• Neki tip
    19k
    Marcel RatnikMihaljević

    Ovog bih uzeo već radi prezimena. Zamislite da mu krene.. pa išli bi dresovi ko Miurini u Japanu.
  • Mihaljević
    7.9k
    Izgubili smo al' smo imali ratnike na terenu." :wink:
  • Kujtim Shalla
    2k
    brutalna statistika kod momka
  • marcio amoroso
    31.9k
    Imao je i Menalo brutalnu statistiku u Sloveniji pa nije za Dinamo. Ovaj dečko je mlad i možda je zaista za Dinamo, ali statistika, posebno statistika u nekoj jadnoj ligi i na uzorku jedne sezone može jako prevariti.
  • Sibirski plavac
    1.1k
    https://www.transfermarkt.com/thierno-ballo/profil/spieler/406608

    9 golova i 3 asistencije ove sezone za Wolfsberger. Igra za u21 repku Austrije. Piše da mu je pozicija attacking midfield, ali bacio sam oko na postavu Wolfsbergera zadnjih par tekmi i u većini njih je igrao krilo. Ugovor mu ističe ovog ljeta.
  • austrijanac
    2.6k
    dobar tamnoputi, ali nitko ne zna kad je rođen.

    U Rapidu se nije uspio izborit, ali dobra sezona za sad.

    Igro je i protiv nas, to mu je plus isto.
  • MarK
    218
    odličan igrač, vidi se da ima solidnu brzinu i završnicu. Hitar s loptom u nogama. Ali nema šanse jer slijede komentari tipa je li on dobar za dinamo, austrijska liga je loša, RB bi ga već uzeo da valja itd otprilike. Nisu nam bili dobri ni Fruk, Pjaca, Pašalić, Janković i svi ostali jer tražimo Neymara za pola milje, suviše smo eto škrti da potpišemo igrača bez odštete za 500 tisuća puta 3 sezone. Jao propade milja i pol u tri godine ako ne uspije. Užas. Igramo se europskog velikana, a nismo u stanju dovesti dva, tri ovakva potencijala za 4-5 milja. Boli me što će ovoga uzeti neki Bodo, Slavia ili Kopenhagen i to je pokazatelj gdje je Dinamo zaista.
  • Mihaljević
    7.9k
    Mahmut Afşar
    fb_afsar-u16-tuerkei_full-5f04.jpg

    Dečko je na nagovor prijatelja iz Varaždina, potpisao za Varaždin, desno krilo lijeva noga, u mlađim kategorijama igrao devetku, lik trpa svaku utakmicu odkad je došao u Varaždin, 7 golova u 5 utakmica u juniorskoj HNL, vjerovatno će dobiti šansu sad pred kraj HNL-a u seniorskom nogometu. Dečko je u Varaždinu nešto više od mjesec dana, a već se je dao 50% golova od prvog strijelca lige. Remember the Name.

    GJ1HjOEX0AA7sSb?format=jpg&name=large
  • Ijayi Atiemwen
    331
    Dečko je na nagovor prijatelja iz Varaždina,Mihaljević

    Odkad se Varaždinci druže s Turčinima :lol:
  • Batigol
    50
    kada sam bio u vojsci sluzio sam mjesec dana kod Varazdina....mjesto Turcin...;-)))
  • Peškaman
    2.4k
    Je li tko pratio Harisa Tabakovića,igrač Herthe, napadač,29 godina.
    Momak je dao 17 golova u ovoj sezoni, istina da je druga njemačka liga ali mislim da bi bio jako dobar u Dinamu,igrač 16erca.
  • Mihaljević
    7.9k
    2560px-Flag_of_Georgia.svg.png
    Gruzijski nogomet je u teškom usponu, i većina Gruzijskih igrača u Europi u posljednje dvije sezone. Šteta što nisam ranije znao za forum, jer bi predložio Kvarathkseliju :lol: , jer sam još 2019 pratio tekme Lokomitva iz Moskve jer sam volio gledati tekme Čarlija, i još se tad vidjelo da je dečko mrcina, kako on tamo nije uspio samo Bog zna. A evo i još jednog igrača za kojeg sam uvjeren da će postati klasetina u budućnosti, a realno ga možemo dovesti.

    Zuriko Davitashvili
    Icon_VP1_9079-e1663770273566.jpg

    Pozicija : Desno krilo
    Nacionalost : Gruzija
    Klub : Bordeux
    Godine : 23
    Visina : 174cm
    Ugovor : 06/27
    Znači tip mi je jedan od omiljenih igrača u nogometu, pratim ga od potpisa za Bordeux, ratnik na terenu, tehnički potkovan, ma sve tip ima, još je u toj Francuskoj drugoj ligi na koji ćemo fokusirati ovaj transfer rok... Ako ga je Marić već pikirao, svaki euro koji damo na njega će se isplatiti. Znači DOKTOR nogometni je tip.
  • DiddyGuela
    818


    Da, talentirana nacija. Oni su uvijek imali drugaciji nogometni gen od ostatka SSSR sa puno vise leprsavosti u igri. Zapravo me cudi kako puno prije nisu napravili nogometni boom a nedavno su izborili nastup na Euru ove godine.

    Gabriel Sigua je igrac koji mi je zapeo za oko prije godinu-dvije, prije transfera u Basel. Nastavio sam ga pratiti i u Baselu gdje se postepeno razvija uz manje probleme sa ozljedama. S obzirom na situaciju u Baselu, vjerujem da bi nam Sigua bio sasvim realan pick dok je jos ispod radara bogatijih klubova.
  • Zagi
    4.8k
    Nisu oni nedavno imali neki značajan rezultat u omladinskim selekcijama?
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Trenutno nama nedostižan, ali igrač kakvog želim gledati u Dinamu i tip igrača kakav Dinamu treba i po filozofiji transfera i po tipu igrača je Skelly Alvero

    Baš jedan igrač koji je jako zanimljiv. Igrač sredine terena, visok 2,02 m, odlično fizički građen za svoje godine i brz. Dečko koji ima jako dugačke noge, zbog svoje građe u mogućnosti je osvajati dosta prostora i uzimati dosta duela na sredini terena, zbog duljine nogu jako puno klizećih startova je u stanju osvojiti čak i kad je sporiji od igrača u duelu, a zbog visine je dobar u skoku. Ima problema kad natrčava na skok pa radi dosta prekršaja, no to se da ispraviti. Jako dobar s loptom u nogama i solidan udarac. Prije samo godine dana je bio u francuskoj drugoj ligi i igrao za Sochaux, uzeo ga je Lyon i dao Werderu na posudbu. Još je jako mlad, ima nekih stvari koje treba ispolirati, no ima sve predispozicije za jednu vrhunsku karijeru.

    Drago mi je da se Marko Marić okreće Ligue 2 tržištu, smatram da tamo ima dosta ovakvih mladih dijamanata koje treba izbrusiti, a koji su nam potrebni jer igrača poput Mišića ćemo lakše naći nego jednog pravog borbenog razbijača u sredini terena koji nam je u mogućnosti osvojiti dosta duela i prostora u sredini, a opet da zna s loptom u nogama, igrač poput iznimno traženih Amadoua Onane ili Joaa Paulinha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.