• Eduardo
    17.2k
    Andrić je u ovom trenutku ovoj momčadi korisniji i potrebniji od Petkovića.
  • Crusades1986
    9.5k
    Bio je opasniji samo u jučerašnjih 45 min nego Petković u cijeloj (polu)sezoni. Fali mu mirnoće (ono primanje protiv Belupa, jučer kad se poskliznuo) ali za trećeg napadača i više nego dovoljan. Opet kažem, problem je kaj imamo jednog identičnog njemu (Jurić) i nemamo nikakav doprinos prvog napadača (Petković) koji više nije napadač nego kaj je.
  • Baneki
    714
    Petković je za klasu bolji igrač od Andrića. Trenutno nije u formi, možda mu je fokus negdje drugdje (postao otac?) ali realno nije za usporedbu. Uostalom čemu služe treneri u Dinamu? Pa zar ne mogu njega ili Lauritsena dići na formu s kojom su bili dio ekipe koja je pobijedila Tottenham?
  • The Undertaker
    3.9k
    Već sam napisao prije, Petković nije napadač, ni po poziciji koju igra ali, važnije, ni po svojoj vokaciji, načinu razmišljanja i igranja. Igrač kojem je prva pomisao asistencija a tek onda gol nije napadač. Mierez je napadač. Možemo pričati o tome da li je dobar ili loš napadač ali je napadač. Petko je vezni igrač, eventualno lažna devetka i napraviti od njega klasičnog napadača znači da on mora promijeniti svoju ''glavu'' u 27. godini. Sve je moguće ali to nije realno.
  • xavier
    11.1k


    A sad možemo raspravljati o tome što definira napadača no ako nije napadač po tim stvarima, još je manje vezni po kretanju i poslu koji napravi za svoju momčad.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Petković je ono što on odluči to jutro.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Petković je trenutno ništa, igrač manje na terenu.
    Dinamo s njim u igri izgleda lošije.
  • Mališan
    1.7k
    Mislim da je to već neko opće mišljenje, a ne nepopularno hah.
  • Nolifer
    6.5k
    Petković je trenutno ništa, igrač manje na terenu.
    Dinamo s njim u igri izgleda lošije.
    db-izbjeglica

    E da sam ja to napisao, bio bi pod paljbom, ali sam detektirao još njegovu lošu formu ranije, pa sam bio na meti, zašto ovako onako, ali je tako nažalost.

    Žao mi je da jedan takav kvalitetan napadač ima takvih problema, ako imaš nešto, reci treneru kaj te muči i na treneru je da odluči šta će sa njim bit. A ne da iz tekme u tekmu spašta cijela momčad...

    Imao je on dakako dobrih trenutaka i na tome mu svaka čast, ali ako je u krizi, ta kriza se treba riješiti
    Banalno je uspoređivati Petka sa Andrićem, Jurićem ili nekim trećim.

    I baš zato nama treba ne jedan, nego dva prava napadača koja će znat riješit utakmicu, da nije sve na Oršiću plus kreator igre naravno...
  • The Undertaker
    3.9k
    Ja se držim one da se sve ostale pozicije ''prave'' treningom a napadač (9) i vezni (10) se rađaju. To ili jesi ili nisi. Ne kažem da njima ne treba trening i škola ali tu je talent primaran.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Petkovic kvalitetom je iznad Andrica. Ali formom nije. Juric dvije klase ispod Andrica
  • Mali dioničar
    14k
    cije ''prave'' treningom a napadač (9) i vezni (10) se rađaju. To ili jesi ili nisi.The Undertaker

    Bek isto ili jesi ili nisi. I za to treba talent. Probaj napraviti beka od Nike Kranjčara ili stopera od Dejana Lovrena.
  • xavier
    11.1k
    Ako već postoji pozicija za koju ili jesi ili nisi odnosno "rađaš se za to", to bi ipak bila pozicija golmana.
  • The Undertaker
    3.9k
    Otkud vam to? U mlađim kategorijama ako netko zna igrati bacaju ga u vezu, brzance i driblere na krilo. Drva idu na stopere a ona malo brža na bekove. Zašto nama fali klasnih bekova? Od toga sve počinje. Danas stavi najtalentiranije pionire (i da su brzi) na bekovske pozicije i za 5-6 godina imamo top bekova na izvoz.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ali cemo se tada, za tih 5-6 godina zalit da nemamo dovoljno drugih pozicija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.