• Keyser Soze
    8k
    čini mi se da nas neće bit ni 4 keke ovaj put.deda

    Znam dosta ljudi kaj prate sve tekme i teme oko kluba, al na Maksimir ih nemreš otjerat nikako.
    Takvih je najviše.
  • The Undertaker
    3.9k
    Bude li kiša neće doći ni pola ovih koji su kupili karte.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Kad bi bija civiliziran stadion natkriven, mis da bi ti ljudi dolazili sigurno. Čak ih i razumin. Jebes ti platiš kartu moraš se skupit doma u 60min radi kiše. Ovo je samo moje nako mišljenje! Slažem se da je takvih puno.
  • deda
    27.5k
    Ma neće biti kiše
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Dolazi netko na sjever?
  • superhik
    10.2k
    "Za utakmicu je upitan i Kristijan Jakić. Dobio je udarac u srazu s Lokomotivom, zglob je bolan i Jakić nije siguran da će zaigrati, barem ne od prve minute protiv Šerifa." Kaže SN
  • deda
    27.5k
    Iskreno, boli me ona stvar za ozljede i tko je ozljeđen, hoću sutra 11 ratnika s dinamovim grbom na prsima. Ne zanimaju me imena. Ali da je nešto gadno pogrešno odrađeno na ovim pripremama to je činjenica. Ovoliko ozljeda mi nismo imali zadnje 3 godine zajedno.
  • deda
    27.5k
    Prvog dana prodaje prošlo je nekih 700 karata. Prognoza za srijedu je dobra. Barem vremenska. :wink:
  • Carrasco
    4k
    danas skoro 1000
  • Nolifer
    6.5k
    Prilikom kupnje danas karti... Ženskica mi nije skenirala covid putovnice, već je rekla da samo na ulazu sutra to rade... A prije su baš skenirali i tokom kupovine...
  • deda
    27.5k
    Jel bilo koga u redu?
  • jp23
    2.2k
    Zato su i uveli mogućnost online kupovine sada, pa je potrebno samo prilikom ulaska skenirat covid putovnicu.
    Šteta šta im je trebalo toliko utakmica (Valur, Belupo, Omonija, Gorica, Rijeka, Legija, Lokomotiva) da shvate da je putovnica dovoljna za ući na stadion, i da nema razloga za zahtjevanje putovnice prilikom same kupovine karte.
  • Blue98
    722
    Na konferenciji su rekli da prodano 4 tisuće karata
  • Nolifer
    6.5k
    Jel bilo koga u redu?deda

    u pola 11 je bilo 30tak ljudi, možda i više..



    Aaa, kužim... Thx
  • deda
    27.5k
    Na konferenciji su rekli da prodano 4 tisuće karataBlue98

    upitno da li će toliko ljudi ukupno biti, a ne da je prodano.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.