• Dudu
    2.6k
    Krznar nije nikad napustio cipele pomoćnog trenera. Izjave poslije svake utakmice su tipične za pomoćnog trenera kojima se ohrabruju igrači, u fazonu zadovoljan sam bio s tim i tim, popravi to i to, pa na tome i ostane.

    Nema autoritet da nešto stvarno promijeni i razmišlja par koraka unaprijed, nego konstantno analizira šta se dogodilo i zašto se dogodilo, nikakav početni plan nije smislio, osim standardnih glupih fraza.
  • superhik
    10.2k
    Jako močna fotka od jučer
    0ag6g88w6ojaav9r.jpg
  • Jurki
    8.4k


    Svih glava.. od portira, trenera, onog raspadnutog Barišića.. ovo je jebena sramota.. ne zabiti gol jebenom prvaku Moldavije u 180 minuta. Da sam ja trener.. i da mi momčad odigra ovako nebi vise nikad sjeo na klupu..jebene neznalice
  • SAS1987
    13.3k
    onog raspadnutog BarišićaJurki

    Tko zna u kojoj ladici je završila prijava sportskoj inspekciji :smile:
  • Jaro
    5.4k
    Zalosno je da svi do jednog igraci i treneri, ispadanje od serifa ne gledaju kao neuspjeh.. sad je odjednom serif jak.. ma daj me nemoj, prvak moldavije... A onog Zekica je bilo jako tesko slusati kako uzdize Moldavce valjda da bi sebe podigao posto mu je to ipak vrh karijere...
    Ispadanje od serifa je u rangu ispadanja od Skenderbeua i to je sramota i nista vise ili manje.
    Ovo je jos veci udarac jer se desio momcadi koja je bila poslozena i kojoj u odnosu na proslu sezonu, gdje su skupinu EL prosli bez jebemti, nedostaje samo Gvardiol...
    Nek je Majer sretan zbog odlaska, nek Krznar ima zalog u buducnost (ne znam ciju - Copovu i Gojakovu valjda...)...
    Mamicev potrcko ce provesti u istinu Zdravkovo obecanje: "A nakon mene..."
  • markoli
    1.6k
    Čuj ovog "prezadovoljni". :vomit:
  • xavier
    11.1k


    Znači na putu do LP zadnja prepreka ti je Šerif i on je "prezadovoljan" što ćemo igrati EL. Nevjerojatno.

    Mislim ova momčad realno ni nema što tražiti u LP, ali za to je glavni krivac upravo taj Krznar koji je "prezadovoljan" EL jer da imamo trenera koji zna što radi, momčad bi izgledala bitno drugačije.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Lik sam kaže da je dinamo bolja momčad, al ne vidi problem u ispadanju ukupnim rezultatom 3:0! Koji k?

    Aja da je bilo 1:1 i 0:0 pa se ispalo na penale, al ovi su prošli na vrlo komotan način, lakše nego što je dinamo prošao valur.
  • masacusec
    3k
    Damir Krznar je možda OK čovjek, no totalno nedostojan klupe Dinama kao glavni protagonist. Frajer je mlakonja kojemu se iz upravljačkog centra smještenoga u Međugorju slaže momčad. On ni u kojem trenutku nije pokazao samokritike na svoj račun i na račun „zvjezdica“ koje vodi. Ponavljam, djeluje mi kao pošten čovjek, no u profesionalizmu čovjek je iz sjene, neautoritativan, bez trunke karizme i jasnog stava kako bi momčad trebala izgledati. Vječito ostavlja dojam apatičnosti i rezigniranosti.
    S obzirom na realnu vrijednost i kvalitetu današnjeg Dinama, veliki je neuspjeh i sramota ispasti od pastirskog kluba kao što je sheriff, pritom mu u 180min ne dati gol.
  • Ludovic IX
    5.1k
    mislim da si potpuno u krivu o ome tko mu slaže momčad. Krznar sam slaže momčad i to radi potpuno krivo. pokušava igrat na sigurno i trpi Oršića npr a možda bi mu špikić već dosad zabio dva tri gola koja bi promiejenila sliku svega..

    Gura Čopa i Menala na osnovu neznam čega a recimo nije ni probao ograti sa Gavranovićem kao špicem i Petkom na mjestu ofenzivnog veznog.
  • xavier
    11.1k
    Krznar sam slaže momčad i to radi potpuno krivo.Ludovic IX

    Ja bih čak rekao da je manji problem što on nešto radi "krivo", a puno veći što očito nema ama baš nikakav autoritet u svlačionici. To je nešto što ne može funkcionirati.

    Bjelica je došao kao neupitni autoritet, a Zoran Mamić naravno da ima autoritet u svlačionici Maksimira (ne mislim ovo zadnje kao nešto dobro nego samo želim reći da igrači znaju "tko je on").

    Kad su momčad vodili Jovićević i Krznar, odmah se vidi bitna razlika u tome kako momčad diše kad je trener netko bez autoriteta.
  • Ali
    1.9k

    Nazalost u pravu si 100%, igraci su danas postali kao djeca u vrticu, ak je "Teta" sa iskustvom i autoritetom, sve funkcionira. A ova "Teta" nezna i grupa joj je u rasulu. Nek se uci na Dragovoljcu ili kaj ja znam gdje.
    Ovak je ostetio klub za barem 25-30 m€.
    Orsic je lani vrijedio 8-10m, sad kad bi ponudio netko 3m to bi bilo iznenadjenje.
    Livi ako dobiju 5m je uspjeh a glatko je bio oko 10m.

    Nije sve u lovi, ali sa tim novcima se mogla odraditi uspjesna smjena ekipe po jedno do dva pojacanje u svaku liniji, uz jos koju posudbu i ekipa koja se moze bez straha nositi sa Benficom i slicnima. A ovako apatija, svi jedva cekaju ispisnicu, nikom osim ocajnika koji nemaju gdje ne pada na pamet dolaziti u takvu atmosferu...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ja opet ponavljam, krznar poslije dinama neće voditi ni klub iz donje polovice HNL-a, čovjek je pomoćni trener i to je to.

    Nije on kriv, nije se sam postavio na tu poziciju, nije si on sam dopustio toliko vremena na klupi.
  • Gorica86
    278
    Navodno je poslije tekme pobjego u svlacionu, ja ga nisam vidio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.