• IstokKa96
    580
    32000 - clanova
    22000 - kapacitet
    5000 - godisnjih (neka su istovremeno i clanovi u
    'idealnim' uvjetima)
    4000 - godisnjih neka dodje
    3000 - gostujucih
    15000 - slobodnih mjesta

    27000 - clanova (32-5) > 15000 'slobodnih' mjesta (22-4-3)

    Reklo bi se da bi stadion trebao goriti i da ce se traziti karta vise za Dinamove navijace.

    Sve ostalo u suprotnom moze ici u rubriku 'zasto Dinamovi navijaci ne idu na stadion'.
  • Boycie
    511
    ili 6000 tovara i 6000 nasih. O ovoj drugoj brojci sami odlucujemo. Svako ko zeli snaci ce se.
  • IceMan
    1.6k
    Pa evo dečki sad je idealna šansa tim svim Dinamovcima koji bi eto na tekmu a nisu članovi, idealna prilika za učlaniti se kako bi u budućnosti izbjegli takve situacije, i mogli normalno kupiti kartu…

    I znate kolko će se ih učlaniti?

    1 il nijedan posto.


    Znam jer poznam takve.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Neka do subote promjene odluku i stave da godisnjaci clanovi mogu uzet karte za 4 osobe i to je to. Ovako ekipa vecinom ovisi o clanovima u Zagrebu koji nisu godisnjaci a takvih bas i nema puno. Cim netko u Zagrebu nije godisnjak to vec baca sumnju da je zainteresiran za odlazak na Maksimir po hladnoci.
  • xavier
    11.3k
    ima dosta ljudi koji ne brinu o tim stvarimablue heart 72

    Ne brinu o tim stvarima, a ne brinu očito ni o dolasku na utakmicu ako ne igramo protiv Hajduka ili nekog jačeg europskog protivnika.
  • xavier
    11.3k
    Pa evo dečki sad je idealna šansa tim svim Dinamovcima koji bi eto na tekmu a nisu članovi, idealna prilika za učlaniti se kako bi u budućnosti izbjegli takve situacije, i mogli normalno kupiti kartu…

    I znate kolko će se ih učlaniti?

    1 il nijedan posto.


    Znam jer poznam takve.
    IceMan

    Upravo tako.

    Da se razumijemo, ne osuđujem nikog, ali ove smo godine učlanjivali sve po redu. Žene, djecu, prijatelje, kumove...i sad odjednom imamo puno "velikih dinamovaca" koji silno žele na utakmicu, a i dalje nisu članovi...
  • blue heart 72
    1.5k
    to opet ne mijenja činjenicu da je netko kao član i godišnjak, zakinut u odnosu na nekoga tko je samo član
  • Captain America
    14.8k
    Frend mi je upravo pokazao poruku zagrebačkog tovara u kojem ga moli da mu uzme kartu jer je "član klošarčina".

    Eto zašto se klub odlučio na ovu odluku.

    Ako neko nije osjetio potrebu učlanit se početkom ove godine, onda ne treba ni osjećati potrebu za odlaskom na ovakvu utakmicu.
  • xavier
    11.3k
    to opet ne mijenja činjenicu da je netko kao član i godišnjak, zakinut u odnosu na nekoga tko je samo članblue heart 72

    Može li član koji nema godišnju kupiti samo sebi i nekom drugom ili može i nekom drugom bez da kupuje sebi?
  • dzis
    605
    Imam osjećaj da će klub promjenit odluku u subotu kada vide kako ide prodaja
  • NitkoBitan
    13.3k
    Samo sebi i nekom drugom, nemre drugom bez da kupi sebi.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Sutra prvi dan prodaje po ovom modelu, prognoziram niti 500 prodanih karata i promjenu odluke.
  • The Undertaker
    4.4k
    Što će tek biti ako zadnja utakmica bude odlučivala o prvenstvu.
  • Keyser Soze
    8.5k
    Ja isto, očekujem teški debakl od posjete u suprotnom.
  • xavier
    11.3k
    Samo sebi i nekom drugom, nemre drugom bez da kupi sebi.NitkoBitan

    U čemu je onda problem? Kako si zakinut kad već imaš godišnju i ne treba ti ulaznica?

    Da onaj bez godišnje može kupiti i samo drugima, onda da. Ovako može kupiti sebi te usput još nekoliko ulaznica ukoliko kupuje sebi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.