• Yovitssa
    311

    Navodno 1,5 mil EUR
  • Orc123
    5k
    Koliko je to Pasalic zabio golova u Rijeci koja je btw. Najefikasnija u ligi!? Posto ide na gol i na sut, koja mu je statistika?
  • San Lorenzo
    11k

    4 gola u hnlu i 3 u Europi.
    + dogurao do reprezentacije i udeseterostručio si vrijednost.
  • Izet Hajrović
    806
    Pašalić nema gol ili asistenciju još od 29.10.2023.

    Možda nevezano za ovu temu, ali meni je apsurd da je Dalić zvao Pašalića kao zamjenu za Baturinu, a Fruka nema niti na pretpozivu, Fruka koji je najbolji asistent HNL-a.
  • scooniepenn
    1.7k

    Bilo bi odlično kad bi nama Kaneko bio problem. I protiv Rudeša je dao par sjajnih ubačaja, od kojih je dvije čiste šanse Hoxha zapucao. Kad bi se složila kompilacija takvih upropaštenih prilika koje je on pripremio to bi izgledalo zastrašujuće. Dosta sam se fokusirao na njega jer me zaintrigirao od prvog dana i po meni nam apsolutno treba takav profil igrača. On nije tip krila realizatora kao Orša ili Soudani (u krajnju ruku takvih krila baš i nema na bacanje), ali meni je puno korisniji od Špike za kojeg ne možeš vjerovati u kakvom su dokazano disbalansu njegove predispozicije u odnosu na realizaciju i pripremanje prilika suigračima. Pritom sam apsolutno za to da se dovede drugo desno krilo karakteristika Soudanija pa ako bude dominirao neka bude prvi izbor, a Taki zamjena.
  • Orc123
    5k

    Da je Taki hrvat i on bi dogurao do nase repke posto konkurencije na desnom krilu ni nema! Zabio je zadnji gol u 10mj poslje toga nit je asistirao nit je zabio! Pasaliceva statistika je 7 gola i 1 asist a Takijeva 4 gola i 5 asista...i nije neka razlika za igraca koji trazi stalno sut i gol....napomenimo da Taki nit nije igrao do 10mj....da se razumijemo da je u pitanju 1 mil eura i moram odluciti taki ili Pasalic mozda bi ga i izabrao iako i to bas nezz ali u pitanju ce biti 3+ milje eura! Jel Pasalic 3 puta bolji od Kaneka? Ma je ku..ac...i jos k tome igrac koji ima svega 3mj odlicnog seniorskog nogometa u 24godine zivota....za te novce nađes krilo u ligi petice koji igra svaki vikend jake utakmice ili europu...
  • Krizy
    35.2k
    Ni Pašalić ni Kaneko nisu za prvih 11 Dinama.
    Trebamo dovesti ozbiljno desno krilo, a Kaneko može biti jako dobra zamjena.
  • San Lorenzo
    11k
    Trebamo dovesti ozbiljno desno krilo, a Kaneko može biti jako dobra zamjenaKrizy

    To lijepo zvuči u teoriji, praksa kaže da nas eventualni otkup Kaneka košta 1,5 milijun eura ako se ne varam, prema tome šanse su nikakve da otkupimo Kaneka, stavimo ga na klupu i bacimo se na dovođenje krila za prvu ekipu, a još imamo i Špikića koji je lani dobio novi poboljšani ugovor.
  • Jurki
    8.4k
    Špiku prodamo.. a za te pare dovedemo dobro desno krilo.
  • San Lorenzo
    11k

    Tolić, Janković, Marin, Menalo...koliko smo novca zaradili na njima?
  • Jurki
    8.4k
    sitnis. A znam da bu i sa Špikom tak jer ima preveliku placu. Jbg nadam se da ga bumo mogli unovciti.
  • MarK
    218
    Spominje se tu dosta Pašalić pa moram kazati da mi je baš prototip krilnog igrača kakvog priželjkujem. U zadnje vrijeme slabija statistika ali to jako vara. On i dalje ima strašan prodor i top u nozi ali neće ga realizacija premda to često prozuji vrlo blizu. Siguran sam da će mu se otvoriti opet. Ako Baturina i Petko odu, rado bih vidio trojac Pjaca-Pašalić-Mierez, uz našu vezu Mišić, Rog, Sučić, Kača, Stojke.
  • Mihaljević
    7.9k
    Pošto je Marić izabran za v.d. SD-a, ne držite me za riječ ali on je prošle godine dao izjavu "Možemo dovesti reprezentitivca iz Francuske lige za 3M€" , nešto u tom smislu, sada ti ruke nisu vezane i očekujem i znam da je dečko pametan i da će posebno na francuskom tržištu naći igrača, poput RPG-a , evo i par zanimljivih igrača za koje je vjerujem Marić već upoznat.

