• NORTE
    9.3k
    a mislim - ovi su se posvadjali oko nacina kak bokje i efikasnije mlatit po Ukrajini, tak da ne vidim nis pretjerano dobro za ove...Jaro
    Pa nije to svađa nego vojne (ratne) akcije za prevlast, ne biraju se sredstva, ruše avioni i helikopteri, ljudi ginu i ovo je vrlo ozbiljna situacija.
    Ukrajincima dobra šansa za žestoku ofenzivu dok je vruće preko granice.
  • NORTE
    9.3k
    "Putinova moć može ovisiti o tome može li prikupiti dovoljno lojalnih snaga za borbu protiv plaćenika u vrijeme kada je većina ruske vojske raspoređena u južnoj i istočnoj Ukrajini.

    Pobuna ugrožava kompaknost ruskih snaga u Ukrajini, u trenutku kada Kijev pokreće svoju najjaču protuofenzivu od početka rata u veljači prošle godine."
  • Nino Bule
    11.6k
    Mislim stvarno zvuci ko parodija da na 450 i neki dan rata, to jest "specijalne operacije denacifikacije ukrajine", vođa ruske privatne vojne tvrtke zauzima ruske gradove. Da je netko prije pocetka ovog ludila napravio skeč u kojem se to dogodi rekao bi da pretjeruju.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Kako je krenulo, na kraju će rusija izgubiti dijelove teritorija... :lol:
  • Riot
    1.7k
    Čini se kao savršena prilika Ukrajincima da iskoriste ovaj kaos
  • Eduardo
    17.6k
    Pronašli su način da se regrutiraju novom snagom :smile:

  • Guinness
    2k
    115dZg1986

    Ovaj video je genijalan.

    Istovremeno imaš ljude koji snimaju situaciju di plaćenička grupa napada njihovu vojsku projektilima, ruši im helikopter, u jednoj noći je zauzela teritorija praktički koliko njihova vojska u 9 godina, dok na njihovim autima stoji istaknuto slovo Z (tumačim kako podržavaju "specijalnu vojnu operaciju").
  • Riot
    1.7k
    https://t.me/pilotblog

    Evo dobar kanal s provjerenim informacijama o ratu.
  • serbus
    3.6k
    Kako je Wagner prije svega grupa odana onome tko plati više a ne domovini ja se ne bi čudio da su dobili ispod stola više nego što Rusi plaćaju jer već duže vrijeme mi se čini da traže razloge da se izvuku od Rusije.

    Kako bi Malnar rekao "lovica čuda radi".
  • Zagi
    5.2k
    Tko tu koga, meni ništa nije jasno.
  • Eduardo
    17.6k
    Ovo već ima logike. Valjda nije budala da s 25,000 vojnika ide sam na cijelu vojsku. U pozadini se kuha nešto zanimljivo.

  • Zagi
    5.2k
    Mora biti nečiji, pa zamisli da 25 000 ukrajinskih vojnika ide po cesti par-sto km od Moskve.
    Pa njihovo zrakoplavstvo bi to stuklo u roku 15 minuta da ih probudiš iz sna u ponoć, kaj ne?
  • deda
    28.1k
    Prigozhin prdno u čabar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.