• martens
    323
    Lokomotiva nije pravednistvo. Lokomotiva ona do prije koju sezonu je jedna od najvecih dinamovih sramota u povijesti jer je paralelno egzistirao klub koji je bio pod direktnom kontrolom uprave Dinama. Zakonito ili ne, to je druga prica, ali je nesportski i toga se svatko sa zdravim shvacanjem sporta i treba sramiti.
    Kao i respecta u kranjci i Soudanijevog penala u Vinkovcima. Prvo uvijek treba biti covjek, sportas kad pricamo o sportu... pa tek onda navijac svog kluba.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Znaci ako je nešto nesportski ja se toga trebam sramiti?
    Ja se iskreno više sramim kad kupim nešto pa osoba koja prodaje predloži da napišemo manju cijenu u ugovor a ja pristanem.
    Lokomotiva nije i ne može biti moja sramota jer ja osobno na to nisam mogao utjecati. Kako se ja mogu nečega sramiti ako nisam za to kriv?

    Edit: a još manje se mogu nečega sramiti ako to nikada nisam odobravao.
  • immerwieder
    1.2k
    ali i u četvrtak taj isti bjegunac postavlja za predsjednika saveza možda i 5., 6. političara po rangu u vladajućoj stranki, imam 53 godine, iskreno ne očekujem da budem doživel stadion niti ikakvu promjenu
  • marcio amoroso
    32.2k
    O tom predsjedniku saveza znam sve najgore. Taj je varalica i lopov malo žešći.
  • Papastrumf
    9.7k

    Ajde ne budi naivan. Mamic postavio Svetinu na mjesto izvrsnog direktora? Kako da ne.
  • Papastrumf
    9.7k
    Iskreno vam se divim ako smatrate da je sve ovo što Dinamo danas na sportskom planu jeste krađa a i dalje navijate za njega. Najiskrenije vam se divim.marcio amoroso

    Pa upravo to i je problem kod velikog dijela navijaca. Vole dinamo kao ideal al ne mogu ili nisu mogli navijati za njega zbog takvih stvari kao sto je lokomotiva.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Pa upravo to i je problem kod velikog dijela navijaca. Vole dinamo kao ideal al ne mogu ili nisu mogli navijati za njega zbog takvih stvari kao sto je lokomotiva.Papastrumf

    Pa ja to respektiram. Samo sam pitao kolegu dudua koji ideal. Kada je postojao taj ideal? Šta znači vratite nam Dinamo i kad je Dinamo to bio naš? Jel se možemo složiti da je za Dinamo navijati uvijek bio križ? Meni osobno jeste jer je prvo bio u Jugoslaviji ugnjetavan, onda mu je mijenjano ime pa je došao Mamić.

    Meni je 40 godina i ne znam kad je Dinamo bio naš.
  • Pop corn
    5.1k
    Ne može biti uspješno ništa što je prožeto lopovlukom, korupcijom i tiranijom. Dok god oni ne odu iz kluba mi nismo uspješan klub igrali mi makar i finale Europske lige.

    Drago mi je što smo ozbiljna europska momčad, što se novi igrači odgajaju i asimiliraju na Dinamo u društvu onih koji su prezimili dva puta u Europi, igrali al pari sa svima i nemaju više mentalitet spuštenih gaća već rutinskih pobjeda. To je puno za budućnost Dinama.

    Ali džabe to sve kad su tu ovakvi podržatelji pljačke koji nisu tražili niti povrat pokradenog novca već to riskirali da zaštite ovog
  • Pop corn
    5.1k
    Ajde ne budi naivan. Mamic postavio Svetinu na mjesto izvrsnog direktora? Kako da ne.Papastrumf

    I Pletikosu. Hahaahahah

    Cekaj, postoje i dalje ljudi koji misle da Mamic može ista u HNS-u i ZNS-u?!?!?! :rofl:
  • SAS1987
    13.4k
    Mamiću je moč ostala "samo" u Dinamu. A i ta mu se po meni topi poput sladoleda. Vjerujem da panduru iz dana u dan sve jače rastu apetiti.

    Btw, nadam se da u Zagrebu danes nema toliko kiše jer će inače biti na stadionu 300 ljudi :smile:
  • Neki tip
    19.3k
    Na moru sam pa nit ću biti na stadionu niti imam Arenu ovdje tako da unaprijed zahvaljujem na kakvom dobrom streamu..

    Ne linku "gdje ima dobrih streamova" jer to uglavnom znam, već izravnom linku.. :wink:
  • r1oma
    1.5k
    Btw, nadam se da u Zagrebu danes nema toliko kiše jer će inače biti na stadionu 300 ljudi :smile:SAS1987

    Trenutno je uopce nema, a za kasnije bumo vidli :smile:
  • über alles
    1.5k


    Odi na twitch(tj skini aplikaciju),upisi bembara u search kad pocne tekma I gledaj. Po meni najbolja opcija.

    Il ak ti se da napravi acc ,pa ga followay.
  • Baneki
    717
    Ta bembara nije prenosila zadnjih par tekmi, ajd probati ću danas opet.
  • über alles
    1.5k
    Zadnju nasu je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.