• TrnskoU18
    271
    Dobio informaciju
  • Cosey
    433
    Čisto da se naglasi, karta se besplatno može uzeti na člansku iskaznicu.
  • zgšd
    156


    https://mup.gov.hr/vijesti/osobne-iskaznice-istekle-nakon-proglasenja-epidemije-su-i-dalje-vazece/286504

    Kako prestanak epidemije u Republici Hrvatskoj još uvijek nije proglašen, skrećemo pažnju građanima, ali i svim institucijama i pravnim osobama u Republici Hrvatskoj koje za potrebe svojeg poslovanja traže uvid u javne isprave građana, da su osobne iskaznice, istekle nakon proglašenja epidemije 11. ožujka 2020. godine, I DALJE VAŽEĆE.

    tko zna jel to ovi u dinamu isto znaju... ne bi me cudilo kad ne bi mogel kupit kartu...
  • martens
    323


    Mladji od 18 nakon negativnog testa trebaju izvadit potvrdu u nekoj od HZZO poslovnica. Da se ne testirate ako to ne mozete obavit prije utakmice.
  • GZomanid
    572

    O jbt pa ovi se stvarno trude da im što manje ljudi dođe..
  • martens
    323


    Nije do kluba, do stozera je.
  • Pop corn
    4.8k
    Zaista želiš reći da naš sustav i firma dobro funkcionira?
    Možda bi i kod nas bio permanentni kaos da uspijemo rastjerati upravu, IO i NO, a tome većina nas ovdije i teži zar ne..
    GZomanid

    Ta uprava, IO i NO su svakom od nas koji su članovi kluba nametnuti. Nitko od njih ne bi bio u klubu da ih nije postavio odbjegli pljačkaš kluba. A tu pljačku su oni gledali i šutjeli.

    Ako nije kaos da predsjednica uprave nosi lovu sucima u Osijeku ili član uprave kluba vraća lovu u klub da se pokrije financiranje lika koji je trebao rušiti premijera države onda ne znam kaj je kaos.

    Zašto težiti uopće da oni odu kad imamo rezultate i sustav? Ajmo mu zažmiriti!

    Ljudi moji, koji vam je?!?!
  • GZomanid
    572
    Pa upravo to i ja govorim onima koji me uvjeravaju da naša firma dobro funkcionira. Kod nas ništa ne funkcionira osim rezultata koji će, vrlo vjerojatno, isto izostati neko vrijeme, onda kada maknemo upravu, IO i NO.
  • Pop corn
    4.8k
    Zašto bi izostao rezultat? Pa neće u klub doći baka Slavica sa Dolca i postolar Đuro iz kvarta, već će se tražiti povjerenje članova za kvalitetne kadrove koji bi bili kandidati.

    Ovo je teža glupost nego ova da klub ima demokratske standarde. To su sve nametnute teze ovih koje želimo maknuti i uvesti sustav, a vi gutate njihove udice
  • Papastrumf
    9.3k
    Da se ne zavaravamo, cak i u slucaju da u neko skorije vrijeme dodje do totalne demokracije i uvodjenja 1c1g, ova trenutna garnitura bi pomela izbore i to s preko 70% glasova.
  • Neki tip
    19k
    dodje do totalne demokracije i uvodjenja 1c1g, ova trenutna garnitura bi pomela izbore i to s preko 70% glasova.Papastrumf

    Pa, teze da će smjenom sadašnje garniture nužno patiti rezultat, a da bi možda nastao i stalni kaos, sigurno ne pomažu suprotnom.

    Možda će i biti tako, ali ne bih baš reklamirao puno.. :smirk:
  • Eduardo
    17.2k
    Zašto bi izostao rezultat? Pa neće u klub doći baka Slavica sa Dolca i postolar Đuro iz kvarta, već će se tražiti povjerenje članova za kvalitetne kadrove koji bi bili kandidati.Pop corn

    U kontekstu rezultata - on će izostati kad tad, samo je pitanje vremena, s ovom garniturom ili onom izabranom demokratskim putem. Par loših prosudbi pri transferima, pri izboru trenera i stvari krenu niz brdo. Dogodilo se Realu, Barceloni, Manchesteru, Milanu, Interu, sad i Juventusu, događalo se i nama. To se jednostavno događa u sportu. Teško je konstantno držati visoki nivo rezultata i uspjeha, a da u jednom trenutku ne posrneš.

    Jedno je kvalitetan kadar na papiru, nešto sasvim drugo u praksi, a to nećemo saznati dok ih ne vidimo na djelu.
  • Neki tip
    19k
    naravno..

    Pa ova sadašnja garnitura skoro 15 godina nema rezultat, ima ga zadnje 3..

    Ok, naravno da naslovi prvaka nisu ništa, ali s konkurencijom kakva jest ili je bila, odavno su mjerilo postali europski rezultati, a ne domaći uspjesi.

    Pa čisto da ne ispadne kako ovi već drugo desetljeće nižu same uspjehe pa će, eto, nužno, doći i do pada, s njima ili bez njih.

    Znam da nisi ti to, @Eduardo, ni mislio, ali naglašavam čisto da zbog zadnjih 3 godine ne zaboravimo 15ak godina solidnih rezultatskih frustracija u Europi.
  • Eduardo
    17.2k
    Pa ova sadašnja garnitura skoro 15 godina nema rezultat, ima ga zadnje 3..Neki tip sa Zapada

    Većina prije toga je bila sramota koju je teško zaboraviti. Mnoge uprave bile bi bivše nakon takvih europskih rezultata. Uglavnom, razumijemo se i slažemo u razmišljanju :up:
  • Beowulf112
    301
    Jedva cekam vecerasnju tekmu.S rijekom uvijek bude puno golova.Ja bi izveo sljedecu ekipu Livi-Franjic-Lauritsen-KTC-Ristovski-Jakic-Bulat-Orsic-Majer-Ivanusec-Gavranovic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.