• NitkoBitan
    12.3k
    Priznanje Kosova im je uvjet za ulazak u Europsku uniju. A sada kolika im je stvarna zelja za ulazak u istu... Ono cega se ja bojim da bi im priznanjem Kosova vrata Unije bila apsolutno otvorena bez ispunjavanja nekih uvjeta, a znam da smo i mi spominjali pronalazak nestalih u Domovinskom ratu kao uvjet...
  • Patak
    2.2k
    I granicu na Dunavu moramo s njima riješiti.
  • Droljo
    5.1k
    Jbte srbiji to kosovo ni ne treba. Bune se što moraju. Jbga kad ti se na jednog srbina rodi pet albanaca i preglasaju te kroz određeno vrijeme. I ne razumijem da se toliko raspravljate oko te nebitne vonabi državice.
    Mi smo s priznanjem toga bili malo licemjerni jer kod odcjepljenja smo im priznali granice kao i oni nama pa kasnije mijenjamo mišljenje...
  • The Undertaker
    4.1k
    Priznanje Kosova od strane Srbije riješilo bi puno problema i jednu kritičnu točku u Europi ali nije krucijalno za opstanak Kosova kao države dok god EU i SAD vojno i politički stoje iza Kosova. Ako bi se pokitička situacija promijenila onda je moguće ponovno dijeljenje karata. Srbija je u fazi kuhanja žabe, polaganog navikavanja da Kosovo nije dio Srbije.
  • Droljo
    5.1k
    Rusi šalju rakete u svemir već sto godina. Ne bi se ja baš složio da je njihova tehnologija tako loša. I danas sojuz vozi ekipu na međunarodnu stanicu ako se ne varam.
  • Patak
    2.2k
    Pa ruski raketni motor RD180 je najbolji na svijetu, a koriste ga i Amerikanci za svoje Atlas V rakete i dan danas.
  • Eduardo
    17.6k
    Ljudi, daj se suzdržite od postavljanja 'uznemirujućeg' sadržaja, u ovom slučaju sadržaja koji tako eksplicitno prikazuje ubijanje ljudi. Imate druge platforme za dijeljenje takvog sadržaja, Zona sigurno nije prikladno mjesto za to.
  • Crusades1986
    9.8k
    U Rusiji je navodno pokrenut kazneni postupak protiv Prigožina zbog poticanja na oružanu pobunu. Dignuta je nacionalna garda diljem ruskih gradova.

    Ranije danas je navodno kamp Wagnera granatiran od strane ruske vojske.

  • deda
    28.1k
    Baš pratim, kuha se gadno.
  • deda
    28.1k
    Bit će sad puno dezinformacija, ali ako je istina da je pokrenut postupak protiv Prigozhina zbog izdaje, to je smrtna kazna i kraj Wagnera. Odgovor Prigozhina može biti samo puč ili povlačenje u manjim grupama i priprema za puč.
  • LovroZG
    1.3k
    Postupak je pokrenut odma nakon prvih prijetnji Prigožina. To je potvrđeno. Ništa drugo nije. Zasad nema ničega osim izjava Prigožina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.