• db-izbjeglica
    12.8k
    Nije da se ne bore nego jednostavno ne mogu boljemarcio amoroso

    Gdje si ti danas vidio borbu?
    Oni čvršći faul nisu napravili u 90 minuta!
  • Captain America
    13.9k
    S obzirom na broj igrača sa žutim i ne mogu ići extra čvrsto.
  • serbus
    3.6k

    To je ta riječ nemoć, da je Ademi u loksi nabili bi nas 5:0.
  • serbus
    3.6k


    Imamo daleko najveći buđet, daleko najviše igrača pod ugovorima još najbolje da mi njihova borbenost ovisi o kartonima...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    S obzirom na broj igrača sa žutim i ne mogu ići extra čvrsto.Captain America

    I što sad?
    Do kraja prvenstva će igrati kao p...e da netko slučajno ne bi dobio treći žuti?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Užas kak smo u stanju zakomplicirati Prvenstvo.
    Mišić nabija Lopte bezveze u protivničke igrače l, Bočkaj me bude uskoro prestigao po kilama.
    Da barem imaju 1% želju naših navijača.

    Meni fale igrači kao Beli ili Kadzior u ovakvim utakmicama meni kao da gledam neke statične tekme iz 70tih godina ko da smo zaboravili kak se igra brzi Nogomet.

    Osijek
    Šibenik
    Tovarija

    Bit će još gadno
  • Captain America
    13.9k
    Imamo budget, al možemo "upravi" zahvalit da je to potrošeno na igrače koji tovarskoj žgadiji ne bi bila pojačanja.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ako će barem jedno dijete danas pitati tatu "Tko je to Građanski?" poruka je uspjelasuperhik

    Poruka je uspjela jer ju ekipa na zapadu nije niti shvatila niti popratila pljeskom. Dapače, bilo je nekoliko komentara tipa “di ste bili devedestih, niste se ni rodili.”

    A sama činjenica da navedeni tulipani ne dijele mišljenje poruke dokaz je da je Grupa kao i mnogo puta do sada 100% u pravu.
  • Olmic
    2.7k
    Slijedeće kolo postajemo prvaci!
  • Ali
    1.9k
    Izraz lica Orse kad je vidio 99 na semaforu 15min prije kraja, opsovao mu je sve zivo, po meni s pravom.
    Jer covjek je odbio ugovor zivota u premier league da bi pomogso voljenom klubu, a supci sa klupe mu se zahvale izmjenom u kljucnoj utakmici a covjek puca od snage i moze igrat 180min u punom ritmu
  • Captain America
    13.9k
    Ovo ljeto se mora ponovit ljeti 2018. jer vrč ide 100 put na vodu dok ne pukne. Najvjerojatnije uzimamo naslov idući vikend jer Osijek je u još većim govnima od nas, a magarad su riječka mušterija, al nijedan navijač Dinama ne može bit zadovoljan s ovakvim osvajanjem naslova.
  • Olmic
    2.7k


    Nema svetih krava.. Nitko nije veći od kluba pa ni on.. Igrao je katastrofa, sjeb.. čistu šansu ( sva sreća pa bilo zaleđe)
  • Ali
    1.9k

    Samo u Rijeku se mozemo pouzdati, mi cemo odigrat opet x sa osijekom
  • Ludovic IX
    5.5k


    I bio je za kurac ovu tekmu i nije sveta krava da se ne smije zamijeniti. Igra on za lovu kakvu ti vidjet nećeš u životu i nije ništ oštećen što je ostao. Dal' je bila greška, to što je izašao, možda i je, ali nema on se što buniti i ljutiti osim na sebe
  • Captain America
    13.9k
    Nije on ništa odbio, već klub. A ovo kako igra zadnjih mjesec dana je ispod svake razine. Mogu samo zamislit kakav bi tretman imao neko drugi s ovakvim igrama kontinuirano u prvih 11, a zato što je Orša u pitanju se svi pravimo Englezima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.