu dana jer se klub postavio na nacin da on nije na prodaju. Meni je to ono sto bih ja ocekivao i kako bih se postavio.
  • Jaro
    6.2k
    samo sto imas problem kaj Livi ima izlaznu klauzuli, Petko ajd jos nekako, a Ivanusec zeli otici - ak das Ivanusecu neku bijesnu lovi za ostanak jos pol godine/godinu, zasto bi Misic to mirno gledao kad je nas naj igrac zadnje 2 sezone dok Ivanusec unatoc klasi vise ipak manje bio u formi nego van forme... Zasto bi Peric bio zsdoboljan dobijenim kad je prosle sezone bio (za Dinamo) cesto bolji i od Sutala...
    A ako se zainatis kod Ivanuseca, onda ce ti Stojkovici, Kacavende i slicni 3put razmislit hoce li uopce doci.
  • hardek
    1.9k
    Ja razumijem prodaje Livakovica i Petkovica. Zadnja godina ugovora, žele nova iskustva itd. Iako mislim da bi Petkovic rado ostao kada bi mu se ponudili bolji uvjeti. Razumijem prodaju Šutala, veliki je broj zainteresiranih klubova koji su voljni ponuditi traženu cifru i sad je to natezanje u par milijuna eura. Ono što ne razumijem je prodaja Ivanušeca u ovom trenutku kada je neminovno da 2,3 standardna igrača odlaze a novi koji dođu jednostavno nije moguće da budu jednake kvalitete. Luka je pod ugovorom koji traje još par godina, pa zar ga se stvarno ne može uvjeriti da ostane u klubu još par mjeseci da klub premosti ovaj težak period? Nije da je u pitanju transfer u Real Madrid za 30 milja pa mu gori pod nogama da ode, riječ je o klubu koji je u "par deka" sa Dinamom. Nikada nisam za totalitarizam i spuštanje rampe ali u ovoj situaciji možda bi se moralo posegnuti i za tom opcijom ukoliko se ne može doći do dogovora jer ako ostanemo bez 4 igrača koji su praktički kostur ekipe u tjedan dana, jednostavno ne znam kako se od toga oporavit u kratkom roku.
  • Patak
    2.6k
    Ivanušec ima ugovor još nekoliko godina. Ja ne znam kome je uopće palo na pamet razmišljati da ga se proda. Njegove želje su jedno, ugovor i interes Dinama drugo.
  • Bruh
    913
    Možemo izvuć slovan? Pa dajte da se malo poigramo sa kmetima što su izbacili Zrinjski
  • Infinity
    15.5k
    Ja bi da izvucemo Antwerp i da u miru navijam za Slovan, Molde i Rakow, jer su nam to vjerojatno jedine sanse da budemo treci u grupi ako ih izvucemo. Ako prodjemo Grke kojima smo musterije, proci cemo i Belgijance koji su nama musterije.
  • Captain America
    15.5k
    Royal :monkey: Samo čekam Spartu iz ždrijeba EL.
  • miro
    3.6k
    Bome....grdo ove godine
  • Klenx
    4.6k
    3. i 4. pretkolo oba najteža nenositelja izvukli. Katastrofa.
  • Str1nger Bell
    903
    Odlično,ako nemožeš izbacit Aek i Antwerpen u dvije utakmice onda nemamo ni kaj sanjat o prolazu ili o 3.mjestu grupe Lige prvaka.
  • Nogo
    1.9k
    Dečki trebaju samo pokazat lavlje srce i potući se sa svima. Treba ići jako ove godine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.