• BBB Sibenik
    3.6k
    Bija san na utakmici igru necu komentirat. Atmosfera katastrofa, stadion u rasulu na tribinama saka ljudi koje vole dinamo od penzica do mlade dobi. Gledam sve to oko sebe i pere me tuga neka. Izdvojit cu jedan primjer nakon kojeg sam tija otic sa stadiona momentalno. Svi se mi borimo protiv mamica, antolica, barisica uprava ovi oni al sljam je doslovno u svim porama. Frajer koji je zaduzen za vip dio ispod zapadne tribine najodvrantija osoba koju sam mozda vidija u zivotu. Uliziva se svim zivima koga vidi, pusta pickice bez skeniranja covid potvrda kao “nema problema” te fore. U jednom trenutku dolazi otac sa sinom u invalidskim kolicima oboje u dresu dinama i frajer ih mice jer kao toboze nemaju u sebe nekakvu propusnicu sa strane da ovi u limuzinama mogu ulazit (doslovno je tako reka).Odvratno na sta je Dinamo klub koji volim cili zivot spa, i kakvi ljudi rade. Pozelia sam da ispadnemo u drugu ligu da svi odjebu i da se Dinamo vrati nama obicnim ljudima. (Mozda ce se netko uvridit radi ovog upisa il krivo svatit al cisto sam se izjada)
  • Nolifer
    5.9k
    Frajer koji je zaduzen za vip dio ispod zapadne tribine najodvrantija osoba koju sam mozda vidija u zivotu. Uliziva se svim zivima koga vidi, pusta pickice bez skeniranja covid potvrda kao “nema problema” te foreBBB Sibenik

    Tome mogu i ja posvjedočit, bila tekma sad protiv Valura, svi uredno u redu stojimo, čuj mene red, ko da je puna tribina i prolazimo normalno te smrdljive kontrole i na kraju dođu te dvije neke, ajde nazvat ću ih ''influencerice'' da ne kažem nekaj krivo, uglavnom, njih bez skenera ništa, samo pokažu valjda sise ili treptnu okicama i vozi dalje. A na sjeveru sve izuvaju do gole kože, mislim di je tu kriterij ono. Vrijede dvostruka pravila očito i ovo je onda piz'darija sa testiranjima, kad ti te dve ''influencerice'' dođu i prođu samo tako...
  • Majki2111
    2.5k
    Buraz moj zaprepašten sam koliko negativnih komantara. Očito ovdje svi imaju očekivanja da moramo svaku dobit. Čim se izgubi, mi smo loši, trener je loš. Ljudi moji Slaven je odigrao odlično. Nismo mi bili tolko ni loši. Osim Livakovića drugo polivrijeme.
  • Nolifer
    5.9k
    Nismo mi bili tolko ni lošiMajki2111

    Čim se izgubi, mi smo loši, trener je lošMajki2111

    Igrali smo maestralno, pa koju si ti tekmu gledal? Igrali smo loše, a nego tko je kriv? Baba Vanga ili trener koji ih je tako postavio? Trener se malo tu pogubio danas, al u utorak očekujem bolju igru i vrijednu spomena, ovo danas je za zaborav i ako nema kritike, nema ni popravka..
  • über alles
    1.4k
    Majki je Ty iz Arsenal Fan Tv-a
  • Olmic
    2.6k
    Mislim da je sramotno da nitko od igrača nije dao izjavu i ispričao se navijačima. Prvi Livaković kao kapetan
  • superhik
    9.7k
    Zanimljiva je i činjenica da je ovo Dinamu prvi poraz u prvom kolu HNL-a u povijesti.
    U 30 prvih kola, 25 puta su pobijedili i 5 puta remizirali.
    Zadnji put s Bjelicom protiv Rudeša 2018./2019.
  • Eduardo
    16.8k
    Zanimljiva je i činjenica da je ovo Dinamu prvi poraz u prvom kolu HNL-a u povijesti.superhik

    Hvala na info. Baš sam s burazom pričao sinoć o tome pa se nismo mogli sjetiti kad se dogodilo zadnji put, a u biti se nije dogodilo. :sweat:
  • Ali
    1.8k

    Jeli jos vrijedi ponuda?
    Mislim izgledno je Krznar nema muda i sam odstupit, a nema ga tko ni smjeniti. A to samo potvrdjuje da smo radtimani stroj i da ce Osijek pobjeci na +10 jos u kolovozu i nece to ispustiti...
1678910Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.