• Ali
    1.9k
    I najveca greska je kupiti Bockaja za Bozic, a do 05.mjeseca ne pripremiti ga fizicki. Samo dobar kondicijski i to je to, a ne on je dobio jos nar pet kila a i stavlja ga se da igra beka ili bolje reci bocnog koji treba sprintat gore dolje a to nemoze barem ne u ovoj spremi.

    Meni bi on danas usao drugo poluvrijeme a u spicu bi gurno Orsu i Petka a Peru na lijevo krilo i Ivanusec na desno, a Ademia i Tolica iza napadaca i trpaj sesnaesterac sa ubacajima ili povratne na udarce sa ruba kaznenog
  • NitkoBitan
    11.7k
    Vratio se doma mokar do gaca, nemrem vjerovat da su tako bezvoljno odigrali... al sta je tu je, dat maksimalnu podrsku igracima iducu nedjelju jer je ta tekma odlucujuca za naslov!
  • Captain America
    13.3k
    Piše na Imbexu da su jedva nagovorili Bjelicu nakon nekoliko razgovora da zasad odustane od podnošenja ostavke. Ako ne možemo u odlučujućoj tekmi dobit ekipu u kojoj očito ne štima jako puno stvari, onda i zaslužujemo ostat bez naslova.
  • vjeko1701
    5.9k
    Moglo bi mu se dogoditi da kao trener padne i da mu na kraju Dinamo zbilja bude najjači klub kojeg će ikada voditi.

    Ako doma, u svom gradu ne može ostati duže od dvije sezone lako bi ga mogla početi pratiti stigma da je trener kojeg zoveš za kratkoročni boost ali nikad oko njega ne gradiš dugoročnu strategiju.
  • rob ljubavi
    772
    Šutilo se igračima na kraju s pravom, nadam se da su shvatili zašto i da se moraju trgnut.

    Igrali su loše, nisu išli glavom u kopačku, nisu grizli kako trebaju,opet su dozvolili tovarima povratak u igru...i svi možemo prigovarat, bit ljuti, nezadovoljni...

    I BAŠ ZATO u nedjelju doći na Maksimir i bodrit ih svih 90 minuta, tražiti pobjedu jer druge nema !!!
  • Papastrumf
    9.4k

    Pa sam je rekao da je njegov nacin rada takav da momcad tesko moze drzati na visokom nivou duze od 2 sezone.
  • vjeko1701
    5.9k
    Dobro, al onda nikad u ruke više neće dobiti nikakav pošten klub i to van lige pet, u ligi petice možda neki koji se očajnički bori za opstanak pa mu treba instant kratkoročni rast.
  • Captain America
    13.3k
    U Osijeku očito puno stvari ne funkcionira. Očekivat od jedne osobe da vodi sportsku politiku seniora, bude šef škole i bude trener prve momčadi je suludo. Čovjek je, nije robot. Njegovo imenovanje mi djeluje ko pranje ruku ljudi u upravi od bilo kakve odgovornosti.
  • blue heart 72
    1.3k
    Manje više već ste sve naveli. I po meni je ovo više nego zabrinjavajuće. Mi smo večeras praktički mogli staviti oba dvije ruke na pehar, a sada jako puno toga ovisi o Tomićevoj Rijeki. Ove godine nekako izgleda, kao da nijedna ekipa ne želi (ne zna) uzeti ponuđeno. Molim se dragom Bogu samo da se ne ostvare najcrnji snovi i da zadnje kolo odlučuje prvaka između nas i tovara. Ukoliko dođe do te situacije, iskreno ne znam kako ću to preživjeti
  • vjeko1701
    5.9k
    A lako moguće, mislim, koliko god sad imali novca, prije njega je to bio klub ispunjen Meštrovim uguzima, barem po svemu kaj je izlazilo van.

    E sad, to je na njima da rješavaju, ko kaže i da žele bolje, posebno ako je smisao ulaganja okretanje novca iz raznih izvora.



    Ako do toga dođe i ako dobiju, sami smo si krivi i zaslužili su. Ovaj klub i dalje nominalno vode bivši policajac i tajnica koja je okolo raznosila kuverte pune novca a sportsku politiku nominalno kroji pomoćni trener...naravno, sve na kraju vodi do međugorja.

    Možda jesu djelomično odstranjeni ali oni su i dalje karcinom ovog kluba i nikada nećemo biti ono kaj možemo dok klub sišu paraziti.
  • Nino Bule
    11.3k
    Nase je da rasprodamo stadion za osijek, na njima je da nam napokon igrom vrate. Nisu oni zaboravili igrat, puno je tu psihickih problema, ali danasnji pristup je bio sramotan.
  • Ali
    1.9k
    Danas bi jedna od ovih postavki slomila lokomotivu na snagu i imali bi barem 14 udaraca od kojih bar 7 u okvir....
    Dakle ili 3-5-2
    yztu7fmh2ktqjx70.jpg
    Ili 4-2-3-1
    1vxuj4xgs73s1gey.jpg
    Ili 4-4-2

    ca4uhsha5sf1tw3a.jpg

    I vjerovatno docekivali zadnja tri gola bez grca i u miru da mozemo sa 4 boda iz tri kola uzeti bez stresa naslov, a to bi hnacilo i svih 9 bodova jer bi igra neoptereceno
  • Keyser Soze
    8k
    Napravimo ludnicu u gradu i na stadionu, pokisnemo toliko da se sve sljeva s nas kao da smo fontana i ovi nama vrate ovakvom bezvoljnom igrom, nisu zaslužili danas ništa više od one šutnje.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ovo je samo pokazatelj da su igraci mrtvi,u ovakvoj atmosferi ne mozes puknut Loksi po golu...

    Rekao sam proslo kolo ovu titulu mogu samo Boysi osvojiti...moramo ostati pozitivni
  • Papastrumf
    9.4k

    Nogomet nije 11 igraca napisanih na ploci i poslaganih u formaciju. Da je to tako svatko bi mogao biti trener.
    Ovdje se radi o puno vecem problemu od toga igra li se 442, 352 ili 343.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.