• serbus
    3.6k
    . https://www.dnevno.hr/vijesti/regija/vucicev-poslusnik-neka-hrvati-pokazu-koji-je-grad-srdacnije-od-zagreba-docekao-hitlerovu-vojsku-2346071/

    Preko granice nas svako malo piknu sa ww2 , stvarno mi više nije jasno zašto im ne odgovorimo ? Pa samo ih pitaš tko se prvi pohvalio Hići da su "judenfrai" ... Oni će nam solit pamet.. Sigurno Vulin to ni nezna.
  • Jaro
    5.7k
    ko im jebe mater... ignore i nek se guse u svom izmetu...
  • serbus
    3.6k


    I to tak ide kod nas kroz stoljeća , dobijemo rat izgubimo u miru da se ne zamjerimo kome. Ako te netko tko prvi u Europi javi Hitleru da je riješio židovsko pitanje jebe za nacizam a ti šutiš i ne podsjetiš ga na to nekaj ne štima.
  • Jaro
    5.7k
    Nije geo, al eto jest politika... I recentni ljudi koji su se okupili u stranku koja se prodaval pod i cak na trenutke licila na pravi liberalizam (ne lijeve prodavace woke propagande) usli u koaliciju s medju ostalima radnickom frontom. Krasno... I onda ce se ponovo prozivati ljude kako ne izlaze na izbore.
  • mali M
    3.5k
    A eto... "Centar"... A kad ja kažem da kod nas sve pomaknuto u lijevo tu se neki zapjene... Enivej, nemogu shvatiti te koalicije koje nose više štete nego koristi. Ovaj blentavi Most će nositi tu stigmu još sto godina glupe odluke prije deset godina i neće je isprati ma koliko njihovih ministara poslali na sud... Eh politika... Kad je glad za pozicijama moći jača od morala i brige za narod...
  • Jaro
    5.7k
    Most se pojavio kao bingo u teoriji, i onda 2 put dovedu HDZ na vlast, u drugom pokusaju ih AP pojede, od pocetka su imali "spavace" u redovima i jednostavno slabo kadrovirani bili. Kasnije, da spase sta se spasiti da, prebacili se na cistu ideologiju i to je to. Mozemo je lijevi Most. A ovi "centristicki" su, ocito je, hrpa ekipe gladna neke pozicije a iz ljevice izbaceni ili nedovoljno "dobri" da bi igrali kakvu ulogu tamo... HDZ + manjine (plus kakav preletac s desna ako bas zatreba) ce vladati ovdje jos desetljecima realno...
  • mali M
    3.5k
    a znam, zato i kažem. Mada Most nije prebačen na čistu ideologiju, to je fulao sa lošim kadroviranjem. Stavio je glasne ljude u prvi plan koji su ujedno i ideološki opredjeljeni, ali da ne kažem da samo ideološki, jer ne žive nimalo ono što zagovaraju. Ja se i dalje vodim onom, nađi osobu/stranku koja se najviše preklapa sa tvojim moralnim uvjerenjima (ne ideološkima) i probajmo mjenjat ovo društvo na bolje. Dok god je jednima cijeli fokus na pravima jednom uskom malom krugu grupe ljudi, a drugima da ih pobijaju, nema kruha za našu državu. Jedino nas briga jedne za druge može spasiti. Sve ostalo nas samo razjedinjuje i imamo što imamo. Čovječe mi se bavimo pravima istospolnih zajednica i vjeronaukom u školama, a šutimo o ne manjku, nego kompletnom izostanku plana za gospodarski i društveni rast građana naše države. Rade se drame od sitnica kako se nebi nitko primio u koštac sa pravim problemima.
  • Petar86
    592
    Šprajc je po nekima ovakav po nekima onakav al se izruga hrv. politici i apsurdnosti bolje nego itko. Bas je lik :sweat:
  • Praskaton
    1.8k
    Šprajc je po nekima ovakav po nekima onakav al se izruga hrv. politici i apsurdnosti bolje nego itko. Bas je lik :sweat:Petar86

    Većina nazovi novinara u hrv ne zaslužuje lijepe rijeci al taj ološ se baš ističe.Užasan lik
  • Petar86
    592
    kazem, ne svida se ni meni, nekad imamo dojam da je srbin na hrv. televiziji, al da se zna izrugat hrv politici zna

    Svakako mi je drazi od robova publiciteta poput Mojmire. Prica onako kako vjetar puse
  • Praskaton
    1.8k
    To što je srbin mi ne znaci previše.Teški jugosloven,moralna gnjida u pokusaju da bude smiješan.Dovoljno je sjetit ga se za vrijeme korona histerije.
    Dno dna
  • The Undertaker
    4.1k
    Nije Srbin ali to nije ni važno.
  • Jaro
    5.7k
    losa kopija srpske kopije Johna Olivera...
  • FrenchMontana
    322
    I sad si ti rasist kad kazes da bi ih u šleperima izbacio sve iz Hrvatske… najjaci argument kao “pa i naši rade sranja”… kaj to znači da sranja trebamo još i uvozit? Sigurnost koju Zg ima polako nestaje, nema više zezancije djevojaka u kasne noćne sate, na svakom uglu će te jedno ovakvo smeće čekati.

    [img]http://IMG-6464.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.