• Cosey
    467
    Imam dojam da se Bjelica fokusira u Osijeku samo na prvenstvo. Koliko god grubo zvučalo da je namjerno žrtvovao kup u dvije sezone (mada je bilo oba puta protiv Rijeke gusto) i sada Europu.

    Uglavnom, sramota i za Osijek i za Hrvatsku da ne može imati dva predstavnika u grupama.
  • Jurki
    9.6k
    moze Magath.. spomenuo sam Švabe samo zato jer im je odlika disciplina i rad. I da gledam da jure 100 na sat u 95. minuti a ne da u 65. isplaze jezike.
  • SAS1987
    14k
    Iz konferencijske lige ispali svi slovenski klubovi. Razlika između naših ih vaših klubova (izuzetak Dinama, ponekad Rijeke i Maribora) je da naši znaju da su luzeri a vaši se još uvjek nadaju da nisu.

    Olimpija ispala od romunjskog Sepsija, Mura od irskog St. Patricks te Koper od Vaduza.
  • Neki tip
    19.6k
    Imam dojam da se Bjelica fokusira u Osijeku samo na prvenstvo.Cosey

    Dojam te vara, jer je bio vrlo jasan i izravan oko toga da im je sad Europa prioritet i da je cilj ulazak u skupine KL.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    plasman u skupune konferencijske lige donosi 3 000 000 eura, svaki osvojeni bod je godišnja plaća jednom dobrom igraču...da,sigurno su namjerno ispali.

    prošle godine su isto namjerno ispali od prvog suparnika, posvetili su se prvenstvu, na kraju završili treći i nisu osvojili kup :lol:
  • Mali dioničar
    15.1k
    Osijek se toliko posvetio prvenstvu da je protiv Lokomotive odmarao cijelu momčad osim 4 igrača.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Iz konferencijske lige ispali svi slovenski klubovi. Razlika između naših ih vaših klubova (izuzetak Dinama, ponekad Rijeke i Maribora) je da naši znaju da su luzeri a vaši se još uvjek nadaju da nisu.

    Olimpija ispala od romunjskog Sepsija, Mura od irskog St. Patricks te Koper od Vaduza.
    SAS1987

    ja apsolutno prihvaćam da se može dogoditi ispadanje od predstavnika rumunjske, bugarske, poljske, češke, slovačke, albanije, makedonije...jbg, dogodi se loš dan, a ovi više nisu baš toliki jazavci. Međutim, u zadnje vrijeme, klubovi sa ovih prostora ispadaju od klubova s malte, farskih otoka, klubovi iz irske lige, jesu oni uopće profesionalci?

    vaduz...ljudi igraju švicarsku drugu ligu i negdje su u sredini ljestvice :meh:
  • Krizy
    38.4k
    Opet će Dinamo na jesen biti jedini europski protivnik Hajduka, Osijeka i Rijeke :sweat:
  • Cosey
    467


    Ne znam, i dalje sam skeptičan glede njegovih prioriteta. Osim kaj je ispao smiješan, realno nije Osijek imao ne znam kako velike šanse ući u Konferencijsku ligu.
  • Infinity
    15.4k
    Glupo je pricati o nekim sansama kad su ispali od ovih levata, al Osijeka bi u trecem pretkolu cekao APOEL. U play offu:

    8rnq4bcq3e014r7g.jpg

    Antwerpen, Nice, Anderlecht i Twente su opasni. Ove ostale moras proci ako mislis da si barem dno te KL. Ako ti Kyzyilzhar, APOEL i ova ekipa nisu neka sansa za uci u KL onda vjerojatno nikad neces ni uci.
  • Neki tip
    19.6k
    Iz ove perspektive, nakon ispadanja protiv davljenika iz Kazahstana, mogu se složiti, ali to nije baš tako izgledalo do jučer popodne..

    Imali su pobjedu u gostima i protivnika koji se muči ostati u slabašnoj ligi i koji je putovao 7, 8 sati i koji je promijenio 4 vremenske zone te igrao iza ponoći (prema njihovom "biološkom satu").

    I kaj Dioničar veli, 6, 7 odmornih igrača.. jer protiv Lokse nisu igrali.

    U 3. pretkolu protivnik bi im bio APOEL, 3. klub ciparske lige.. Naravno da se sad čini teškim protivnikom, kad ispadneš od Kizilžara, ali tko bi rekao da ih nije realno proći prije početka ove sezone?

    I u play off-u ima prolaznih koliko hoćeš.

    Sad je jasno i njima i nama da je i Kizilžar prejak pa s naknadnom pameću izgleda pretenciozno maštati da se moglo proći do skupina, no ja mislim da je Osijek to i morao, a kamoli mogao napraviti.
  • Neki tip
    19.6k
    e jbg, nisam vidio da si postao vrlo sličnu stvar u međuvremenu.. nema veze, nek stoji skoro pa duplić :)
  • Cosey
    467
    Stoji to kaj ste iznijeli. Ne znam, možda sam ja generalno skeptičan kaj se tiče naših klubova u Europi. Očito ne bez razloga.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    ono kad shvatiš da shkendija iz tetova ima veći europski koeficijent od osijeka i hajduka :lol:
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Citam sad članak kako Servi napreduju krupni koracima prema direktnom plasmanu prvaka u LP, i pola lige ide u kval za europska natjecanja. I dobro svaka cast. Al onda odem u kom i salve napada na Dinamo. “Uzeli su pola lige” , “radi njih Osijek i Rijeka nemaju šta trazit u Europi” , “Imaju 80ak igrača”…

    I sad covik stane i zapita se ko je tu lud. Nije kriv hajdug koji nije u stanju osvojit naslov države nez vise ni ja koliko godina (ne brojim vise), njihova blamiranja po Europi neću kom. Jer jebiga oni misle ako razviju platno na starom placu i upale priko projektora euro utakmice koje su dobivali prije rata, i pale baklje tako se osvajaju bodovi za nacionalni koef.

    Nije kriv Osijek jučer sta nije moga proc ove sta vjer. nitko nije nikad cuja za njih.

    Nije kriva ni Rijeka jer eto i njima Dinamo uzima igrače, a to sta im održavamo proračun tim kupovinama da mogu funkc. koga briga.

    Naravno to su sve komentari fanova kluba “majstora sa mora”. Koji ispadaju redovno od ribara, kuhara, konobara al nema veze, oni imaju demenciju pa se ničeg ne sicaju. Sad će doc na noge Portugalcima, “nikad jači hajdug u zadnjih 15g” tako kažu. Jer njih ne zanima bit prvak države samo nego oni žele proc grupu čak u Europi. Živi bili pa vidili, samo me zanima ko će opet bit kriv kad ne prođu? A da Dinamo..jer jbg on jedini puni klubovima blagajne euro novcima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.