• Krizy
    35.1k
    U 3. kolu Dinamo na Maksimiru dočekuje Rijeku koja je u vrlo dobroj formi. Pod vodstvom Gorana Tomića Rijeka ima omjer 13-2-4, od čega su 2 poraza od Dinama. U ovoj sezoni su pobijedili u sve 3 utakmice, svaku po 2-0. Računajući i prijateljske utakmice, Rijeka je pobijedila u 11 od posljednjih 12 utakmica te jednom remizirala.

    Dosad smo s Rijekom odigrali 87 utakmica u HNL-u te ostvarili 49 pobjeda, 19 neriješenih te 19 poraza. Gol razlika je 169-78.
    Kući je Dinamo pobijedio u 34 utakmice, 5 puta remizirali i 6 puta izgubio, uz gol razliku 111-26.

    Nijedna momčad nema kartonirane igrače.

    Zadnju HNL utakmicu protiv Istre, Rijeka je igrala u sastavu:

    Labrović - Smolčić, Krešić, Velkovski - Tomečak, Liber, Mudražija, Pavičić, Vukčević - Drmić, Ampem

    Koeficijenti su:
    Dinamo 1.50 - 3.95 - 6.95 Rijeka

    Informacije vezane za ulaznice:
    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/ulaznice-za-utakmicu-dinamo---rijeka-na-stadionu-maksimir
    1. Kakav rezultat očekujete? (60 votes)
        Pobjeda Dinama
        85%
        Neriješeno
        12%
        Pobjeda Rijeke
          3%
    2. Idete li na utakmicu? (60 votes)
        Da
        35%
        Ne
        65%
  • Olmic
    2.7k
    Livi Ristovski Lauritsen Perić Muba
    Mišić Jakić Majer Kastrati Menalo gavran
  • deda
    27.5k
    Riječani navodno imaju ulet korone. Pitanje je u kakvom će sastavu danas istrčati
  • Dubravko1
    0
    A jel se ide na sjever ili nema navijanja?
  • reziser
    6.2k

    Ovo je podatak koji me jako žalosti.
    68% glasača ne ide na tekmu.....
  • Neki tip
    19k
    Ovo je podatak koji me jako žalosti.
    68% glasača ne ide na tekmu.....
    reziser

    Računaj da nas je bar pola u vrijeme tekme na moru..

    Ok, ima onih kao @marcio amoroso koji će se zaletit do Zgb i vratit nazad, ali takvi su ipak u manjini.

    Njemu je ionak rjeđa prilika pogledat Dinamo uživo pa i motiv za 400, 600 ili 800 km veći.

    Bravo svejedno, samo velim da nema niš čudno da dobar dio onih/nas koji smo na GO, nema istovremeno i na tribinama.

    Plus, kao što znaš, a sudeći po prilično reprezentativnim uzorcima zonaša iz ranijih anketa, bar 25% ionako nije iz Zagreba. Neki će doći, neki ne mogu.

    Uglavnom, da, posjeta je često prežvakavan problem, i sigurno ne nebitan, ali ne očituje se u ovom postotku i ovoj tekmi.
  • Olmic
    2.7k
    Najružnije šta će Hajduk imat više ljudi protiv Šibenika nego mi protiv Rijeke
  • deda
    27.5k
    Gledajte to s potitivne strane. Na Slaven je išlo 25% ispitanika, Omoniu 20%, a na Rijeku će 33%. Vidi se pozitivan pomak. Na Legiji očekujem 40%.
  • vjeko1701
    5.9k
    Treba se računati da je ovo doba godina kad je Zagreb poluprazan. Nema akademske populacije, radna populacija je po godišnjim odmorima a k tome je situacija s ovom pandemijom takva kakva je. Da ne pričamo o tome da je jedna tribina praktički raspadajući ukras uz teren a upravo je ta tribina bila tribina onih prosječnih navijača koji nisu za sjever ali ni za zapad.
  • Olmic
    2.7k



    Sve samo izlike. Zagreb je grad od milijun stanovnika s bližom okolicom. Stalno izlike Mamić, stadion, covid, godišnji. Tužno da nemamo barem 5-7 tisuća stalnih posjetitelja..
  • serbus
    3.4k


    Kaj je tu čudno ? Pa ako se neki klub bori da nema navijača to je dinamo pod ovom upravom.
    Za razliku od tovara koje možemo sprdat za rezultate ali barem imaju klub.
  • deda
    27.5k
    Imaju kurac, a ne klub.
  • serbus
    3.4k


    Gdje to klub ,navijače štopa kao nas ?
  • deda
    27.5k
    Kakve to veze ima. Oni su sranje od kluba
  • über alles
    1.4k
    Evo ja bi rade sranje od kluba ,nego ovo kaj mi imamo.


    Ja bi rade emocije,pa I tugu medu njima ,nego apsolutnu ravnodusnost koju osjecam zadnje desetljeca.

    I da znam do mene je ,nemaju svi takvo mislienje,al onda shvatite da je bas zato stadion prazan jer nismo svi isti.
  • Crusades1986
    9.5k
    Treba stavit na vagu sranje od kluba i klub gdje je predsjednica uprave nosač mita.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.