    Tino Ladewere
    kadewere-tino.jpg?fit=1200%2C800&ssl=1
    Pozicija : 9 / Krilo
    Nacionalost : Zimbabwe
    Klub : Lyon
    Godine : 28
    Visina : 183cm
    Ugovor : 06/2025

    Jako jako zanimljiv igrač u slučaju odlaska Petka, u sezoni 19/20 u Ligue 2 zabije 21G za Le Havre kao čista devetka, Lyon ga u sezoni 20/21 potpiše za 12M€, kod njih briljira i u prvoj sezoni u Ligue 1 zabije 10 golova, u sezoni 21/22 krenula loša forma , transferi u davljenike Mallorcu i Nantes u kojoj se nije snašao, na ljeto mu istječe ugovor, očito je da mu napadačka igra leži jer je to pokazao u Le Havreu i Lyonu, a u klubovima koji se bore za ostanak ne. Standardni reprezentativac Zimbabwea, u karijeri nije imao ozljeda prema TM-a, siguran sam da je Marić upoznat u njegove kvalitete, bez obzira što nema neke G/A statistike ima već 100 nastupa u Ligue 1, i defitinivno zanimljiv igrač.

    Elbasen Rashani
    elbasan-rashani-clermont-foot-2021-1632929810-71875.jpg?lm=1632929823
    Pozicija : Lijevo krilo
    Nacionalost : Kosovo
    Klub : Clermont - Foot
    Godine : 30
    Visina : 181cm
    Ugovor : 06/2025

    Igra tri godine u Francuskoj, za klub za koji igra 15G u Clermontu uopće nije loše učinak, pola karijere igrao u Skandinaviji, solidna statistika, defitinivno igrač bolji od Hoxhe i Vidovića, zna jezik, osobno ga ne bi doveo, ali ne bi imao ništa protiv da se zainteresiranimo za njega.

    Ismaël Traoré
    ismael-traore-s-est-vu-prive-injustement-d-un-but-valable-photo-rl-karim-siari-1684147887.jpg
    Pozicija : Stoper
    Nacionalost : Ivory Coast
    Klub : Metz
    Godine : 37
    Visina : 186cm
    Ugovor : 06/2024

    Recite mi slobodno da sam lud što bi doveo tipa od 37g, tip ima 500 nastupa u Ligue 1 , mi nakon završene sezone 15-20 dana igramo kvalifikacije za LP/EL/UECL, treba nam neka iskusnjara, ne možemo ubaciti u takve utakmice nekog neprovjerenog, dovoljan nam je dokaz Theophile sa 34g otpisan, nisam našao članak da Traore ide u mirovinu, nema ugovor, ne vjerujem da ga puno ekipa sa 37g žele, čovjek je standardnan i u tim godinama, rijetko koju utakmicu propusti na tom levelu, da ne pričam kakav bi mentor mogao biti Živkoviću i Perkoviću.

    Tanguy Zoukrou
    E8bF_wrXoAAQ9LC.jpg:large
    Pozicija : Stoper
    Nacionalost : Francuz
    Klub : Troyes
    Godine : 21
    Visina : 189cm
    Ugovor : 06/2026

    Već sam pisao o njemu prije par dana, igrač koji vrijedi 1.5M-2M, igrač kojeg kasnije možeš i prodat jer je mlad, sve sam već napisao o njemu, još ima našeg agenta...

    Amine El Ouazzani
    Amine-El-Ouazzani.jpg
    Pozicija : 9
    Nacionalost : Morocco
    Klub : Guingamp
    Godine : 22
    Visina : 189cm
    Ugovor : 06/2026

    Kad bi njega uspjeli dovući to bi bio top topova, jednostavno za zamjenu Petku ne smiješ štediti, moraš dofurati igrača koji je golgeter poput ovog Marokanca pa kud puklo da puklo, vjerujem da bi ga pustili za 2-3M€, tolko ćemo potrošiti na npr. Šotičeka, a ovaj dečko je iskusniji i dokazaniji.

    Godson Kyeremeh
    20230225_200011.jpg
    Pozicija : Lijevo Krilo
    Nacionalost : Ghana
    Klub : Caen
    Godine : 23
    Visina : 175cm
    Ugovor : 06/2025

    Solidna statistika, još relativno mlad igrač, vjerujem bi odšeta za njega bila i manja od 1M€.

    Alimami Gory
    EUQ4VD326FDI3DNLPMQLFN32IY.jpg
    Pozicija : Desno krilo
    Nacionalost : France
    Klub : Paris FC
    Godine : 27
    Visina : 185cm
    Ugovor : 06/2024

    8 golova i 7 asistencija u Parisu, istječe mu ugovor na ljeto, on i Kaneko, i imamo desna krila za narednih 5 godina...

    2234391.jpeg

    Neloš potez je dovođenje Marića, specijalista za francusko tržište, koje je najbolji omjer uloženog i dobivenog, vjerujem da idemo na to francusko tržište i ciljamo na ljeto. Trajno rješenje vjerovatno nije, da se može pokazati trajnim - može. Sretno Markane.
  • Laugreano
    1.3k
    Dobar lijevi bek, kapetan Metza. Navijaci ga vole. Jako dobru sezonu igra
    https://www.transfermarkt.com/matthieu-udol/profil/spieler/344886
  • Izet Hajrović
    806
    svaka čast na trudu, tvoje objave su mi odlične u tom formatu, ali mislim da imaš preniske kriterije, ovdje si naveo neke igrače koji imaju iskustvo samo u 2. francuskoj ligi s tim da i tamo nisu među najboljima. Mi jednostavno moramo gledati dokazane igrače, dobar primjer je ovaj bek Udol kojeg je naveo @Laugreano, ta klasa je poželjna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.