• GZomanid
    580
    Mislim da ste krivo shvatili, oni planiraju revitalizirat taj stari plac s pomoćnim terenima za klince i eventualne revijalne utakmice ali ne kao zamjena za poljud..
  • Infinity
    15.5k
    Ne mogu sad naci, al unazad godinu dana je bio clanak o Starom placu. Pisalo je da ce ga Hajduk dobiti nazad, da ce ga renovirati i da ce tu igrati B ekipa, omladinci i ZNK.

    Ovo sad zvuci kao da su otisli korak naprijed, ali imaju veliki problem. Tamo nema prostora za ozbiljan stadion. Nekakav istok i zapad bi se vec sklepali, ali bi za tribine iza golova morali rusiti neke objekte. Poznajuci njih, nije to neki velik problem.

    Sto se protivnika tice. To jeste njihov stari stadion, al cak i da nije, stadion je par stotina metara od Poljuda i nije bas neka pretjerana promjena.
  • Batigol86
    200
    Ima neko sliku letka od Tovara kojim su pozivali na organizaciju navijanja da ih nebi Boysi nadglasali?
  • Riot
    1.8k
    qicmkiti0rhktes1.jpg
    Mada nije bas tema ali valja vidit kako s godinama neke stvari ipak ostaju iste :razz:
  • Carrasco
    4.1k
    Osijeku se vraća Žaper, izgleda da je došlo do pomirenja između njega i Bjelice. Utakmica u nedjelju im je biti ili ne biti... pobjedom bi praktički izbrisali sve loše iz ove sezone.
  • Ludovic IX
    6.1k
    dok god se tovarija zadovoljava ovakvim porazima i misle da su bolji od nas, mi se njih ne trebamo bojati.

    kako znamo da će bit umorni, očekujem jako lošu njihovu igru u osijeku i da će osijek napokon neke bodove uknjižit. samo gadovi, zasad imaju sreće u HNL-u i provlače se ali ni to ne može dovijeka
  • Ali
    2k
    Nama je sada kljuc potvrditi ovaj tjedan u nedjelju protiv sibenika, ozbiljnim pritiskom i pobjedom.

    A Hajduku u hnl se ne pise dobro, oni su protiv villareal koki je dosao odraditi posao bili nemocni i ispuhani zadnjih pola sata.
    Osijek mora jednom i krenuti, jer je to ista ekipa od lani koja je opasno pritiskala i bila pri vrhu.
    Sa druge strane Hajduk ceka jos i zaostala utakmica sa Rijekom, koja ako dodju Badelj i Kastrati se moze nadati bodovima protiv hajduka.
    Tako da bi do Svih Svetih, mi trebali ako bude sve po planu biti 3.u LP i prvi sa +10bodova u hnl...
  • NORTE
    9.9k
    "Kad se sve zbroji i oduzme, Hajduk je svojim igrama u Europi ove sezone zaradio točno 750 tisuća eura."

    + pola milijuna eura koje im stiže zbog ulaska dinama u LP.
  • Ali
    2k
    Norte, nek me ispravi netko ako sam u krivu.
    500.000€ je lova iz fonda solidarnosti koji ide ekipama iz hnl koje nisu imali priliku igrati uefa natjecanja.
    Pa je to lova za belupo, sibenik....
    A Rijeka, Hajduk i Osijel ne dobivaju tu lovu jer su oni sebi mogli zaraditi lovu od uefe kroz svoj put
  • Stjepan
    479
    Nisam ni ja siguran al možda svim klubovima u ligi koji nisu ušli u grupne faze europskih natjecanja
  • Infinity
    15.5k
    Lovu ce dobiti svi osim Dinama i novog prvoligasa. Dobit ce ekipa koja je ispala iz lige. Barem je tako do sad bilo.
  • deda
    29.6k
    O konačno će se dragovoljci malo omastiti.
  • Infinity
    15.5k
    Macka s 999 zivota
  • deda
    29.6k
    Ali lijepa je to matematika recimo za ove s manjim budžetima. 3,75 milja od Dinama (pardon UEFE :lol: ) i još 5-6 milja od tv prava. 10 milja osigurano ko iz puške za sezonu.
  • blackbully
    4.5k
    Mato Miloš prešao u poljski Widzew. Navodno bi i Grgić trebao u Rijeku.
    px90ridgma6noa06.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.