• marcio amoroso
    31.9k

    Mislim da će ipak Mišić umjesfo Bulata krenuti.
  • Eduardo
    17.2k
    Livi-Franjic-Lauritsen-KTC-Ristovski-Jakic-Bulat-Orsic-Majer-Ivanusec-GavranovicBeowulf112

    Meni se ovo sviđa. Ali, slažem se s @marcio amoroso mislim da će Mišić startati. Možda da nismo kiksali protiv Slavena bi očekivao koju promjenu više, a vjerujem da niti Istru ne bi odgodili jer bi tamo imali još više prostora za rotaciju. Ovako si ne možemo dopustiti da nam Osijek odmagli na opipljiviji razmak.

    Legija je odmarala podosta igrača za srijedu pa su dobili po nosu.
  • Pop corn
    4.8k
    Što se rasprave o rezultatu tiče: važna stvar je tu i taj koeficijent koji nas čini nositeljima u svim pretkolima. Taj temelj diže letvicu očekivanja od svake nove uprave kojoj se dade povjerenje i odgovornost. Za uspjeh je to dosta važna stvar.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Dinamo je do prije par godina prvu momčad koristio kao izlog.

    Zaokret se dogodio ili poklopio dolaskom Bjelice.
    Od tada se počela stvarati momčad koja će moći i znati igrati na rezultat. Uspjeh je došao vrlo brzo. Rezultatski, a bome se dokazalo da se i dalje može prodavati, a da rezultat ne trpi.


    Sada u goste Cityu ili Tottenhamu ne idemo kao ovce na klanje, a kući smo do Villarreala bili nepobjedivi. Jednostavno se dogodio pozitivan zaokret i siguran sam da će sve uprave raditi na tome da ovo zadrže ili koliko je moguće nadograde.
  • The Undertaker
    3.9k
    Moram priznati da nisam baš razumio ovu priču gore. Onda, da li je Dinamo uspješan klub (firma) ili nije?
  • marcio amoroso
    31.9k
    Za mene osobno je. Posebno kad se uzme obzir da se iz tog kluba kralo i da je to dokazano.

    Za mene je itekako uspješan, posebno zadnjih par godina kada su došli i rezultati.
  • The Undertaker
    3.9k
    Tako nekako i ja razmišljam.
  • SAS1987
    13.2k
    Za mene je Dinamo jako uspješan klub što se tiće rezultata ali isto tako klub koji skoro pa ne koristi potenciala navijača pa sa time gubi jako puno novaca koji bi ga dugoročno mogli držati na ovom nivoju.
  • Dudu
    2.6k
    Bitno je i kako je dosao do toga, nijedan tim na svijetu nije imao svoja dva tima u ligi i covjeka koji je 20 godina drmao nacionalnim savezom, utjecaj nad sudackon organizacijom, utjecaj na politiku, birao trenere svih uzrasta reprezentacija, monopol nad talentima.. Kad se to uzme u obzir, nije bas nesto ni uspjesan, a o zlostavljanju navijaca da i ne pricam.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Prevedeno “pokralo” znači :up:
  • GZomanid
    572

    Tak i ja slično promišljam, sretan sam kaj dobro igramo, ali stalno propitkujem na kakvim temeljima je to sve izgrađeno.. Uostalom kako da cijenim uspjeh firme koja do istoga dolazi lažima, krađom i borbom protiv vlastitih navijača? Jbg, nije lako biti dinamovac..
  • Dudu
    2.6k
    Normalno da je pokralo, samo slijepac moze reć da Lokomotiva nije krađa, to je uvreda za svakog ljubitelja nogometa. Dinamo ne bi bio ovako jak, da nije imao taj inkubator, to je realnost.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Dokazano je pokraden samo Dinamo. To samo slijepac može ignorirati.
  • Dudu
    2.6k
    Ako je tebi to dovoljno dobar izgovor da opravdas sve ostale malverzacije, drago mi je zbog tebe.
  • marcio amoroso
    31.9k
    I šta znači “monopol nad talentima”? Zašto taj monopol nemaju Genua i Arminia Bielefeld nego Juve i Bayern?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.