• IstinaZaDinamo
    1.2k


    Koja drugacija? igrat ce barem 7 ovih pocetnih + Theophile, Moubandje, Majer i Ademi i eventualno Petkovic
  • marcio amoroso
    31.8k
    Jako jako loše.
  • Nino Bule
    11.2k
    to je 5 razlicitih igraca od 10 , dakle pola momcadi.
  • serbus
    3.4k
    Ja ne kužim to odmaranje igrača, pa sad imaš 100zamjena , nakantaj na 2 0 u pola sata full gas i izvadi ih van te top frajere. Pa ljudi rade takve poslove da se usereš a dečki bi odmarali.

    Tolić bi tu sjeo super ali ga nema nemam pojima zakaj on ne igra.
  • Olmic
    2.7k


    Ima žute
  • SAS1987
    13.2k
    Samo se nadam da ce protiv Omonije biti bolje.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Povjerenje je ključna riječ. Krznar jednostavno ne vjeruje svima i to mu se vraća.

    Momčad koja je pregazila Rostova u prvom poluvremenu bi pregazila i Valura dva puta i Slavena danas.

    Ovaj jednostavno rauba ove reprezentativce koji igraju duplu sezonu i to je to. Bojim se Omonie, ne zbog naše kvalitete nego zbog ovakvih stvari.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k


    jeste 5 igraca, ali nije to tek eto ubaciti njih 5 i odmah je bolje, usli su i danas i Majer i Petkovic pa se nije akcija slozila
  • Gelipter
    3.4k
    Eh kad bi se iz ovog izvukle neke pouke. Meni je nevjerojatno kako ulaskom prvotimaca u drugom poluvremenu to može izgledati tak neuigrano. Uz to kod nekih prisutan očit nedostatak volje, kod drugih nesigurnost. Svaka čast Slavenu.
  • Ali
    1.9k
    Sve naopako, tribine 2 od 4 neupotrebljive, travnjak kao u 3. seoskoj, pomocni trener glavni trener, pomocnici pomocnika bez ozbiljnog iskustva i taktickih znanja (klimavci) ... atmosfera unutar ekipe kazastrofa, nezna se tko ostaje, tko igra, tko na posudbu, tko se vraca sa posudbe... kupis golmana, i onda od pocetka brani decko koji je jos u srijedu objavljivao na intagramu slike sa plaze u zadru ???? Kupis najboljeg mladog veznjaka sibwnika i onda igras sa tri spice koje su iste po profilu ??? Pa tko ce ubaciti njima loptu...
    Ademi mora odrzat britki sastanak ili necemo daleko
  • Carrasco
    4k
    Tempira se forma za grupnu fazu, samo da ne ispadnemo dotad.
  • Nino Bule
    11.2k
    Mozda nas spasi ta korona u omoniji
  • Olmic
    2.7k
    Mislim da će bit rezova. Gojak doviđenja, štefulj doviđenja, Leovac se vraća
  • Keyser Soze
    8k
    Pripremne tekme ti odigraju Bulat, Tolic, Spikic, Baturina, a Krznar ne da ih ne stavlja nego ih nema ni u planu kao da ne postoje. Ocekujem da ce biti bolje, ali se ne smije dozvoliti glavnim rivalima da u pocetku prvenstvu pobjegnu na neku vecu razliku.
  • serbus
    3.4k
    Uglavnom lijepo smo odmah dali krila Osijeku a i bilima da misle da mogu ove godine nešto. Osijek u prvih 5 min slozio akcija ,kretnji, više nego mi u 90.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.