• Bosna86
    11.5k
    Nakon rutinskog prolaza na Islandu, okrećemo se novoj sezoni HNLa… U prvome kolu, u goste nam dolazi Slaven Belupo… Spletom nesretnih okolnosti, svi naši igrači su aktivirani ranije nego sto se ocekivalo. S obzirom da već u utorak slijedi Omonia, moguće je da će na teren istrčati izmiješani sastav pojačan sa par reprezentativaca. Ciljevi Dinama su uvijek isti, titula u prvenstvu i osvajanje kupa. S obzirom da se naši glavni konkurenti nisu nesto spektakularno pojačavali, očekujemo nesto lakše osvajanje titule nego prošle godine.
    Situacija sa ulaznicama se nije promijenila…. Isključivo se može uci sa covid potvrdom…
    1. Kakav rezultat ocekujete (60 votes)
        Pobjeda Dinama
        93%
        Neriješeno
          2%
        Pobjeda Slavena
          5%
    2. Idete li na utakmicu (60 votes)
        Da
        25%
        Ne
        75%
  • deda
    27.4k
    Marko Tolić ima tri žuta kod nas, a kod Koprivničanaca Törles Knöll.

    Očekujem postavu sličnu prvoj tekmi protiv Valura.
  • Olmic
    2.7k
    Nevistić rile teo Perić štef Jakić Mišić Majer kastrati Menalo gavran
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zagorac- Ristovski, Perić, Theo, Štefulj- Franjić, Mišić, Gojak- Kastrati, Čop, Menalo
  • Majki2111
    2.6k
    OK,
    Krznar je rekao da završni tehničko taktički zahtjevi još nisu odrađeni sa reprezentativcima. Trebat je još 1-3 tjedana da se sjedne na svoje mjesto.

    Otkrio je da u stožeru postoji ideja da Petko i Gavra igraju skuopa. Petko iza Gavre kao povućeni špic.
  • Bosna86
    11.5k
    Ne znam za vas, ali ja sam se bas sretan jutros probudio znajući da kreće HNL… Nadam se da cemo imati još jednu odličnu sezonu
  • Keyser Soze
    8k
    Livaković- Ristovski, Lauritsen, Perić, Štefulj- Franjić, Gojak, Ivanušec- Kastrati, Oršić, Gavranović
  • Nino Bule
    11.3k
    Volio bi vidjet misica umjesto gojaka i spikica umjesto kastratija, ostalo dobro.
  • Carrasco
    4k
    Špikića nema ni na klupi...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Nadam se da je kod Špikica ozljeda u pitanju, jer inače bi mogli imat novog Tolica...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Polako samo. Ovo je sasvim drugi nivo od onog na koji je on navikao. Špikić je kvalitetan igrač, ali mu treba vremena za prilagodbu.
  • Neki tip
    19k
    Meni je nevjerojatno da se sa svakim novim igračem na klupi ili tribinama, a koje bi netko od nas radije gledao na terenu, traže nekakve urote ili neznanje trenera ili ga netko ne voli ili baš ima nešto protiv njega, namjerno mu ne da priliku i zapostavlja ga.

    Pa jebemu, ako su rezultati dobri, a jesu, ako se igrači koji igraju zalažu i produciraju te rezultate, kako barem instinktivno zaključak nije - možda ne trenira dovoljno snažno, možda mu konkurenti na treningu izgledaju bolje, možda nije ništa od toga, ali ima lakšu ozljedu, iščašeno ponašanje, možda mentalno nije spreman za utakmicu, možda je stvar ritma.

    Kako je baš uvijek, u svemu, od života do Dinama kriv "sustav" ili neki vanjski faktor, a nikad i ni za što pojedinac kojeg se to tiče..
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Izgubio sam volju za gledanjem utakmice čim sam vidio da je kastrati u prvoj.
  • Nino Bule
    11.3k
    Imam osjecaj da bi kastrati mogao imat dobru utakmicu danas, a i slaven je dosta slabiji nego prosle sezone, ako nece sad nece nikad proigrat.
  • Nolifer
    6.4k
    ne znam kako vama, ali meni ova ulazna pjesma para uši
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.