• jaijivic9
    572
    If you can't score a fucking goal against a Moldovan team you just don't deserve to be in UCL.

    And in HNL you can't expect to win every game 1 - 0 with an OG.
  • KlasicZg
    515

    Potpisujem...
    Nama to znaci sve...njih zaboli kara zato kaj ce im tak i tak sjest par desetaka tisuca eura u dzep
  • Ludovic IX
    5.5k
    Danas su trebali igrat i špikić i mali Rukavina ali tko bi maknuo Majera i Oršića..čak ni rekao da ovo nema veze sa krznarom što se tiče igre. Igrači su van forme i to je to. Pogotovo glavni igrači a nemamo sigurnost u Ademiju i dancu
  • Ludovic IX
    5.5k
    Batina..ne rukavina
  • Dudu
    2.6k
    Čestitke šerifima, apsolutno zasluženo
  • og1986
    2.9k
    Odvikao sam se da nas ovakve momčadi rutinski rješavaju
  • Olmic
    2.7k
    Krznar hvala lijepo i doviđenja
  • Jura
    210
    Očekivao sam nekakav rizik i napad bar od 70 minute ali ništa. Jedino pozitivno iz ove tekme je da u Franjiću dobivamo odličnog igrača na više pozicija.
  • Majki2111
    2.6k
    Nemam kaj zamjerit ekipi, borilo se, igralo se napadački, uktra rizično. Stoperi su se pridruživali u napad, igrali bekove. Đaba kad nemamo mi u Hrvatskoj vezne igrače za igrat proziv bunkera. Guranye kombinatorika preko sredine, pogotovo Ivanušec. Sheriff nije napravio nitijednu grešku, svaka čast i zasluženo.

    Falilo mi je više ubačaja.

    Ispali smo zbog danas nego zbog prošle tekme.... Moldavci su dobra momčad.
  • blue heart 72
    1.4k
    Pošto ne tipkam po mobu za vrijeme tekme, napisat ću nekaj kaj je sigurno već netko napisao do sada. U ove dvije tekme je bolja i potentnija momčad prošla dalje. Odradili su nas baš rutinski. Mi nemamo nikakvu ofenzivnu igru, to je za nas strani pojam. Za neke igrače, a za trenera da ne govorim, nadam se da ih više nikada neću vidjeti da se spominju u bilo kojem kontekstu, koji je povezan sa dinamom. Zadovoljavajući večeras :Livi, Bartol, KTC i naravno BBB na sjeveru. Sve ostalo jako mršavo. Najlošiji Duje, i Lovro

    Moglo bi biti ajme majko i u EL-u
  • Jaro
    5.6k
    ja cu se ubit jbt...
  • cron1ck
    1.6k

    Slazem se s tobom i ja se tako isto trenutno osjecam, ALI lijepo je biti navijač kad se prode Tottenham, Krasnodar, Viktoria Plzen.
    Majer, Orsic, Petkovic ce ovih dana biti prozivani i padat ce teške rijeci na njihov racun, ali ja ipak mislim da oni to ne zaslužuju jer su nam donijeli toliko srece i veselja u utakmica koja sam gore naveo. Znam da je u ovom trenutku ovo tesko shvatiti, ali treba podignuti glavu, sabrati se malo i napraviti kvaliteta rezultat u EL, a ja vjerujem da su oni to sposobni.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Gledo sam baš danas Podcast utakmicu po utakmicu i dečki inače imaju ok "takeove" i onda čujem monolog Ljube koji me čak i malo potako na razmišljanje. Možda sam od početka bio protiv Krznara pa eto sve vidim kroz neko sivilo. I onda se desi današnja utakmica i vidim da je totalne gluposti pričao... Mislim kako možeš reć da ekipa zaslužuje podršku ako jebeno prodaju najboljeg igrača prije najbitinije utakmice koji nas je vuko na startu ove sezone, igramo bez ideje skoro pa od početka mandata Krznara i dosad smo imali sreće, ali nemožeš uvijek imati sreće. Ako navijaš za klub imaš pravo kritizirat ako stvari ne valjaju, pogotovo ako ne valjaju već neko vrijem, a ljudi se prave slijepima jer smo prošli nekim ludom Totić u utakmici koja se nikad neće ponovit, pogotovo pod ovim trenerom. Sve u svemu KRZNARU ODLAZI jer ja ovo više nemogu gledat...
  • og1986
    2.9k
    Nismo ispali zbog danas nego zbog prošle tekme jel

    A evo tako dobra igra za koju nemaš zamjerke nam donila 0:0.
  • Ludovic IX
    5.5k
    "u lošoj formi sam"

    Ne možemo mi pobjeđivati bez Oršića u bar nekoj formi. Majer odličan dok nije počelo ovo sa transferom, odonda za kurac. Petko je meni bio dobar danas. Ivanušec se trudi ali neide.

    Ponavljam stoti put, menalo je za klub ranga rijeke, za dinamo nije. Nama fali 3 igrača minimum da bi prošli skupine EL. Stoper, desno krilo koje zna i napadač koji može gol zabit. I zamjena Oršiću dok on ne dođe sa godišnjeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.