• Infinity
    15.4k
    Dobri igraci, ali sumnjam da nasi u klubu prate Zvezdu i Partizan. Svjesni su da im oni vjerojatno nece prodati igraca i da nema smisla trositi resurse na njih.

    Gomes je star i sumnjam da bi ga doveli, nije bas da nam gori pod nogama zbog spica.

    Diabate bi sigurno bio pojacanje pored Spikica i Menala na desnom krilu. Zanimljivo je to da u Maliju sjedi na klupi, a krilo im igra Adama Traore, igrac kojeg smo zazivali, ali je iz Sheriffa otisao u Ferencvaros za svega dva milijuna eura.

    Sve u svemu, mislim da od njih nema nista zbog manjka informacija. Eventualno ako i dalje koristimo DB koju se predstavljalo, a i opet sumnjam da bi doslo do transfera na relaciji Partizan - Dinamo. Ne treba gubiti vrijeme na njih, pogotovo na Gomesa.
  • blue heart 72
    1.5k
    hvala lijepa na odgovoru. Mislil sam prije svega jer mi je taj Gomes upal u oko jer je dosta puta zabil u Europi, a ako bi slučajno ostali bez Drme i(li) Petka, dok si situaciju na desnom krilu opisao kako sam i ja nekako razmišljao. U biti si potpuno u pravu, ima tu previše tih "ali"
  • Infinity
    15.4k
    Oni su u svakom slucaju i bolji igraci nego sto brojevi pokazuju. U klubu im je rasulo, mogu ostati i bez Europe, pogotovo ako im se ne poklope rezultati u kupu, a zavrse peti.

    Ako cemo gledati samo brojeve, tad su mozda brojevi u Europi najbolje mjerilo. Tu su imali solidnu sezonu. U domacem prvenstvu su ispod svih ocekivanja i to je najmanje do igraca. Prvo sto im je u klubu rasulo, a drugo to sto im navijaci stvaraju nepotreban pritisak. Imaju sigurno ekipu za biti drugi, a Gomes i Diabate bi u nekoj zdravijoj sredini imali jos bolju statistiku.

    Diabate je brz, ne nesto ultra, ali za krilo vise nego ok. Ima dribling, igra s obe noge i odgovoran je prema nazad. Meni se svidja kao igrac, ali previse tih 'ali'.
  • miro
    3.5k
    Diabatea bih doveo ako postoji mogućnost, brz, dobar 1 na 1, samo pitanje jel igrač po Bišćanovom ukusu, sumnjam da igra presing bez lopte
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mislim da Dinamo nece dovoditi nikog iz partizana u skorije vrijeme a ni tad, valjda je ocigledno da ima x boljih a taman posla dovodit nekog odatle.
  • Patak
    2.5k
    Nikad čuo za tu dvojicu. Kaj gledate Partizana pa znate njihove kvalitete?!?
  • Infinity
    15.4k
    Gledam sve sto se gledati moze :lol:
  • Keyser Soze
    8.6k
    Meni se Dijabate svidio baš, ali zar nije on odjednom ispario i nitko u klubu nije znao gdje se nalazi danima ?
  • blue heart 72
    1.5k
    čovječe Božji, pa nisu srbi, oni su profesionalci koji igraju za onoga tko ih plati. Ne mislim sada da ih treba dovesti, za to bi ih trebalo podrobnije skautirati, ali sam vidio da su u europskim tekmama odigrali više nego solidno. A klub im je u dosta lošoj situaciji, i to u svakom pogledu. Ali nebitno, mene je samo zanimalo prati li netko malo više od mene. Jbg, ako je kakva tekma a imam cajta, ja uvijek volim pogledati nogomet, bez obzira na to tko igra
  • Nino Bule
    12k

    Znao sam naletit i na zvezdu u lp/el jednom godisnje i uvijek logicno navijam protiv njih, to ne znaci da ne mozes uocit ko je dobar a tko je rupa (borjan).
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Bio je vec Lee Addy legedna zvezdane, tako da ne bi bio prvi. Hvatali smo i onog Asana, ali se covjek odlucio za Njemacku.
  • Infinity
    15.4k
    Hvatali smo i onog Asana, ali se covjek odlucio za Njemacku.Efes Pilsen

    Odlican igrac. Gledao sam ga protiv Njemacke kad je zabio gol.

    On je u Partizanu trazio slobodne papire zbog neisplacenih placa. U Bochum je stigao kao slobodan igrac. Steta, takvo desno krilo nam bas fali.
  • BBBaranja
    2.1k
    Koliko sam čitao po medijima taj Diabate je bomba u glavi,nedavno je kasnio sa reprezentativne stanke..nitko na kugli zemaljskoj nije znao gdje je tako da njega dovodio nebi..
    A ostali tamo neznam jesu vrijedni spomena..
  • blue heart 72
    1.5k
    Ajde da vidimo ove tu naše Slovence, vaše mišljenje o Žanu Celaru? Vidim da su Young Boysi pokazali interes za njega, a ja nisam baš nešto pratio kako je igrao njegov sadašnji klub Lugano. Možda "Viola" i "SAS" nešto konkretnije napisati o njemu
  • Viola
    408
    Vrlo dobar napadač. Dobar sidraš, dobro drži loptu i ima nos za gol. No, on ima “već” 24 godine. Neće se više puno razvijati, uskoro će ući u godine kad već mora biti razvijen igrač. Je li on za Dinamo, neka čovjek koji je za to procijeni. Ali po mom mišljenju jako dobar napadač. Dobro zabija u švicarskoj ligi, sigurno bi i u vaši ligi. No, je li sposoban to učiniti na višoj razini u Ligi prvaka, drugo je pitanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.