• Mihaljević
    7.9k
    Takav igrač koje je on naveo vrijedi 3M€ + ima ugovor do 2027. Ne postoji teoretska šansa da dođe blizu Dinama, osim ako ne platimo veliku odštetu, koja se ne isplati.
  • scooniepenn
    1.7k
    Svakako podržavam jaču orijentaciju na francusko tržište, no nama po rejtingu trebaju igrači kao što su KTC ili RPG. Po mogućnosti da su slobodni ili da su pri kraju ugovora pa odšteta ne bi bila visoka, a istovremeno im možeš ponuditi dobar ugovor.
  • Izet Hajrović
    806
    znam, to stoji, ja govorim o klasi igrača, taj igrač je dokazan u 1. francuskoj ligi, bila bi druga priča da mu ugovor traje nešto kraće. Uostalom, RPG vrijedi 3.5 mil. pa je došao besplatno kod nas. Uglavnom, želim gledati igrače koji su se dokazali u jačim natjecanjima, bilo prvi rang neke od Liga petice, a ako igra u drugom rangu tih liga, onda mora biti među najboljima na svojoj poziciji. jednostavno nam trebaju dokazani igrači, ovu zimu smo doveli neke igrače koji se možda pokažu pa eto kako je ispalo. Kritične pozicije prije zimskog prijelaznog roka bile su lijevi bek, stoper i lijevo krilo. Sada ispada da su nam i dalje to kritične pozicije koje ćemo morati dovesti na ljeto jer dosadašnja uprava nije bila sposobna dovesti kvalitetno rješenje za te pozicije (jedino Ogiwaru smatram dobrim rješenjem, ali njegov gležanj traje i traje, ali bez obzira na njegov status, trebat će nam kvalitetan lijevi bek za rotaciju).
  • Laugreano
    1.3k
    Nije mi jasna tvoja politika. Najprije si protiv Marica jer je doveo Kaneka i bernauera, za koje kazes da su loši. I onda predlazes igrace koji su jos losiji od njih, i nemaju nikakve reference da budu igraci dinama.
  • Mihaljević
    7.9k
    Jučer si napisao da je Bišćan inzistirao na Bernaueru, malo se odluči. Bernauer je loš po meni svaka čast drugim mišljenjima, Kaneko mi nije ništa specijalno. Marić je predlagao dosta dobrih igrača, ali nije njegova bila zadnja, drugu šansu je zaslužio dobiti.

    Uostalom, RPG vrijedi 3.5 mil. pa je došao besplatno kod nas.Izet Hajrović

    Jedno je otpisani RPG, a drugo je kapiten Metza... Tražio sam igrače za koje mislim da je realno da dođu u Dinamo, a ne da ovdje postavljam igrače da parimo oči. Da dovedemo igrače poput RPG-a su rijetkost, ali postoji mogućnost da ih dovedemo jer je Marić dobar na tom području.

    I onda predlazes igrace koji su jos losiji od njih, i nemaju nikakve reference da budu igraci dinama.Laugreano

    Svaki igrač kojeg sam ja predložio bolji je za klasu od Bernauera, Japanci su dosta specifični i teško ih je usporediti, ali imaju potencijal biti bolji od njega, ako si dobar u Ligue 2 , biti ćeš dobar i u Japanskoj ligi, dok to ne vrijedi za obratnu situaciju. Predlažem realne igrače, ne neke nerealne igrače.
  • Laugreano
    1.3k
    Biscan je inzistirao da. Ali ja sam se nadovezao na tebe... "Nadam se da će samo ostati na v.d. SD, doveo je Bernauera , Kaneka i Ronaela". Ne znam te igrace koje si naveo..Mozda bi se neko od njih i pokazao kao pojacanje
    Za ovog iz Metza sad vidim da je 4 puta trgao prednji krizni, tako da nista.

