• Stihl
    3k
    Kako god, bilo bi skroz ok da mladi ljudi prođu osnovnu vojnu obuku i steknu neka znanja iz temeljnih vojnih vještina, definitivno će od toga imati više koristi nego minusa, ali ok...ko sam ja ili bilo ko' od nas da nekog teramo u vojsku, kod nas je odlazak na služenje vojnog roka na dragovoljnoj bazi, pa eto ko voli neka izvoli.
    Btw.koliko god nebi bilo loše da to bude obveza, toliko bi trebalo ostat dragovoljno, cisto iz razloga kad nekoga nateras da mora ic, a ne želi, dobijes nezadovoljnog i neposlušnog vojnika i s takvim nemres onda niš, ovak dok je dragovoljno ipak dobijes covjeka koji će slušat i koji je motiviran, zna zakaj je došel. E sad, to je bilo ok prije 10 -11 g. dok smo imali hrpu prijava za dragovoljno služenje, danas vec imamo problem gdje na dragovoljnom vojnom osposobljavanju imamo mizeran broj prijavljenih, a k tome još i nedostatak djelatnih vojnih osoba, pa se shodno tome kriterij za prijem u djelatni sastav dosta smanjio, kaj nije baš nekaj s čime bi se mogli ponosit, ali eto to je danas tak...mišljenja sam da mlade ljude danas u vojsku moze privuć jedino dobra plaća, jer njima nista drugo nije bitno, prošlo je vrijeme domoljublja, ponosa, ideala i takovih sličnih osjećaja. Mladi ljudi su zatrovani vjerovanjima da odlzak u vojsku automatski znači ić u rat za kriminalne uguze koji sjede u saboru, u zadnje vrijeme ne pomaze ni ovaj rat u Ukrajini, statistički je od pocetka rata kod nas jos vise pao interes za vojsku. Mislim, ne znam kaj bi rekel, ja sam mozda malo vudren pa je meni to sa vojskom skroz ok brija, ali razmem i mlade ljude koji s pravom u tome ne vide prosperitet, (makar mi nije bas jasno da mladi ljudi nemaju muda prihvatit izazov, čisto vidjet kak je, probat, malo ispuzat van mamine suknjice, ne moraju ostat u sustavu)...velim, to bude sve gore ak se nekaj ne promjeni.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Baš bih volio vidjeti u vojsci današnju omladinu kojoj je mobitel sastavni dio ruke, koja nosi naočale debele ko dno od tegle, koja igra igrice 5 sati dnevno i koja poznaje modne marke bolje od žena. Platio bih da vidim kako se bune jer ih se budi prije podne i jer nemaju Instagrama u kasarni.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Baš bih volio vidjeti u vojsci današnju omladinu kojoj je mobitel sastavni dio ruke,Maksim Maksimirski

    Možda rasturaju upravljanje dronovima. Nije baš nebitno za današnje metode ratovanja.
  • Riot
    1.8k
    Baš bih volio vidjeti u vojsci današnju omladinu kojoj je mobitel sastavni dio rukeMaksim Maksimirski

    Pa vidiš ih valjda evo u Ukrajini. Ko vi prije jaki bili..
  • maddaddam
    2.9k
    ŠEF WAGNERA Prigožin se hvalio da ima lojalnost svih 25.000 članova svoje plaćeničke vojske, ali čini se da se to promijenilo onoliko brzo koliko je utihnula pobuna Wagnerove grupe. U internetskim porukama koje je analizirao BBC, Wagnerovi pripadnici i njihovi rođaci bijesni su zbog Prigožinove odluke da zaustavi svoj dramatični marš na Moskvu i povuče se iz osvojenog grada Rostova.
    "Ćelava prevara uništila je Wagner vlastitim rukama. Upropastio je sve što je mogao", poručio je jedan od 200.000 pratitelja Telegram kanala koji za sebe tvrdi da je pripadnik Wagnera. Drugi su se složili s njim naglasivši kako su događaji od subote bili "još jedna besmislena pobuna"


    Pomislio sam na trenutak da je Pep Guardiola imao prste u razvaljivanju muzicara.
  • Droljo
    5.1k
    Nek nam ostave par tih aviona da ne zadužujemo unuke za 4-5 rafala...
  • Bruh
    901
    Jučer bila međunarodna inspekcija u nuklearnoj elektrani Zaporižje nisu ih pustili na krov a danas satelitske snimke pokazuju na krovu neke bijele kao kutije... definitivno nas čekaju zanimljivi dani.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Jučer raketni napad na Lavov, prokleti prepredeni Ukrajinci, drže PZO u zgradama i dalje.
  • Nino Bule
    11.6k
    Ubilo prigozhina, kao pao avion dok je iso prema petersburgu i svi putnici mrtvi, wagnerovci po telegramu govore da je oboren prigozhinov privatni avion
  • jedan u nizu
    6.2k
    imaju snimke po twitteru gdje se vidi kako pada vertikalno uz dim koji izlazi iz njega.
    navodno su i neke snimke gdje se vidi da je avion oboren projektilima.
  • Nino Bule
    11.6k
    Ma jasno je ko dan da je ubijen i da nema nikakve snimke
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.