• Mali Zeus
    9.3k
    Možeš mislit o njemu što hoćeš, al da je trener, trener je. Svojim zločinima si je uništio itekako perspektivnu trenersku karijeru i ne treba ga ni najmanje žalit.Captain America

    Da je on sam pisao ne bi napisao ljepše o samom sebi.
  • NORTE
    9k
    Ako ne ide drukčije, ja sam za micanje kluba s lokacije trenutnog "stadiona". Mnogi su isključivo za lokaciju Maksimir, ja sam prvenstveno za novi stadion, bio on na Sveticama ili iznad velesajma meni svejedno.
  • Olmic
    2.7k
    Josip Pivarić je bolji igrač od Petra Bočkaja


    Naravno govorim o Pivariću do one ozlijede protiv Arsenala..


    Meni osobno Bočkaj ogromno razočaranje...
  • Eduardo
    17.2k
    potpisujem.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Treba vremena Bočkaju. Vidi se da ima nešto. Tek je 3 mjeseca tu.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Meni iskreno ni u Osijeku nije bio ništa posebno. Ako nam treba za slobodnjake i ako baš nitko nezna nabaciti s boka, onda ok. Ali neće on neku prevagu raditi.

    Mi nikako nemožemo naći bočnog igrača koji može pretrčati, proći igrača..

    Ne sjećam se od etto/Buljat kombinacije da smo mi imali bekove koji su bili prevaga
  • The Undertaker
    3.9k
    Mi nikako nemožemo naći bočnog igrača koji može pretrčati, proći igrača..Ludovic IX

    Stojanović je bio takav ali rupa u obrani.
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni se bockaj vec sad pokazao dobrim, a statisticki je skoro svaku utakmicu među najboljima. Pogledajte na najvisoj razini kako bekovi izgledaju, po meni nikad manje svjetske klase na toj poziciji, jednostavno nemoguca misija je naci beka da sve ima.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ispravljam se, vrsaljko je bio prevaga
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Dat mu malo vremena. Vidi se da ima nesto ali je jos malo slab mentalno. Vidjeli smo blokadu protiv Osijeka, ako to sredi bit ce j*ben
  • xavier
    11.1k
    Bočkaj je to što je. Ima potez, može riješiti utakmicu dodavanjem ili pogotkom, ali isto tako od njega nećeš dobiti pretrčane kilometre niti će odrediti puno posla za momčad.

    Za HNL je apsolutno klasa, ali tu možemo i bez njega. No teško mi se oteti dojmu da je daleko od modernog bočnog igrača kakav nam treba za Europu.

    Takvo mišljenje sam imao prije nego je došao i dosad nije pokazao ništa čime bi me razuvjerio.
  • Nousername
    613
    Ne može ti jedan Bockaj u formaciji 3-5-2 igrati beka.Jer bek u toj formaciji mora sprintat gore dole 90 minuta,a on jos ima par viska kilograma za skinit.
  • Baneki
    714
    Ovu zanimljivu raspravu u bi trebalo prebaciti u temu o Bočkaju.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Kopića se smatra antitalentom i debilom na klupi.
    Bjelicu miksom Pepa i Kloppa.
    Dambrauskasa trenerčinom.
    Tomića također.

    Znate koliko im Kopić bježi bodova otkad je na klupi Dinama?
    Tomiću 8 bodova
    Bjelici 6 bodova
    Dambrauskasu 6 bodova

    To im je pobjegao u malo više od četvrtine prvenstva.
  • Gelipter
    3.4k
    A možda ima i najbolju i najskuplju momčad, a i čujem nešto od stručnjaka s juga da se svi trude da Dinamo bude prvi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.