• miro
    3.5k
    šteta, Hajduk veze nema s nogometom, ali respekt za 23k u nedjelju navečer protiv Lokomotive, nakon što smo ih i mi i Villareal razbili
  • Ali
    2k

    To je u splitu uvijek tako krajem 8. mjeseca, prva domaca utakmica nakon osvojenog kupa.
    Imaju love od sezone, a i jos je dosta turista koji zele opalit selfie na poljudu... na to dodaj odlican marketing i lalic sociologa koji je fojtorirao na upravljanju masama...
    Problebi za poljud nastaju u studenom, pottosi se lova od furesta, svi postanu grintavi i neka belupo ili istra uzmu bodove eto pada posjete, fuckanja i smjene trenera...
  • Mlađi referent
    11.4k
    šteta, Hajduk veze nema s nogometommiro

    Bacaju na istu ekipu kakva su bili prošle godine u ovo vrijeme pod Jensom, dosta loša.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Istina da euforija čini svoje, ali mi smo protiv Osijeka imali 5000 dok će oni toliko imat po olujnom nevremenu u srijedu navečer protiv Varaždina. Zato me baš zanima otkud će se stvoriti magičnih 18k protiv Bodo Glimta
  • rob ljubavi
    791


    Stvorit će se. Malo sponzorske karte, malo instagrameri i instagramuše, starija ekipa koja je odlučila samo ići na derbije i europu, klinci koje ne pali HNL nego LP.

    A o tome koliko je promoviranija ta tekma bilo od PR kluba bilo od novinara da ne pričam.

    Na kraju krajeva, bilo bi čudno da na Osijeku bude više nego na Bodou , svakog više zanima playoff LP.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Zato me baš zanima otkud će se stvoriti magičnih 18k protiv Bodo Glimtanamodi grebza

    Aktivan rezultat za odlucujucu tekmu za LP, gotovi godisnji, povoljna cijena ulaznice, vjerojatno lijepo vrijeme... eto otkud ce se stvorit... kao crvi u pogodnim uvjetima :rofl:
  • Keyser Soze
    8.6k
    Krivo sam se izrazio, znam da će se stvoriti odjednom 20k ljudi da napuni stadion, ali je smiješno da skoro 15 tisuća ljudi više dođe na tekmu Europe nego HNL-a (stadion prima 18k za domaće) koliko god nezanimljivo bilo. Žao mi je kaj nemamo solidnu konstantu ljudi na HNL-u nego svi se sjete kad se radi o derbiju ili Europi, ali otom potom...
  • Gelipter
    3.5k
    Ne treba sad ni pretjerivati u kritici brojke. Jučer je vrijeme bilo šugavo i dosta ljudi se vjerojatno bojalo kiše. Osijek u posljednje vrijeme nije mamac za publiku, u srijedu je playoff Lige prvaka. Još se dio ljudi nije vratio s godišnjih odmora, a opet došlo je na tekmu približno 6 tisuća ljudi. Naravno da svi želimo da to bude puno više, ali treba biti isto i donekle realan i biti svjestan da brojnost ne ide preko noći, a pozitivni su pomaci ipak vidljivi. Sjever je recimo jučer bio stvarno solidno ispunjen pa makar tu bio i dio ekipe sa nekadašnjeg istoka. Kad na Bodo dođe više publike onda će nam smetati njihov profil, kad na HNL dođe dosta manje ljudi onda ćemo se žaliti kaj ih nema.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Krivo sam se izrazio, znam da će se stvoriti odjednom 20k ljudi da napuni stadion, ali je smiješno da skoro 15 tisuća ljudi više dođe na tekmu Europe nego HNL-a (stadion prima 18k za domaće) koliko god nezanimljivo bilo. Žao mi je kaj nemamo solidnu konstantu ljudi na HNL-u nego svi se sjete kad se radi o derbiju ili Europi, ali otom potom...namodi grebza

    U subotu je cijeli dan bilo nekakvo cmoljavo vrijeme, to na ovakvom maksimiru utječe da na tekmu neće doći dosta ljudi koji su mislili ići, čak imaju i godišnju... Sad se može palamuduti, nismo od šećera i slično, al u globalu, ljudima se ne sviđa mogućnost da pokisnu. Normalno, ne bi bilo 20 000 ljudi čak ni da je lijepo vrijeme, al bi bila osjetno veća brojka.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Inače, magarad opet pokralo!
    Teška, ali baš teška psihijatrija...
  • blackbully
    4.5k
    Posjećenost u ovom kolu:

    Slaven Belupo - Gorica 673
    Varaždin - Šibenik 2.632
    Dinamo - Osijek 5.168
    Istra 1961 - Rijeka 2.422
    Hajduk - Lokomotiva 19.243
  • Str1nger Bell
    858

    Neznam od kud su neki vadili brojku od 8000 za nas, i 23000 za tovare.
  • deda
    29.5k
    Iz guzice
  • Robredo276
    265
    Neznam od kud su neki vadili brojku od 8000 za nas, i 23000 za tovare.Str1nger Bell

    Iz zbroja prodanih pojedinačnih + godišnjih karata, kao da su svi s ulaznicama (bilo god. ili pojedinačnim, došli na utakmice).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.