• Jaro
    5.7k
    I cirkus je potpun... https://www.vecernji.hr/
  • Bruh
    901
    Njonjo nam predsjednik... Alan Ford nije ništa
  • Nolifer
    6.7k
    Kao da je bio do sad :lol:
  • Jurki
    8.8k
    Ne pratim politiku ali ovim potezom je Zoki presel igricu...
    fino se bu vrnul v sabor i boli ga tuki. Fino na saborsku placicu opet 4 godine.
    Koji su to smecari bez grama postenja.
  • Maki2
    456
    S obzirom da se dobrim dijelom razumijem u materiju, ovo je prvi primjer u modernoj demokraciji da se ovo desilo. Doslovno je nezabiljezeno da se predsjednik kojem traje mandat ide kandidirati na izborima. Zoki je fino iskoristio jedan mali pravni loophole u kojemu moze dati ostavku na mjesto predsjednika netom prije izglasavanja u saboru ako bude u vecini, a ako ne bude kao da se nista nije dogodilo i ostati ce predsjednik.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Sad sam slušao nekog ustavnog stručnjaka na radiju. Čovjek kaže da on mora dati ostavku ukoliko se želi kandidirati na parlamentarnim izborima i da novi izbori za predsjednika moraju biti u roku od 60 dana. Milanović tvrdi da ostaje predsjednik i sa nje ide u kampanju, što je suludo.

    Mislim, ovo je sprdačina i ruganje sa institucijama države, lik je neuravnotežena osoba. Koji k si se kandidirao za predsjednika ako ne misliš odraditi mandat do kraja. Znači da je funkciju predsjednika godinama koristio kao kampanju za izbore.

    Sami odabir datuma izbora nema smisla komentirati. Lakrdija žešća...
  • Markelo
    2.5k
    Sa predsjedničke funkcije direktno na premijersku tako on planira, a izgleda da i može tako. Ovoga se ni Vučić ne bi sjetio
  • Jaro
    5.7k
    Datumom je otezao dovoz glasaca autobusima sto iz Srbije, sto iz BiH. A kandidatura - cisti show...
    Ako nista, vidim ove Mozemosi kao glavne gubitnike ovoga...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ako netko hoće glasati, glasat će... uostalom postoji način da glasuješ i van mjesta prebivališta i ne treba nikome autobus.

    To je čisti potez - zato što mogu!
    Da su svi izbori do sad bili usred tjedna, on bi ih raspisao u nedjelju.
  • Bruh
    901
    Ma SDP dobiva... jedino ako ljudi ponovo odluče glasat iz prkosa da "komunjare" ne dođu na vlast
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Mene iskreno više brine afera plin za cent, 500 milijuna na računu običnog umirovljenika i ostalih 1000 afera vladajuće partije nego to što će izbori biti u srijedu. Svaka čast Zokiju i neka se udruže svi protiv ove kriminalne organizacije i AP-a.
  • Bruh
    901
    ma biti će koalicija SDP-Možemo jedino ako Most ostane presudni faktor a oni će u ponovne izbore
  • Crusades1986
    9.8k
    Ovime je samo dokazano da Grbin i Benčićka ne mogu vodit ovce na ispašu, da ne pričamo o oporbi, a tek da ne govorimo o državi.

    Toliko su ovim postali irelevantni da je to neusporedivo s bilo čime. Ne sumnjam da će aktualna vlast to obilato koristiti u kampanji.
  • Markelo
    2.5k
    Ne bi ja još otpisivao Hdz. Ti ovime ne postavljaš nove ljude na čelo države nego premijera koja si izbacio sa vlasti sada vraćaš. Jesu li to onda promjene za kojima ova država vapi ili nisu? Hdz ovime dobiva manevar da se cijelo vrijeme vraća na mandat Sdp-ove vlade s Milanovićem na čelu a što dosad nije mogao jer je koalicija dolazila s novim ljudima
  • miro
    3.2k
    Zoki ide tvrdo, bit će mjesec dana pičkaranja po svim medijima, a i krenuo je odmah u glavu o Turudiću - "kanta koja je prelila septičku" :rofl:

    Usprkos svemu, mislim da će HDZ uzet titulu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.