    https://www.transfermarkt.com/martin-adeline/profil/spieler/814976
    Ovog je predlagao Maric lani. Hvale ga jako francuzi.
  • Jurki
    8.4k
    Gledati Marica kroz prizmu dva prijelazna roka di je bilo izbuseno i minirano valjda milijardu transfera i di je kurvertarkina bila zadnja.. di se nije htjelo investirati u momcad vrijednosti vise od 2 kutije cigareta.. je bezveze.
  • Crni86
    1k
    Nama budget jako ovisi o naslovu prvaka i lovu na skupine lige prvaka, a samim time ovisi i o igracima koje ce se gledat i dovodit. To zna i Maric i to ce trebat uzeti u jednadzbu kada ce mu se krenuti suditi o njegovom radu.
  • E46
    144
    u 20 tekmi 2. francuske lige 1 gol...pojacanja ala bernaeur i kaneko.. hvale ga francuzi ko sto smo mi hvalili svaku mladu nadu od marina, pa nadalje pa sad do sakote
  • Mihaljević
    7.9k
    Ronael, Adeline, Bernauer, RPG, sve su to igrači jedne iz agencije... Nemoj zajebat, tu nije bio nikakav skauting ti su igrači Dinamu bili ponuđeni, Bišćan inače veliki poznavatelj Parisa i Ligue 2 je sigurno inzistirao na njemu, ziher... Očekujem S.D u ranku Osijekova, zato i želim da Marić ostane samo "v.d.".
  • Laugreano
    1.3k
    Tako je Simic u intervju rekao. Da su pratili nekog drugog igraca iz protivnicke ekipe, i Biscan da je zapeo za Maxa
  • Laugreano
    1.3k
    20g centralni vezni. Kakve veze ima koliko golova je zabio?
  • Kujtim Shalla
    2k
    Ja cu po tko zna koji out navesti Martina Fresea . Takav igrac nesmoje nam promaknuti. Jos slobodni papirri sad na ljeto. Njegova velika zelja da se oproba izvan danske kljucni je faktor i razlog zbog cega nije produzimo i zasto su ga pustili. Po meni najbolji lijevi bek danske lige . Rijesenje za narednih 5 godina .ajmo sd sad se pokazi
  • Krizy
    35.4k
    Baš kad sam mislio kako sam "prebolio" Thomassona, vidio sam da je u istoj agenciji u kojoj su Bernauer i Pierre-Gabriel.

    Spominjem ga na Zoni već 2-3 sezone :rofl:

    Adrien Thomasson

    Njega sam dosta pratio dok je bio u Nantesu, pri isteku ugovora mi je bilo žao što se nije pokušalo. Pogotovo jer je spominjao da voli Hrvatsku, jer mu je majka iz Hrvatske. Onda je prešao besplatno u Strasbourg. Početkom prošle godine prodan u Lens za 3.9M €, za koji je u prošloj sezoni igrao fantastično.

    U Ligue 1 odigrao preko 300 utakmica te upisao 43 gola i 42 asistencija. Baš klasa.
    Najčešće igra kao ofenzivni vezni, ali odigrao je i po oko 50 utakmica nešto povučenije i na oba krila.
    Ove sezone zabio i golčinu Arsenalu u Ligi prvaka.
    Lens ga je otpisao, bar tako pišu svi tamošnji mediji pa se kod mene probudila nada :rofl:
  • Lynx17
    2.6k
    Baš kad sam mislio kako sam "prebolio" Thomassona, vidio sam da je u istoj agenciji u kojoj su Bernauer i Pierre-Gabriel.

    Spominjem ga na Zoni već 2-3 sezone :rofl:

    Adrien Thomasson

    Njega sam dosta pratio dok je bio u Nantesu, pri isteku ugovora mi je bilo žao što se nije pokušalo. Pogotovo jer je spominjao da voli Hrvatsku, jer mu je majka iz Hrvatske. Onda je prešao besplatno u Strasbourg. Početkom prošle godine prodan u Lens za 3.9M €, za koji je u prošloj sezoni igrao fantastično.

    U Ligue 1 odigrao preko 300 utakmica te upisao 43 gola i 42 asistencija. Baš klasa.
    Najčešće igra kao ofenzivni vezni, ali odigrao je i po oko 50 utakmica nešto povučenije i na oba krila.
    Ove sezone zabio i golčinu Arsenalu u Ligi prvaka.
    Lens ga je otpisao, bar tako pišu svi tamošnji mediji pa se kod mene probudila nada :rofl:
    Krizy


    Kako kazu, "better late, than never."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.