• Bruh
    901
    Milanović gura u ustavnu krizu. Predsjednik potvrđuje vladu ali u isto vrijeme on je vladajući nakon ostavke tko dolazi nakon njega predsjednik sabora kojeg je potvrdio sabor ili Jandroković sa prošlog saziva sabora koji je raspušten?
  • jedan u nizu
    6.1k

    Onda ce se povuci sa mjesta premijera, i ostaviti to mjesto Grbinu.
    A tu ce biti samo da pogura kampanju i pokusa dobiti izbore.

    Nebi me cudilo da se dogodi nekakvo takvo masakriranje ustava
  • Bruh
    901
    U tom je problem on ne može obnašat dužnost Premijera i Predsjednika a nema tko dati mandat... dakle ako da mandat Peđi tipa onda novi predsjednik postaje novi izvanredni predsjednik sabora koji će morati potvrditi vladu ovaj put Milanovića? Ovo je praktički udar na ustav.
  • Nino Bule
    11.5k
    Mislim da zoki ima koalicijski potencijal s mostom, tu se sdpovce nista ne pita jer su nebitni i stranka u rasulu, sta milanovic kaze tako ce biti, realno jedini nacin trenutno da se skine hdz je most sdp koalicija samo milanovic mora dati ostavku na mjestu predsjednika, ovo da je istovremeno predsjednik i kandidat za premijera ne moze proci.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Povijest se ponavlja, nakon što je Mesić bio i premijer i predsjednik to je uspjelo i Milanoviću.

    Mislim da uzor Milanoviću leži na istoku gdje se jedna osoba seli sa predsjedničke na premijersku funkciju kako mu odgovara. I taj državnik kao i Milanović voli sebi prilagodjavati Ustav.

    Kad nadodamo da hvali Dodika, a da DP danas nije iznenadjen potezom Milanovića, jasno je kome je u interesu da jedna država članica EU i NATO-a totalno promijeni svoj stav prema Rusiji.

    Praktički jedina stvar koja je zajednička HDZ-u i Možemu je stav prema Ukrajini, a praktički jedina stvar koja je zajednička Milanović, Mostu (deri barba Putine) i DP (Škoro i ekipa) je takodjer stav prema Ukrajini.

    Mislim da je ova rasprava s dobrim razlogom u temi Geopolitika.
  • Petar86
    584
    Strasno je kako lakrdija drzavom sacica ljudi vec 10+ godina. Imamo li mi barem jednog mladog perspektivnog politicira s Iq-om vecim od 50, a ne da mi Skoro i slicni vode drzavu
  • Bruh
    901
    mostovci nisu za ruse dp vodi ruski kapital
  • Noel
    4k

    Slažem se. Ukratko,Milanović želi bit hrvatski Putin ili Orban.
  • Crusades1986
    9.8k
    A i Most je u koaliciji sa Suverenistima koji otvoreno podržavaju Ukrajinu.

    Most nije na toj razini podrške kao i suverenisti, ima možda elemenata suspekcije prema potezima vezano za Ukrajinu ali ne bi rekao da otvoreno podržavaju Putina. Možda griješim.
  • Bruh
    901
    Most je kopija starih američkih republikanaca oni su za Ukrajinu što je i pokazalo njihovo prozivanje DPa da su za Ruse i Vujnovca
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Milanović gura u ustavnu krizu. Predsjednik potvrđuje vladu ali u isto vrijeme on je vladajući nakon ostavke tko dolazi nakon njega predsjednik sabora kojeg je potvrdio sabor ili Jandroković sa prošlog saziva sabora koji je raspušten?Bruh

    Ovo je kaos i lakrdija....
  • Maki2
    447
    Jandrokovic, zato sto njemu mandat traje dok se ne izaberu novi.
  • Captain America
    13.9k
    Izgleda da sam postao SDPovac. Državnički potez Zokija :strong:
  • NitkoBitan
    12.2k
    Isti taj Zoki drzao kontru ljevici konstantno tijekom korone, i nemre se rec da nije bio u pravu. Kad vidim iza kakve ekipe je stao ne pada mi na pamet dat mu glas. On je samo fina fasada...

    Steta kaj se SDP rjesio Bernardica. Bas ga je neki dan frend upoznao na druzenju DVDa, razmijenili brojeve na Berin zahtjev :clap: Kaze frend skroz prizemljen i normalan lik.
  • FrenchMontana
    317
    Praktički jedina stvar koja je zajednička HDZ-u i Možemu je stav prema UkrajiniMali dioničar

    HDZ je doslovno Mozemo samo ce se s njima “Mozemo ideje” provoditi s odmakom od nekoliko godina. Hoces LGBT + P propaganda, debilana s ugljičnim otiskom, guranje zabrana, ograničenja i nametanja raznoraznih ideja koje dolaze od EK… sve to imamo i s jednima i drugima, u to ne sumnjaj. HDZ je moderna ljevica zamaskirana u nesto hrvatsko.

    praktički jedina stvar koja je zajednička Milanović, Mostu (deri barba Putine) i DP (Škoro i ekipa) je takodjer stav prema Ukrajini.Mali dioničar

    Ovo ko da je Plenki pisao… svi nabrojani imaju različit stav prema Ukrajini. Jedino ako pitaš Mojmiru, Šprajca ili nekog takvog kretenoida, onda svi ovi imaju isti odnos prema toj priči.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.