• Ali
    1.9k

    Ma nema tko drugi zabit gol, imali smo dva slobodnjaka jedan bi on pospremio i to bi bilo dosta !
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kad je zadnji put zabio iz slobodnjaka???
  • Ludovic IX
    5.5k
    Igro je loše i zamijenjen je logično
  • Ludovic IX
    5.5k
    Sam je još 9 igrača isto igralo loše poput njega
  • Olmic
    2.7k
    I još nešto Petar Bočkaj opet najbolje ocijenjen na Sofa score, a tvrdim da Štefulj nije ništa lošiji.. Aliyu ga ga je činio smiješnim, a prema naprijed također banana... On protiv Osijeka ne smije krenut
  • Fanboy
    2.2k
    Ne možemo očekivati godinu dana da se ništa nije radilo i onda neka transformacija...Ne ide to tako, pripreme vodili Krznar i Kopić, nema automatizma i još glavne violine nisu u formi.
    Fali kreacije i netko tko će zabijati golove...Prodaja Majera i Gavranovića su bile u najgorem mogućem trenutku jer takve igrače nije imao tko zamijeniti. Gavranovića pogotovo....
    Jedno je prodati no zamjenu moraš imati...
  • Ali
    1.9k
    Ljudi moji kaj sad po vama je Orsa los? Pa saltaju ga lijevo pa desno, pa na krilo pa u spicu i jos mu 75% vremena daju andrica koji nit zna dupli nit zna odvuc stopere , kaj da radi ? Pa svaki put kad je na na 20m dva protivnika ga glatko blokiraju. A ak nekog treba drzati da zabije to je on i kapetan. Misic , Andric, Gojak i slicni znalci nemogu dat gol u 10 utakmica...
  • Carrasco
    4.1k
    Realno, Orša je trenutno u kurcu kao i 99% ekipe.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Orša nije u formi, ali da se trebam kladiti tko će dati gol, kladio bi se na njega ili ademija.

    Takvog igrača ne vadiš van!
    Amen!
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ako Osijek izađe hrabro i visoko protiv nas bit će tu još svašta u ovom prvenstvu.
  • serbus
    3.6k
    Ma normalno da ne vadiš Oršića jedinog igrača koji u bilo kojem trenutku može pobjeći i zabiti gol...
  • Nino Bule
    11.5k
    Strava i uzas
  • miro
    3.2k
    uffff...Boysi odlični, Dinamo kriminalan, do danas sam bio ziher da osvajamo, ovak mi se čini da ćemo i u Šibeniku imat grdih problema, a kamoli u derbijima
  • Stjepan
    479
    Nama je u nedjelju bitnija utakmica Rijeka-hajduk nego Dinamo-Osijek molit boga da Rijeka ne izgubi od tovara i da Dinamo odigrao 0 0 sa Osijekom to je trenutno nažolost naša realnost!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.