• Infinity
    15.3k
    Kad ste kod engleza, u ponedjeljak bi trebala biti potvrdjena ili ublazena/ukinuta kazna Cityu. Ako potvrdte United je siguran u LP.
  • marcio amoroso
    32.6k
    Ma ja mislim da od te kazne nema ništa, posebno za sljedeću sezonu.
    United ima najbolji raspored i može se izboriti i sam za LP.
    Žao mi je Leicestera, ali imam osjećaj da će oni izvisiti na kraju.
  • xavier
    11.1k
    Ni ja ne vjerujem da će City na kraju stvarno biti kažnjen neigranjem Europe.
  • Infinity
    15.3k
    I meni je zao Leicestera, al sami su si krivi. Igrali su jesenas vrhunski nogomet, volio sam ih vise gledati nego Liverpool, ali su u debelom padu forme. Volio bih da tu na kraju izvisi Chelsea ako se City izvuce, a mislim da hoce. I nama odgovara plasman Leicestera, jer su koeficijentom ispod nas i mogli bi biti presudni za pot3-pot4 ako uletimo u LP. Jos onda samo treba da ih i izvucemo kao 'najslabije' :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Kad već pričate o englezićima, da se ubacim, uz MUFC, MCFC ,Lpool ,iduce sezone bi se za prvaka potencijalno mogao tuć i Chelsea, doveli su Wernera i Ziyecha, uz igrače kakve sad imaju to ce biti jako jako dobra momčad
  • xavier
    11.1k
    iduce sezone bi se za prvaka potencijalno mogao tuć i ChelseaNavijač Dinama

    Napisao si to kao da ih ove godine nema na mapi, pa i u ovom trenutku imaju mjesto u LP. Ali da, to su po meni 4 najjača kluba za iduću sezonu. Zatim nakon njih dolaze Arsenal i Tottenham, a dark horse bi mogao biti Newcastle ako šeik posegne u novčanik s obzirom da će u ovom prijelaznom roku biti dostupnih kvalitenih igrača.
  • NORTE
    9.4k
    Napisao si to kao da ih ove godine nema na mapi, pa i u ovom trenutku imaju mjesto u LP.xavier

    Mjesto u LP i borba za titulu su ipak velika razlika. Liverpool ima 32 boda više od Chelsea, da dočaram razliku primjer da je Hajduk na "samo" 22 boda manje od titule trenutno. Ziyech i Werner nisu ni blizu dosta za ugrozit Liverpool i City, ali da su jako dobri jesu.
  • xavier
    11.1k


    Pa ne govorimo o ovoj sezoni nego o idućoj. Kako sam i napisao, ove godine je Liverpool jednostavno van konkurencije, a ostali su svi više manje imali totalne blackoutove u nekom dijelu sezone. U idućoj sezoni svi kreću od nule. Naravno da je Liverpool i dalje apsolutno prvi favorit, a City drugi, ali siguran sam da razlika neće biti ni blizu ovakva.
  • marcio amoroso
    32.6k
    Ma uzima to United sljedeće sezone :strong:
  • Papastrumf
    10.1k
    Uzima, uzima, kako da ne :wink:
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Kak komentirate zdrijeb Lige prvaka?
    Ko vam je favorit? :wink:
  • Infinity
    15.3k
    Atalanta ima jebacku sansu protiv PSG-a koji mjesecima nije igrao lopte, al zbog Dinamove koristi se nadam da seici idu dalje.

    Bayern mi ima dobar zdrijeb i mislim da ce sigurno do finala, a s obzirom na formu po meni bez obzira na sve prvi favorit za osvajanje.
  • Majki2111
    2.6k
    Ja upravo suprotno, neka Atalannta osvoji. Samo mi je malo krivo, da možda mi nismo na tom mjestu. Na kraju krajeva, ako uspiju, barem ću imat neku zadovoljštinu da imamo pozitivan skor s prvakom Europe.
  • xavier
    11.1k
    neka Atalannta osvoji. Samo mi je malo krivo, da možda mi nismo na tom mjestu.Majki-Papi2111

    Malo ti je krivo što nećemo osvojiti LP? I meni isto :smile:

    Šalim se, Majki :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    Pa da. Ako se to desi, znači da se može i da je to realnost. Zašto mi nebi neke skore godine uz sreće i dobru igru bili u igri kao Atalanta?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.