• NitkoBitan
    11.7k
    Tolic protiv Osijeka od prve!!
  • Eduardo
    17.2k
    nisam ni sumnjao... insinuacije su počele. naravno da se autor neće potpisati :up:

    79w2vm2bcmcsf54q.png
  • Captain America
    13.3k
    Mislim da autor ima inicijale Z.A. s obzirom da je D.R. promijenila redakciju.
  • serbus
    3.5k


    A nije da nije imao već izleta ove sezone pa nedavno protiv dragovoljca mislim je pao kad se vraćao prema golu..
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ma cila sezona je za k, toliko loših poteza, promjena trenera, prodaja ključnih igrača…sad nam se sve to vraća i strepimo ocemo li uopće bit prvaci. Bojim se da sve vodi prema ludom scenariju za koji svi navijaju da zadnje kolo odlučuje prvaka. Nadam se da do tog neće doc jer sam uvjeren da bi nam uzeli naslov u dvorištu. To većina želi vidit. Osijek, Sibenik, tovari…morat ćemo se itekako pomučiti da osvojimo naslov. Samo mi nije jasno da igraš utakmicu i znas ulog i ovoliko ljudi dođe te gledat a mi odigramo ka p
  • LovroZG
    1.3k
    I najveca greska je kupiti Bockaja za Bozic, a do 05.mjeseca ne pripremiti ga fizicki. Samo dobar kondicijski i to je toAli
    Dost nadobudno je mislit da se igrač koji nit vodi sportski život nit se brine o svom fizićkom stanju može fizićki dotjerat. Da se njemu mogu skinut te kile ne bi ga Bjelica prodavo tak lako već bi mu u Osijeku prošle godine skinuo taj višak.
  • seljak86
    2.3k
    Jedino kaj je gore od tekme je kaj se nismo uopće Bljeska sjetili
  • Tom vg
    963
    Složili smo im takvu atmosferu kao da će danas dignut taj jebeni pehar. Korteo, koreografija, navijanje, mokri do gaca i smrznuti i onda tako odigraju.
  • Salva
    2.3k
    Ono danas na istoku - bolest. Teška bolest. Događaje na terenu ste prokomentirali i nema se tu šta dodat, ali navijanje i emocija večeras, točno se osjeti koliko je doslovno svaki čovjek htio da Dinamo pobjedi. Kiša pojačava a tribina još glasnija i još luđa. Brojka odlična, vizualno predivno, ma čudo.

    Ps, u nedjelju svi!
  • Gelipter
    3.4k
    Bio poraz ili boda tri naša pjesma će se oriti, ali ovaj nedostatak volje je danas ipak bio prejak. Nažalost se nije ponovila Gorica di je ludu atmosferu popratila i sportska sreća (ali ipak uz neke naznake igre) i di se priča zaokružila pozitivno za nas. Sreću treba izazvati. Nažalost, ovakav pristup igrača je samo izazvao frustraciju, živciranje i žešći antiklimaks kod navijača. Ipak, kaj je tu je. Svi na Maksimir za tjedan dana i idemo ovo izgurati do kraja!

    P. S. Hebeš one navijače koji traže udarničku značku kaj prate i bodre klub. Ponos su svi oni koji su danas bili na istoku i bez ostatka se daju za Klub!
  • Ali
    1.9k
    Usput samo da pitam SAS87... kaj da uplatim u nedjelju protiv osijeka, prije 4d je covjek znao sve

    0d0gzb9ztat4donv.png
  • Keyser Soze
    8k
    I samo da napomenem kako se nadam da "navijači" koji su danas otišli na poluvremenu neće doći ni na Osijek ni na Hajduk. Malo se smočili i rekli jebeš ovo... Kužim da neki možda nisu ludi kao ostatak ekipe da luduju po vjetru i kišurini, ali odlazak na poluvremenu mi ne ide u glavu, onda odite na zapad.
  • deda
    27.5k
    Evo stigoh sa tekme. Muka je ovo gledati. Mi pevi udarac na vrata upućujemo u jebenoj 45. minuti. Vise bi pucao bilio koji trećeligaš da je došao u goste Loksi.
  • Gelipter
    3.4k
    uvjerljivo jedna od najodvratnijih pojava na stadionima kad ekipa bez nekog legitimnog razloga napušta bilo koju tribinu prije kraja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.