• marcio amoroso
    31.9k

    Čekaj. Moj klub netko pokrade i iz njega izvuče 80 milijuna eura, a ja se trebam sramiti jer je lokomotiva igrala prvu ligu i imala Dinamove igrače na posudbi?
  • Dudu
    2.6k
    Trebao bi, ali ne moras. Razlika je u tom :cool:

    Mamic je prvo malverzacijama nad svime ostalim nabrojanim osigurao da ima sta ukrasti, to dvoje je islo zajedno, ne moze se gledat odvojeno.
  • Nino Bule
    11.3k
    Monopol nad talentima znaci da ces sigurno igrat u mladim reprezentacijama ako dodjes u dinamo, meni to nije ok.
  • marcio amoroso
    31.9k
    I ne sramim se. Vjeruj mi :cool:
    Sramim se krađe nad svojim klubom i države koja je to gledala nijemo godinama. Sa tih 80 milijuna je moj klub mogao imati 15 Lokomotiva u raznim državama i Dinamo Arenu.
  • GZomanid
    572
    Moj klub netko pokrade i iz njega izvuče 80 milijuna euramarcio amoroso

    Nije ga netko pokrao nego ga je pokrala ta "uspješna firma", to je najveći problem. Nemreš odvajati upravu od sportskih retultata kluba..
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nije ga netko pokrao nego ga je pokrala ta "uspješna firma", to je najveći problem.GZomanid

    Kod koga su pokradeni novci sada? Kod “uspješne firme” ili kod “nekoga”?
  • GZomanid
    572
    Pazi ti "neki" JESU uspješna firma, inače kaj ti je poveznica, modra boja, stadion, povijest? Ja sebe nemrem tolko lagati..
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne kuzim kakve su ovo glupe fore, taj isti klub je pokraden, a do sportskih uspjeha je dobrim djelom dosao isto krađom. Srami li se netko ili ne je nebitno, ovo je cinjenicno stanje.
  • Dudu
    2.6k


    Potpisujem :clap:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja osobno da smatram da su moja kćerka ili moj sin do nekog sportskog uspjeha došli krađom nebi navijao za njih.

    Iskreno vam se divim ako smatrate da je sve ovo što Dinamo danas na sportskom planu jeste krađa a i dalje navijate za njega. Najiskrenije vam se divim.
  • Dudu
    2.6k


    Ja to odvajam. Kao sto se Nijemci stide Hitlera i koncentracijskih logora, ja se stidim Mamica, Hnsa i Lokomotive.

    Oni su ostali ponosni Nijemci jer je Njemacka ideal. Ja sam ponosni Dinamovac jer je za mene Dinamo ideal.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Jel imaš neki Dinamo iz povijesti koji ti je ideal ili neki zamišljeni?
  • Dudu
    2.6k
    Nažalost više zamišljeni jer sam relativno mlad još, uvukao sam se u priču kao malo dijete kad nisam ni znao da postoji išta izvan travnjaka
  • marcio amoroso
    31.9k

    dao sam ti lajk i sve 5. Nikada i nikome ne želim pametovati i popovati, ali u životu, a tako i u sportu nikada nije sve bijelo i crno. Postoji i nešto između, vjeruj mi.
  • marcio amoroso
    31.9k

    I ti i takvi dečki ste razlog zašto ja osobno volim Dinamo. Volim ga jer smo civilizirani i jer znamo argumentirano raspravljati.
    Volim ga jer nismo zadojeni i zavedeni mržnjom. Volim ga jer se mi i Lokomotiva sramimo. Za moj ukus nekada i pretjeramo sa pravedništvom, ali to je ok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.