• Ludovic IX
    5.1k
    I krznar je dobar trener ali ne glavni već pomoćni. Ne vidi dalje od nosa i onda sjebe ako neide po planu
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ja bi petka ostavio na 10-ki i doveo nekog napadača
  • bbb medimurje
    2.9k
    Puno bolje al sansu izgubljena u moldaviji
    352 mi se svida
    Theo zivotinja
  • Markelo
    2.5k
    A mi si umislili kako ovakve ekipe dobivamo rutinski i kad ne igramo dobro. Kakvu smo šamarčinu dobili
  • Majki2111
    2.6k
    Pa ne igramo samo na tereneu, Sheriff ništa nije pogrješio. Sve nas je zaustavio. A pokušavali smo i igrali smo rizično...
  • Ludovic IX
    5.1k
    Igrači od par sto hiljada eura nisu pogriješili u 180 minuta. U 8 utakmica imaju 6 pobjeda i 2 remija. Zaslužili su LP. I čak mislim da će oni uzet barem bod i bit opasniji nego nekad dinamo u LP
  • Ali
    1.9k
    Ljudi moji ako ovo nije za otkaz stozeru;
    360 minuta zadnjih smo zabili jedan gol !!!!

    A nije da skripi u realizaciji, jer mislim da u svih 360min smo imali jedva 15tak udaraca u okvir gola.
    A pazi protivnike:
    Gorica, Sherif,Lokomotiva,Sherif ????

    Cemu se nadati, u prosjeku je to cca 2x u poluvremenu, i to nategnutih dva.

    Pa juniori imaju vecu takticku moc.
    Ali neka su druga vremena, nekada bi trener letio naglavacke i da sa ovakvom taktikom i prodje u lp!
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ne želim braniti krznara ali ovo je poraz igrača.. oni najvažniji su zakazali . Da je stavio špikića i malog baturinu, svi bi mu jebali mater a vjerujem da bi bolje izgledalo. Oršića treba poslati na odmor dva tjedna i onda nek počwn ulaziti po malo sa dođe u formu. Meni je on najveće razočarenje.pa Majer , mišić..
  • db-izbjeglica
    12.6k
    što se tiče nogometnih pitanja, jedino je bitno da dinamo dovede poštenog trenera.
    krznar jednostavno nije čovjek za taj posao i to palamudim već pola godine.

    čovjeku su svi najbolji igrači van forme, ozljede se događaju kao na pokretnoj traci, igra nema jasan plan i ono najgore od svega, on ne vjeruje u igrače, a samim time ni igrači ne vjeruju u njega.

    čovjek ima pripremljeno nekoliko igrača na koje računa, ostali su tu da popune zapisnik. danas ga gledam na tekmi kako zbunjeno, prekriženih nogu, stoji pored linije, minute protječu, a on ne mijenja ništa. dinamo je igrao utakmicu u kojoj treba zabiti 3 gola, trener nije iskoristio sve zamjene!

    on očito ne vjeruje u špikića, ne vjeruje u bulata, itd... što onda očekivati od tih igrača kad dobiju priliku? ljudi božji, dinamo šerifu u 180+ minuta nogometa nije zabio gol, još poraznije - nije stvorio dvije ozbiljne šanse.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ne želim braniti krznara ali ovo je poraz igrača.. oni najvažniji su zakazali . Da je stavio špikića i malog baturinu, svi bi mu jebali mater a vjerujem da bi bolje izgledalo. Oršića treba poslati na odmor dva tjedna i onda nek počwn ulaziti po malo sa dođe u formu. Meni je on najveće razočarenje.pa Majer , mišić..Ludovic IX

    neće igrač ući u formu sam od sebe, nešto je i do trenera, psihičke, fizičke, psihičke pripreme.
    ovo jednostavno ne ide, ako nije do sada uspio probuditi igrače, neće ni od sad.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ne nije ovo poraz igrača, ovo je ISKLJUČIVO poraz Krznara. Da bi igrači igrali kako treba (iako se mi navijači volimo pravit ludi i govorit da bi igrači igrali nekad bolje bez trenera) treba imat taktiku. Igrači moraju znat šta radit, gdje se kretati i gdje stajati. Plus trener je taj koji mora postavit 11 najboljih u tom trenutku, ali i prilagodit se protivniku po potrebi. Ako netko od igrača ne igra kako treba ZAMJENI GA, a ne pravit se ludim 5 utakmica za redom i nadat se da će se nešto magićno promjenit... To su isti igrači koji su razbili Krasnodar, Totić, jedina je razlika to što nemaju samopouzdanja i spremljenu taktiku ZBOG Krznara.

    To je to od mene danas. Preživćan sam nakon ovoga, jedino me otkaz može razveselit.
  • Olmic
    2.7k
    Prognoziram odlazak Livakovića, Jakića uz već rješen odlazak Majera. Nadam se dolasku stopera i zadnjeg veznog

    I odlazak Krznara, ali ako pobjedi Osijek što je lako moguće jer su ovi truba, e onda jbg
  • Markelo
    2.5k
    Šlepa se preko igrača koje je doveo još onomad Bjelica. Krznar je limitiran trener ali i trener koji ne zna ni koji mu igrači trebaju u ekipi. Veze taj nema ni koga ni gdje bi tražio pojačanja. Tome svemu pomaže i to da se ne zna ni tko nam je sportski direktor. Navodno je to isto Krzar mada nije sigurno. Pa ne možeš tako neozbiljan biti niti u Hnl-u jer ćeš dobit o gubici a kamoli u Europi
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Čestitke Šerifu na plasmanu u Ligu prvaka, ali i mojim igračima koji su bili fantastični, vjerovali su do zadnje minute. Ne očajavamo, ovo je bila dobra partija i dobar zalog za budućnost - rekao je Krznar

    6a9uk.jpg

    što reći na ovo?
    čovjeku momčad u dvije utakmice ne uspije zabiti gol prvaku moldavije i on kaže da su bili fantastični i da je to dobra partija i zalog za budućnost???????????????

    pa tko ovog čovjeka ne bi slijedio i stajao čvrsto iza njega!
    kakav pobjednički mentalitet, neviđeno nešto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.