• Zagabria
    219
    Koji Grgic? Ima ih više.
  • Jurki
    9.7k
    Kalik kod tovara za 200 tis eura. Ugovor na 3 godine. S obzirom kakve oni panjeve kupuju.. prvenstvo bu rijeseno do zimske pauze.
  • NORTE
    9.9k
    Ima pravo nastupa u Osijeku?
  • Jurki
    9.7k
    tu vijest je objavio Germanijak al jos nije sluzbeno potvrđen transfer.. pa vjerojatno nece moci nastupiti u Osijeku.
    Edit: kolko moras biti glup mislim na Kalika.. dva puta je dobio šut kartu dolje, sad ide po treci puta :rofl:
  • Captain America
    15.3k
    Stockholmski sindrom.

    Moraju 200K na rate platit :lol:
  • NORTE
    9.9k
    jos nije sluzbeno potvrđen transfer.. pa vjerojatno nece moci nastupiti u Osijeku.Jurki
    Sad je i službeno.
    U Osijeku igraju za 50-ak sati. Ima li on pravo nastupa tamo?
    Što kažu pravila, a što Kustić?
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Ako im je Kalik pojačanje ne moramo se brinut za titulu xD. Vjv ima fobiju od Livija momak
  • Slavonski Plavi
    25
    pa vjerojatno nece moci nastupiti u Osijeku.Jurki

    "Kalik će već večeras trenirati s momčadi Hajduka i bit će u konkurenciji za derbi 7. kola protiv Osijeka. " - SN
  • Slavonski Plavi
    25


    Ovo sam uspio izvući.

    Rok za stjecanje prava nastupanja igrača počinje teći sljedeći dan nakon objave
    registracije u COMET-u. Ako se registracija treba ovjeriti od strane HNS-a, pravo
    nastupa igrač stječe sljedeći dan nakon objavljene ovjere registracije. Dan nakon objave
    registracije, odnosno, kada je primjenjivo, ovjere objave registracije, igrač ima pravo
    nastupa, pod uvjetima iz ovog Pravilnika i drugih općih propisa HNS, ako se registrira
    u vrijeme prijelaznog roka.


    S obzirom da je Kalik već danas registriran kao igrač Hajduka a Hajduk igra tek za 50 sati, Kalik ima pravo nastupa ali koliko će igrati to je pitanje.
  • NORTE
    9.9k
    "Kalik će već večeras trenirati s momčadi Hajduka i bit će u konkurenciji za derbi 7. kola protiv Osijeka. " - SNSlavonski Plavi
    Umorni su i Kalik će im jako dobro doći u Osijeku, možda ga postave i u prvih 11.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Vrh mi je s tom mindusicom. Krizic na uhu, Isus na ruci, Hajduk na nozi, sljedece je Livaja na celu.
  • marcio amoroso
    34k

    Općenito definicija seljačine :vomit:
  • Jurki
    9.7k
    hahah stvarno su sirotinja.. da ne vjerujes koja kanta za smece od kluba. Mi tu na Zoni bi skupili prije 200 tisuca eura za transfer nego oni. Ajmo Osjece trpaj tu sirotinju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.