• The Undertaker
    4.5k
    Ovo je treći veliki projekt koji pokreću uz obnovu Poljuda i izgradnju kampa. Podsjećam da prva dva nakon par godina "intenzivnih" aktivnosti nisu odmakla dalje od rendera.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Ovo je treći veliki projekt koji pokreću uz obnovu Poljuda i izgradnju kampa. Podsjećam da prva dva nakon par godina "intenzivnih" aktivnosti nisu odmakla dalje od rendera.The Undertaker

    Hmmm malo mi je to poznato!
    Imamo i mi rendera koliko hoćeš...
  • vjeko1701
    6.2k
    Mislim da smo po renderima zemlja sa najboljom nogometnom infrastrukturom na svijetu i šire.

    Bilo bi fora napraviti temu - Fantasy hrvatski stadioni gdje su sakupili sve fiktivne stadione koji su ikad izmodelirani.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Zahvaljujuci Dinamovom plasmanu u LP svakom klubu u HNLu koji ne igra grupnu fazu europskih natjecanja (dakle svim klubovima osim Dinama) ide 500k eura u dzep. Vjerujem da to definitivno puno znaci za manje klubove poput Belupa, Istre, Gorice, Lokse i Hajduka. Institucija :cool:
  • Zagi
    5.8k
    Kaj nije prije bila viša cifra od toga?
    I sto tako, ta lova se može koristiti iskuljučivo za omladinske pogone?
  • Mr Anderson
    6k
    Tovari će tu lovu podijeliti u dobrotvorne svrhe.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    TV prava, ova lova od uefe, pokoji transferčić, nešto od ulaznica i eto im pokriven proračun...
  • reziser
    6.5k
    mene brine u kojem ćemo sastavu igrat u nedjelju, čini se da je dosta ozlijeđenih, premorenih..i praznih nakon sinoć
    neće biti lako...
  • NORTE
    9.9k
    Ovo je treći veliki projekt koji pokreću uz obnovu Poljuda i izgradnju kampa. Podsjećam da prva dva nakon par godina "intenzivnih" aktivnosti nisu odmakla dalje od rendera.The Undertaker
    Ovaj mi se čini najozbiljniji projekt. Pretpostavljam da će tamo jednom zaista biti izgrađen novi stadion i znam da njihova želja to i je. Ako oni mogu na tako uskom području napraviti novi stadion (kao Aek) što bi tek trebao dinamo pored Svetica i ostalih praznih parcela diljem grada.
  • vjeko1701
    6.2k
    Nisam gledao detaljno, kaj bi im to bio pomoćni stadion? Ne vjerujem da ozbiljno govore o odlasku s Poljuda.
  • NORTE
    9.9k
    kaj bi im to bio pomoćni stadion? Ne vjerujem da ozbiljno govore o odlasku s Poljuda.vjeko1701
    Ako bi ga izgradili to bi im bio primarni stadion.
    Poljud je sam po sebi već i star.
  • vjeko1701
    6.2k
    I to bi navijali prihvatili?
    Znam da im je plac stari stadion ali nekako sumnjam da ne bi bilo barem njurganja oko toga.
  • NORTE
    9.9k
    Mislim da oni sami to i potiču.
  • vjeko1701
    6.2k
    Onda se posipam pepelom.

    Mada nekako ne vjerujem da će bilo kakav stadion tamo biti približno "dizajnerski" konstruiran ko Poljud.
  • Dino
    2.4k
    Sad su nasli bjezat od Stadiona Tito
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.