• jp23
    2.2k
    Jel to bilo ono šta je skoro tučnjava izbila u sektoru 5 pretkraj utakmice, ili ono prije kad se pol tribine ustalo i gledalo šta se dešava
  • LovroZG
    1.3k
    Nismo ni danas bogzna šta pokazali. Opet je bilo previše pimplanja, pogotovo u prvom poluvremenu. Imamo priliku za šut, on se odgađa i šalje se lopta na krilo. Onda na krilu igrač prima loptu i namješta se pet minuta na centaršut i onda prilika za ubačaj propadne jer dođe šerif u blok. Slabo je to opet bilo.

    Al najviše me ubila ova izjava Krznara. Kakav jebeni zalog za budućnost? Kakvu i čiju budućnost? Osim Gvardiola nismo prodali nijednog startera od prošle sezone niti smo uveli u ozbiljnu rotaciju nekog mladog igrača. Di je tu budućnost? Su to Čop, Menalo i Gojak možda jer svi ostali igrači koji su danas igrali su tu bili i prošle sezone. Umjesto da nastavimo tendenciju rasta, ili barem zadržimo prošlogodišnju razinu, mi se pravimo da je ovo neki zalog za budućnost ko da smo krenuli s novim Olmima i Gvardiolima u današnjoj tekmi... Bog nam pomogo bez Majera jer nam se sva igra vrti oko njega, a kad on ne igra ili se ne pojavi na tekmi mi nemamo niš konkretno uigrano.
  • Neki tip
    19k
    ne znam što je bilo u sektoru 5.. ovo je bilo iznad mene 10ak redova, u sektoru 6 i jest zamalo došlo do tučnjave, odnosno bilo je nekakvog naguravanja, pozivanja i psovanja.

    Na to puno ljudi ustalo i promatralo. Osobno baš i ne pozorno, vidio samo da su otfurali tog kaj je stalno dobacivao, a ovog kaj se s njim zakačio su odvukli njegovi, negdje drugdje na tribinu, valjda na 7
  • LovroZG
    1.3k
    Na 5. se isto neš dogodilo. Ja nisam skužio šta je bilo, al navodno je neki lik neš glasno dobacio Krznaru pa se redari sjatili prema njemu.
  • Neki tip
    19k
    pa isto to je bilo tam iznad mene, a ja bio na 6..

    Ma, nebitno..

    P.s. posve je moguće da sam ja sjeo u krivi sektor i da je sve to zapravo jedan te isti događaj i da sam sjedio u sektoru 5 :lol:
  • Ali
    1.9k
    Da, i meni baš palo na pamet kako su prošla dobra stara vremena ponosa i slave u Europi kad smo sve radili kak je trebalo.
    -

    Zakaj cinizam:
    Petev 35 utakmica i samo 23 pobjede 65% i od toga 8 sa 1:0 - cipela u dupe
    Cvitanovic 32 utakmice i samo 21 pobjeda 65% - cipela

    Krznar 36 utakmica i samo 23 pobjede dakle 63%
    - kaj se ceka ???

    Bjelica se pijavuo nakon ovih diletanata gore spomenutih.
    Sad da je k'o nekad bi ovaj jos prije lokomotive dakle na 34... bio bye bye
    Ali ocito nije to to...
  • Majki2111
    2.6k
    Evo Krznar na presici rekao hrpu stvari. Nije još dosta automatizama uhodano iako neki su već trebali biti. Sa reprezentativcima se još uvijek radi na individualnoj razini. Ima puno pozitivnih stvari na ovoj utakmici, nismo niti blizu maksimuma ponajprije zbog paklenog ritma.

    Veli da zasad osim Majera niko ne odlazi.
  • marcio amoroso
    31.9k
    E moj Krznar. Ekipa koja je 10 puta manje vrijedna od nas nas rutinski izbaci, a ti pričaš o pozitivi.
    Rijetko kad ovako dobra momčad, a ovako jadna igra.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    petev 35 utakmica i samo 23 pobjede 65% i od toga 8 sa 1:0 - cipela u dupe
    Cvitanovic 32 utakmice i samo 21 pobjeda 65% - cipela

    Krznar 36 utakmica i samo 23 pobjede dakle 63%
    - kaj se ceka ???
    Ali

    S tim da su mandati neusporedivi, ova dvojica nisu preuzeli momčad kvalitativnog ranga trenutnog dinama.

    Dinamo je pod krznarom nazadovao u doslovno svemu. Što prije ga maknu, to bolje. Ja isti tren potpisujem poraz od Osijeka ako će to značiti novog trenera.

    Meni još ne ide u glavu da trener momčadi koja je ganjala zaostatak od 3:0, u utakmici koja je završila 0:0, nije obavio sve zamjene koje je imao na raspolaganju!

    Tragikomedija!
  • Jurki
    8.4k
    Tužan kraj jedne velike generacije.. kaj se čeka sa sječom glava?
  • SAS1987
    13.3k
    kaj se čeka sa sječom glava?Jurki

    Kojih? :smile:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Mene fascinira kako to sve krznar pokušava prikazati kroz ružičaste naočale.
    Igrali smo dobro, čestitam šerifu, imamo dobar zalog za budućnost????

    Frende, prvak moldavije je UVJERLJIVO izbacio dinamo, to je OGROMAN neuspjeh. AMEN!
  • SAS1987
    13.3k
    Mene fascinira kako to sve krznar pokušava prikazati kroz ružičaste naočale.db-izbjeglica
    Krznar je ili budala ili jako, jako arogantan.

    TrenerskeJurki
    Glave :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.