• og1986
    2.9k
    Krznar trolla ovom izjavom
  • xyz
    840


    Za trolanje moraš imati nešto mozga, a on ga nema...
  • Ali
    1.9k
    Evo Monaco je posrnuo u Kievu.
    Mozda se pojavi sunce na horizontu. Sve nade su u "ludog rusa" koji bi veceras mogao potegnuti otkaz braci Kovac. A da nama svane i krene era sa njima na klupi i da slijedecih 2-3 sezone imamo glavu i rep
  • Nolifer
    6.5k
    Igra bolja danas, no ne dovoljno. KTC na nivou danas, Ivanušeca bilo svugdje, Petko i Čop klasika...

    Krki hvala i doviđenja
  • Jaro
    5.4k
    Krki i izjavama i igrom vraca sve u doba K.Jurcica i ekipe...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ne znam, ja sam silno razočaran.

    primjerice, prošle godine se ispalo od ferencvarosa, u toj jednoj utakmici, ali se vidjelo da je dinamo bolja momčad. jednostavno se dogodila ta jedna od 10 međusobnih utakmica koju će protivnik dobiti.

    ovo je sasvim druga priča.

    šerif je prošao apsolutno zaluženo, prvu utakmicu su razvalili, u drugoj utakmici totalno iskontrolirali situaciju. dinamo im nije zabio gol, a ja sam imao dojam da se to ne bi dogodilo ni da su nastavili igrati još dvije utakmice.

    baš jako, jako loše!
  • jaijivic9
    572
    Krznar is a big part of the problem but a new coach isn't enough, Dinamo needs at least a CB and a Striker.
  • Nino Bule
    11.3k
    Matjaz Kek, Josip Ilicic i jedan stoper i mozemo po kantu EL
  • Crusades1986
    9.5k
    Zašto je Damir Krznar još uvijek trener Dinama?
  • Infinity
    15.2k
    Ne muci me toliko ispadanje. Jbga, dogadja se. Danas smo bili bolji i muci me to sto nismo dobili utakmicu. Muci me sto barem pola sata nismo vodili 1-0 i da je ovima u glavama da nastaje haos kod 2-0, pa makar tih 2-0 bilo u 92. Muci me to sto je ovo ispalo rutinski. Jebeni Sheriff nas je rutinski izbacio. Prvi put su prosli na penale i to covjek moze staviti pod slucajno, al 3-0 ukupno nikako.
  • jaijivic9
    572
    Because Krznar and the fugitives are shameless
  • Zambatine škude
    2k
    Ali neka su druga vremena, nekada bi trener letio naglavacke i da sa ovakvom taktikom i prodje u lp!Ali

    Da, i meni baš palo na pamet kako su prošla dobra stara vremena ponosa i slave u Europi kad smo sve radili kak je trebalo.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Kaj je na zapadu bila neka frka?
  • Neki tip
    19k
    Kaj je na zapadu bila neka frka?NitkoBitan

    Ma neki glupan dobacivao otpočetka pizdarije. Kakti pokušaj duhovitosti, ali samo naporan.

    Onim bližima mu gore išao na živce pa se zakuhalo. Došli neki Dinamovi zaštitari, šta li, u civilu, i otfurali ga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.