• Mališan
    1.7k
    Nije mi jasno po čemu je Ante Ćorić zaslužio grafit? Da se razumijemo lijep je grafit kao takav, cijenim njegovog buraza i tu obitelj, ali jednostavno Ćorić nije u 50, a možda ni 100 najvećih dinamovih igrača u povijesti. Jedan Ademi je tek nedavno dobio svoj grafit, nedavno i Orša koji su oboje složit ćemo se dali puno više klubu nego Ćorić koji osim patetičnih izjava i velikih medijskih najava nije ostavio dubok trag u klubu. Ovakvim kriterijima može još 50-ak igrača dobiti svoj grafit, a time ćemo umanjiti vrijednost drugih veličina koje imaju i zaslužile su svoj graf.
  • Nousername
    613
    Ja bih cak rekao da je taj grafit napravljen od strane nekih njegovih prijatelja.Ali definitivno po nicem ga nije zasluzio iako bih ga volio vidjeti u dresu Dinama
  • Olmic
    2.7k


    Slažem se.. Veliki talent, a možda prosječan igrač.. Sve 5 dinamovac ovo ono, ali kad je trebalo postavio se iznad Dinama, mislio uspjet će, a kad ono k...
  • NitkoBitan
    12.3k
    ali kad je trebalo postavio se iznad Dinama,Olmic

    .
  • Oluja
    3.7k
    ovo nikako nije nepopularno misljenje, mislim da se velika vecina slaze s ovim. Coricev grafit je teski cirkus.
  • Infinity
    15.2k
    Ja mislim da je Coric sam financirao taj grafit.
  • Nino Bule
    11.5k
    Nemate se sta mislit, coricev grafit su mu radili prijatelji, vrlo moguce da ga je i sam financirao. Ne znam zasto je ovo u nepopularnim misljenjima kad vjerovatno 99% navijaca dinama ne misli da je zaduzio dinamo i da mu se trebaju crtat murali.
  • maddaddam
    2.9k
    Kakav narcizam jbt.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ako je to istina da je sam financira onda bruka zesca, drka sam na sebe
  • Mali Zeus
    9.7k
    Liku ne da fali autorefleksije nego ono. Čudo jedno.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ma ne vjerujem da ga je sam financirao. Ali slazem se s tim da ga zasluzio nije
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Evo jos jedno. Nisam ovako mislio, ali gledam sada i mislim da bi Kulenovic mogao biti dosta solidan igrac, nije tolika propast. Prosle godine s 21 godinom je imao 7 golova + 2 asistencije u HNL i jos 2 asista i gol u EL. Ove godine ima 3 gola vise u losijoj Lokomotivi.. ne kazem da ce bit top igrac, ali nece biti los kao sto vecina govori
  • masacusec
    3.1k
    Vidim da su se na drugoj temi pobrisali komentari...Ne kužim svrhu izrade grafita tom ćoriću...sam autor, bio to ćorić kao financijer, ili netko od njegovih pajdaša, trebao bi razumijeti simboliku i stvarno značenje grafita kao umjetničkog dijela....a to je odaja počasti nekom velikanu koji to zaslužuje ili svetinji općenito što to čorić definitivno nije....
    A ovo A.Ć. me asocira na onog njegovog rođu T.Ć.
  • Nino Bule
    11.5k

    Cuj trebao bi razumjet svrhu, pa nije svakom bog dao pamet i razum. Svrha izrade grafita u ovom slucaju je davanje sebi na vaznosti. Mogli su u taj njihov kafic stavit dresove i njegove slike, preimenovat kafic u A.Ć., ali to ne bi nitko vidio, ovako je 100 instagram i fejsbuk stranica podjelilo da coric ima mural.
  • Tundra
    518
    pa objašnjeno ti je već na drugoj temi a ti i dalje tupiš po svojem....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.