• Tom vg
    963
    Takve treba doživotno potjerat s tribine
  • M77
    445
    To su klasicni papci koji ne trebaju nasoj tribini... Svi na sjever za vikend!
  • rob ljubavi
    772
    Tko ne dođe - pičkica !
  • seljak86
    2.3k
    Tko izda - pizda :)
  • Bosna86
    11.5k
    To su klasicni papci koji ne trebaju nasoj tribini...North Rtc

    Glupost, na ovo bas moram reagirati … Svaki čovjek je bitan… Kada pozivaš ljude na Istok, moras biti spreman i na to… Ništa ne ide preko noći, ove godine se napravio ogroman pomak i samo treba nastaviti raditi sa ljudima… Još bolje, još jače, još masovnije… SAMO DINAMO ZAGREB!!!
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne tako davno u ovakvim vremenskim uvjetima bi na toj istoj tribini bilo max 200 ljudi.
  • NitkoBitan
    11.7k
    navijači" koji su danas otišli na poluvremenunamodi grebza

    Bome sam u cudu gledao kako odlazi ekipa i to je medu njima bilo i "ozbiljnijih" momaka. Kako moze neko napustit tekmu kad nasem klubu visi rezultat u borbi za titulu. Potpuno nova razina bolikurcine, bolje da nisu ni dolazili na tekmu. Al dobro ko ih jbe, u drugom pol kamilica od vremena naspram prvom.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Čista katastrofa, nemam druge riječi. U prvom poluvremenu Lokomotiva bolja, čak bi rekao i za više od tog jednog gola. Imali smo nekakva dva udarca da bi onda Čačić zamijenio Andrića koji je jedini bio konkretan prema naprijed, bar malo. Umjesto njega Petković kojem su prva 3, 4 poteza bila netočna dodavanja, kao i obično.
    I onda uguramo taj gol u drugom dijelu i što se dogodi? Nismo imaju jednu, jedinu ne šansu, nego polušansu. Izgubljenih 90 minuta s kojima smo si opet zakomplicirali i sad moramo računati na rijeku da pomuti račune hajduku jer ako bude pred zadnje kolo li la ja ne vidim da s ovakvom igrom možemo pobijediti tovare, iako nisu ni oni ništa posebno.
    Uglavnom, čestitke upravi što su doveli do ovakve situacije gdje ćemo strepiti do zadnjeg kola izgleda. Dobro, možda se uz pobjedu nad Osijekom i remijem ili porazom tovara sl. kolo sve riješi ili će nam trebati jedan bod, ali sad je situacija takva da možemo i izgubiti oni dobiti i bit će kuku lele.

    Početi jučer tekmu isto s Baturinom je isto glupost. Cijelu godinu jedva igra i onda ga baciš u vatru u tekmu koja može riješiti prvenstvo, a Ivanušec igra iza. I onda tipični Čačke, postavi kako postavi igru, ne ide, nema blage veze kako promijeniti stanje na terenu.

    Sve skupa hebeno...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Preloše je to bilo. Bez ideje, bez borbenosti, tisuću kruvih dodavanja. Po zalaganju je izgledalo ko da se Lokomotiva bori za naslov, a ne mi.
  • criticus
    1.1k

    Slažem se, izgubljena navijačka kultura se gradi godinama, a ova godina je ogroman korak naprijed. Jučer nije igra i rezultat bila ono što smo željeli, al ja sam ipak nekako sretan otiša sa stadiona jer Dinamo opet živi na tribini.
  • SAS1987
    13.3k
    Usput samo da pitam SAS87... kaj da uplatim u nedjelju protiv osijeka, prije 4d je covjek znao sveAli

    Gazimo ih tri razlike :cool:
  • masacusec
    3k
    Ma hebeš tekmu i rezultat! Jučer je bila velika naša pobjeda na tribinama jer se konačno Zagreb probudio nakon niza godina….Nakon više od 10 godina krcat istok Kranjče, vijore se naše zastave uslijed onakvih vremenskih uvjeta. Zagreb opet kolektivno diše plavo i animira se i staro i mlado, i muško i žensko…..I da popušimo prvenstvo, zaboli me, bitnije mi je da se naš grad probudio i da se zna tko je ovdje gazda!
    Ova sezona, pun pogodak, još samo da ova usrana plaćenička uprava odjebe!!!
  • Mr Anderson
    5.3k
    Baš mi je radi odlične atmosfere na tribinama i navijanja nejasno da su igrači odigrali kako su odigrali. Nije mi jasno o čemu se radi.
  • Ludovic IX
    5.1k
    kak možeš odjednom proigrat, a godinu dana se igra loše
  • dinamo u srcu
    1.2k
    apsolutno se slažem, i mlado i staro je na tribini i to je najveća pobjeda, nadam se i da će i dalje tako bit i već na Osijeku očekujem cca 7000 gledatelja( realna brojka)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.