• xavier
    11.1k
    A i old trafford je nazvan kazalištem snova(Theathre of dreams).Oni to shvaćaju ko kompliment no meni nebi bilo drago da mi suparnici smatraju stadion kazalištemSibirski plavac

    Nogomet se ne igra samo zadnjih 10 godina. Nisu mu taj nadimak dali protivnici "zato što je kazalište" :roll:
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Istina,postoje priče da city ima više u gradu,a postoji i da united ima više ili jednako.Ali istina je da je prosjek fanova koji pohode tekme svog kluba u zadnjih 25 godina u prosjeku 44%,a cityjev prosjek u zadnjih 25 godina je 55%.Tolko o "emptyhadu".Samo everton ima veći postotak "long serving" navijača.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Ma znam,ali atmosfera nije daleko od kazališta.Tak je na većini stadiona tamo.Nije etihad ili stamford bridge ništa bolji po atmosferi
  • marcio amoroso
    31.9k
    Highbury like library. Tako se govorilo za stadion Arsenala prije.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    i opet se moze stvorit fanaticna atmosfera sa tim kazališnim navijanjem, šuti samo trećina, istina nisu navijaci, nego prolaznici ili sta ti ja znam, ali ovi ostali iskreno CHANT-ovi su najzanimljiva stvar kod engleza i njihovog navijanja, inače ako ne znaš Manchester United je najcenjenija ekipa u Engleskoj a i najcjenjenija Engleska ekipa izvan otoka, i puno vise igračkih velicina i navijaca postuje i smatra boljim(Xavi, Iniesta, Ronaldihno, Zidane) jednog Paul Scholesa nego recimo Stevie Gerrarda koji je također legenda, i isto tako smatra United većom ekipom od jegnod LPoola koji primjer ima vise osvojenih Liga Prvaka
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Znam ovo za Scholesa i slažem se.Baš sam htio spomenut te chantove.Zakon su.Englezi će ti opjevat sve.Od toga da se rugaju nekom igraču ili pjesme o liku koji neš jede na tribini :lol:

    https://www.youtube.com/watch?v=5JTSa9_yjw4 Najjača mi je ova prva di se sprdaju sa stadionom watforda,ili ova di lik jede pitu ili ona di shelveya nazivaju harry potterom.Ludi su :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Ti chantovi su meni nesto najjace od njihovog navijanja. Mislim da znam svaki napamet :lol: Sve sam to pogledao na yt milijun puta i djeluje kao vrhunska zajebancija na tribini. Ima tu i brutalnih vrijedjanja, BLM bi imao posla :lol:
  • Crusades1986
    9.5k
    DIego Costa the elephaaaant maaaaan :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Na to sam prvo mislio :lol: Al vise su si dali truda ovi s Adebayor, your dad washes elephants, your mum is a whore :lol:

    ova di lik jede pitu ili ona di shelveya nazivaju harry potteromSibirski plavac

    Zapravo ga nazivaju Voldemortom, Harryevim smrtnim neprijateljem. Lik identican njemu :rofl:
  • Crusades1986
    9.5k
    E da... :lol: :lol: :lol: znao sam da je i on imo nesto sa slonovima
  • Mali dioničar
    14k
    Adebayor, your dad washes elephants, your mum is a whore :lol:Infinity

    To su mu pjevali Tottenhamovi dok je igrao za Arsenal. I onda ode igrati za njih. :roll:

    Onda su mu oni pjevali “Adebayor, this is the best team you’ve ever played for”....

    A ostatak lige mu je pjevao “Adebayor, he use to love coach trips but not anymore...” nakon ovog dogadjaja....

    3fj890wsi9adaeyz.png
  • Infinity
    15.2k
    Ima bruka dobrih stvari. Ja sam se s tim upoznao kad sam slucajno naletio na ono kad imaju veliki balon u obliku one stvari, dobacuju se po tribini i kad osiguranje pokupi oni pjevaju 'we want our dick back' :lol: I ono pjevanje policiji 'we paid for your hats, what a waste of council tax' :rofl: Mislim da sam cijeli dan potrosio na yt kad sam otkrio te njihove pjesmice. Tesko je izdvajati kad svaka djeluje bolje od prethodne.
  • Mali dioničar
    14k
    Meni je najjače “is there a fire drill...?” kad u slučaju nepovoljnog rezultata navijači napuštaju stadion. Takve se i treba sprdati, nije mi jasno da je to kod njih normalno.
  • Crusades1986
    9.5k
    A ono kad su neciji navijaci pjevali leeet's pretend we score a goal. :rofl:
  • Zambatine škude
    2k
    Jedini razlog za eventualno sprdanje Citya su njihovi navijači. Ako je nekom to kriterij za plastični klub. Činjenica je da im brojka gledatelja ima na manjim domaćim tekmama nije na razini Liverpoola, Uniteda i Chelsea. Prazne stolice su na takvim utakmicama cesta pojava. Po nekom navijackom kriteriju, oni i nemaju neku navijacku bazu niti reputaciju u Engleskoj, a kamoli u Europi. Mislim da se kod njih cak na dan utakmice protiv nekog neatraktivnog protivnika tipa Norwich, Brighton ili tak nesto moze kupit karta. To nije slucaj kod ostalih top 6,7 ekipa.Crusades1986

    Jebote, sve me strah kaj smo onda mi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.